YENİ DOBLO NUN ÖN TAMPONUN ALTINDAKİ PLASTİK PARÇA

Durum
Konu kapatılmıştır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bugün fark ettim bizim doblonunda ön tamponun altındaki plastik pasrça tamponu koruyan parçanın yarısı kopmuş biyerde yere sürtmüştü ozaman kopmuş olabilir bende diğer yarısınıda kopardım forumda bi ara baki abi bununla ilgili bi yazısı vardı oda sökmüştü bu parça korumaktan başka bişeye yarıyormu acaba ben onu komple çıkardım böyle hem daha güzel duruyor bi iblgisi olan var mı özellikle baki abi çıkardığı için bi bilgisi vardır belki

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bi bilgisi olan yok mu

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
bugün fark ettim bizim doblonunda ön tamponun altındaki plastik pasrça tamponu koruyan parçanın yarısı kopmuş biyerde yere sürtmüştü ozaman kopmuş olabilir bende diğer yarısınıda kopardım forumda bi ara baki abi bununla ilgili bi yazısı vardı oda sökmüştü bu parça korumaktan başka bişeye yarıyormu acaba ben onu komple çıkardım böyle hem daha güzel duruyor bi iblgisi olan var mı özellikle baki abi çıkardığı için bi bilgisi vardır belki
Kardesim tamamen su iki seye yariyor....1...airo dinamik yapiya yani alt ruzgarin arac altina yuksek hizlarda otme yapmasini engelliyor...2.....aracin altini vurmadan onceonu surtuyorsun tedbirli oluyorsun...

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizimkinin yarısı çıkmış çirkin duruyor diye çıkardım yeniden taktırsammı acaba bilgi için teşekkürler abi

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
bizimkinin yarısı çıkmış çirkin duruyor diye çıkardım yeniden taktırsammı acaba bilgi için teşekkürler abi

Hic gerek yok...ama yine de sen bilirsin....

EsinTi6819

Daimi Üye
kırılmasın diyosanız diblerine düzgünce silikon sıkın daha saglıklı olur kolay kolayda yerinden atmaz

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
kırılmasın diyosanız diblerine düzgünce silikon sıkın daha saglıklı olur kolay kolayda yerinden atmaz

berat kardeşim cevap yazdığın konunun son mesajı aralık 2011 lütfen eski konuları hortlatmayalım...yeni başlıklar açalım

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
konu başlığı tarafımdan kitlenmiştir...

Durum
Konu kapatılmıştır.