Yeni Doblo'm :)

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
RockeR tarafından yazılan metin:
Gerçekten nazar değdi arabama :( ön cam çatladı tırdan gelen mucurla..! Bugün camı değiştrdm kasko karşıladı böyle talihsizlikler gelebilior yollarda dikkatli olalım arkadaşlar...

Geçmiş olsun.. Camı kim değiştirdi? Servisde mi yoksa uğurlu glass vs vs diğer şirketlerde mi? piyasadaki diğer marka camlarda en altta 4-5 cm orj film gibi silecek hizasına kadar siyahlık var. diğer markalarda ise bu film yok ve kaputun altı içerden görünüyor bu da hoş bir görünüm değil. tavsiyem böyle durumlarda servis tarafından değiştirmeniz

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
rocker öncelikle araban hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesiz

bi mahsuru yoksa nekadara aldın doblonu

RockeR

Azimli Üye
doblo combi safeline'' kardeşim 27.bin'e aldık kaskoyla 28.bine geldi bize...

Valla doraglass die bi yer var adı böyleydi sanırm kasko şirketi oraya yönlerdirdi adamlar eqo'lu cam taklılar camın üzeri mavi güneşlikli gayet şık oldu arabama başka bi sorun yok ;)

Bi fikrinizi alıcam arkadaşlar.. 16'' jant taktrmştm resimdede görüosnz virajlarda çok rahatsiz edio bni lanet olsn aldığıma diorum hala ama bunun bi çaresi varmı bilen varsa bilgilendirirse sevinirim gerçekten... OLmazsa 15'' almak zornda kalıcam servis 15'' al diye uyardı dün yardımlarınızı bekliorum..?

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
bende 16" kullanıyorum. seni rahatsız eden durum nedir ki? Virajlarda arka lastikler amortisör koruyucu plastiklerine sürtüyor olabilir. Bunun için de çeşitli kalınlıklarda flanşlar var. Bende de çok sıkıştırdığım zamanlaar özellikle yüklü iken sürtme yapıyor. ama o plastikler çok yumuşak ve esnek olduğu için ben önemsemedim. jantı 1 cm veya kaç cm dışarı çıkarmak istersen onun için hazır parçalar var. jant spacer , bilezik , flanş , jan aradisk diye ararsan bulabilirsin

sistem4m.jpg
sistem4x.gif

small_Wheel_Spacer_and_Adapter.jpg

aradiskbilgi.jpg

http://www.e-lastikci.com/main/product_detail.asp?pro_ID=649&sub_cat_ID=106&cat_ID=49

filizcima

Daimi Üye
kardes bak servıs benıde uyardı bendede 17 jant var tam rakamını bılmıyorum sabah bakar yazarım ama 200 le baslayan bı lastık olcusu lastıkler genıs bazen bende de vırajlarda ses gelıyo ekrem abının dedıklerını bı sor arastır ben alıstım artık nereye degdıgınıde gozumle gordum cokta takılmıyorum azıcık bısey camurlga surtuyo :Dbence cıddı bı sorun yoksa sende takılma oda U donusune yakın donuslerde 16 jant alıp genıs tabanlı lastık takınca cok sey degısmez dıye dusunuyorum az da olsa aynı sesı duyarız herhalde :D

Ekrem

Onursal Üye
Adı
Ekrem
Meslek
Beyaz Eşya
Modeli
Renk
Beyaz
filizcima tarafından yazılan metin:
kardes bak servıs benıde uyardı bendede 17 jant var tam rakamını bılmıyorum sabah bakar yazarım ama 200 le baslayan bı lastık olcusu lastıkler genıs bazen bende de vırajlarda ses gelıyo ekrem abının dedıklerını bı sor arastır ben alıstım artık nereye degdıgınıde gozumle gordum cokta takılmıyorum azıcık bısey camurlga surtuyo :Dbence cıddı bı sorun yoksa sende takılma oda U donusune yakın donuslerde 16 jant alıp genıs tabanlı lastık takınca cok sey degısmez dıye dusunuyorum az da olsa aynı sesı duyarız herhalde :D

