Yeni doblo şikayetleri!!!!

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
eski vectraların kronik sorunu arka takımları peynir emek gibi yemesidir...6 ayda bir arka denge kollarını toplatman lazım.

abi 30 binde ön takım dağıtan comboşar vardı hemde gelenlerin yüzde 90 nı

cihan_ozgul

Azimli Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar gelişmeleri söyle en son sizle görüştüğümüzden beri her gün müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana söyledikleri şu; "mehtap hanım son kararı vermiş ve biz buradan iletiriz kendisi karar verirse size dönüş yapılır yoksa yapılamaz" diyorlar. mehtap hanımla da görüştüğümüzde kokpiti değiştirmek isteyen ve 1100tl isteyen bayan. yani olursa 1100tl ye kokpitinizi değiştirecez yoksa olmaz diyorlar! başka bir ileteceğiniz konu varsa arayın diyorlar! halbuki araştırdığımda teyp için kokpit değil aparatın değişeceğini söylüyor çoğu servis. sanırım bu iş yılan hikayesine dönecek. ama en son görüşmemizdeki müşteri temsilcisiyle baya bi kapıştık ve telefonu yüzüme kapattı bende her görüşmemizi cep telefonundan ses kaydı yapıyordum isteyene becerebilirsem paylaşabilirim. artık bu bende bir inada bindi bu ses kayıtları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmayı düşünüyorum. ve fiatın müşteri hizmetlerininin ve satış sonrası insan kaynaklarının kalitesini herkesin görmesini istiyorum. sağlıcakla....