YENİ DOBLOCARGO ŞÖFÖR ARKASI SAC VEYA FİBER ARA BÖLME

cihan_ozgul

Azimli Üye
Merhaba arkadaşlar;
D3 CARGO ARACIM VAR.ARAÇLAR KAMYONET OLDUĞU İÇİN ARKADA SES İZALOSYONU YOK VE UZUN YOLDA GERÇEKTEN RAHATSIZ EDİYOR. GEÇENLERDE BİR DOBLODA GÖRDÜM ŞÖFÖR ARKASINDA ARA BÖLME VARDI ARKADAN GELEN SESİ KESMEK İÇİNDE GAYET MANTIKLI BİR PARÇA DİYE DÜŞÜNDÜM HEMEN SERVİSİ ARADIM FAKAT ORJİNALİNDE BÖYLE BİR PARÇANIN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER.
SİZDEN İSTEĞİM ŞU OLACAK SAMSUN ÇORUM ÇEVRESİNDE BAHSETTİĞİM PARÇADAN YAPAN VEYAHUT SATAN BİRİLERİ VARMI? VARSA BANA ADRES VEYA TELEFON NUMARASI VEREBİLİRMİSİNİZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o parça doblonun orjinalinde var fakat fabrikasyon var sonradan takılır mı bilemem ama size tavsiyem bizde d2 cargo vardı aynı yalıtım şikayetimiz vardı biz tvanına yan duvarlarına ve alt tabana kalın eva koyduk içi komple kaplandı çok tok olmuştu hem ısı hem ses yalıtımı çok güzel olmuştu

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Merhaba arkadaşlar;
D3 CARGO ARACIM VAR.ARAÇLAR KAMYONET OLDUĞU İÇİN ARKADA SES İZALOSYONU YOK VE UZUN YOLDA GERÇEKTEN RAHATSIZ EDİYOR. GEÇENLERDE BİR DOBLODA GÖRDÜM ŞÖFÖR ARKASINDA ARA BÖLME VARDI ARKADAN GELEN SESİ KESMEK İÇİNDE GAYET MANTIKLI BİR PARÇA DİYE DÜŞÜNDÜM HEMEN SERVİSİ ARADIM FAKAT ORJİNALİNDE BÖYLE BİR PARÇANIN OLMADIĞINI SÖYLEDİLER.
SİZDEN İSTEĞİM ŞU OLACAK SAMSUN ÇORUM ÇEVRESİNDE BAHSETTİĞİM PARÇADAN YAPAN VEYAHUT SATAN BİRİLERİ VARMI? VARSA BANA ADRES VEYA TELEFON NUMARASI VEREBİLİRMİSİNİZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Lütfen forumda büyük harf kullanmayınız... büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelir

cihan_ozgul

Azimli Üye
o parça doblonun orjinalinde var fakat fabrikasyon var sonradan takılır mı bilemem ama size tavsiyem bizde d2 cargo vardı aynı yalıtım şikayetimiz vardı biz tvanına yan duvarlarına ve alt tabana kalın eva koyduk içi komple kaplandı çok tok olmuştu hem ısı hem ses yalıtımı çok güzel olmuştu
teşekkürler. eğer ara bölme bulamazsam muhtemelen kaplama yaptıracam. ama ara bölme benim için en mantıklısı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bence ara bolmede gerekli ama kasa bolumunu de kaplatin cok faydasi oluyor

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bence ara bolmede gerekli ama kasa bolumunu de kaplatin cok faydasi oluyor

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Merhaba arkadaşlar;

uyardırlar mı bilemiyorum,o yüzden bide ben uyarayım.forumda küçük harf kullanıyoruz.

bahsettiğiniz parça genelde galvanizli saç levhadan kesilerek epoxi veya vida ile montaj yapılıyor. isterseniz benzer bir parçayı bakalitten döktürüp yine motaj yaptırabilirsiniz.samsun çorum çevrelerinde herhangi bir kaporta/boya ustası bu işlemi yapabilir.