sizinki 205 taban lastikdir. sürtünmeyi kesmek için en az 7mm aradisk taktırmak gerekiyor :) doblo da 185 taban harici hepsi sürtüyor. aslında abartılcak bişey değil ben 8 aydır öyle kullanıyorum ayda 1 sn anca sürtüyordur. zaten sürten malzeme de çok yumuşak ne kendine ne de başka yere zarar vericek bişey değil

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
doblo vip premio'' kardeşim 27.bin'e aldık kaskoyla 28.bine geldi bize...

Valla doraglass die bi yer var adı böyleydi sanırm kasko şirketi oraya yönlerdirdi adamlar eqo'lu cam taklılar camın üzeri mavi güneşlikli gayet şık oldu arabama başka bi sorun yok ;)

Bi fikrinizi alıcam arkadaşlar.. 16'' jant taktrmştm resimdede görüosnz virajlarda çok rahatsiz edio bni lanet olsn aldığıma diorum hala ama bunun bi çaresi varmı bilen varsa bilgilendirirse sevinirim gerçekten... OLmazsa 15'' almak zornda kalıcam servis 15'' al diye uyardı dün yardımlarınızı bekliorum..?

teşekkürler

filizcima

Daimi Üye
Ekrem tarafından yazılan metin:
filizcima tarafından yazılan metin:

sizinki 205 taban lastikdir. sürtünmeyi kesmek için en az 7mm aradisk taktırmak gerekiyor :) doblo da 185 taban harici hepsi sürtüyor. aslında abartılcak bişey değil ben 8 aydır öyle kullanıyorum ayda 1 sn anca sürtüyordur. zaten sürten malzeme de çok yumuşak ne kendine ne de başka yere zarar vericek bişey değil
aynen abı sorun edılecek bı durum degıl;)

RockeR

Azimli Üye
Yardmlarınız için gerçekten teşekkür ederim :) Ekrem abi açıklanman için ayrıca tşk ederim filizcima snada çok tşk ederim kardeşim dikkate aldm söylediklerinizi ve jant ve o arkadaki amatisör arasına ikişer uygun pul taktırdım ortada hiç bir sorunum kalmadı sizin dediğinizle aynı şey yani ;) tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarm..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
araban qüzelmiş kardeş kazasız cezasız sürüşler :)

filizcima

Daimi Üye
Yardmlarınız için gerçekten teşekkür ederim :) Ekrem abi açıklanman için ayrıca tşk ederim filizcima snada çok tşk ederim kardeşim dikkate aldm söylediklerinizi ve jant ve o arkadaki amatisör arasına ikişer uygun pul taktırdım ortada hiç bir sorunum kalmadı sizin dediğinizle aynı şey yani ;) tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarm..
ya önemlı degıl arkadasım gordugumuzu bıldıgımızı yazıyoruz varsayım yok bu sıteyı buyuzden sevıyorum yazılanlar yasanmıs seyler :Datmasyon yok burda :D:D:D

RockeR

Azimli Üye
yani haklısın doblo sitesi olunca her soruna bi çözüm var önceden yaşamış olan yazıyor bnde bu yüzden bayılıyorum :D :D İyiki varsın TeamDoblo

fthmnks

Azimli Üye
önce cam faicası için geçmiş olsun... arabanda güzel maşallahı var kazasız belasız sürüşler kardeş ;)

akrep-tr

Yeni Üye
selamlar bende 1.3 elegance yeni doblo aldım hemen de foruma uye oldum :) herkese iyi bayramlar

RockeR

Azimli Üye
Aramıza hoşgeldin akrep kardeş seninde doblon hayırlı olsn kazasız kullan inş. ;) Fatih saolasn kardeşm..