YEni doblo KROM

vural

Azimli Üye
HErkese iyi akşamlar.ARkdaşlar aracıma 2 ay önce kapı kollarını ayna kapaklarını ve yan çıtaları krom yaptım..parçaları kendim takıım kapı kolları ve ayna kapakları beton gibi oldum ama yan çıtalar hafiften gevşek gibi düşmesinden(düşmsde .) korkuyorum yapıştırırken silikonda kullandım.Önerebileceginis yollar yada güzel yapıştırıcılar varmı alttaki yerede zarar vermeyeecek şekilde

GemLikLi

Daimi Üye
bende krom yaptırdım silikonla yapıstırdılar yanı pek bısey yok :D
M3 Çift taraflı bantlar var ıkı serıt ondan cekıp aralara sılıkon yaparsanız on numara olur ben plakamı oyle yapıstırdım :D

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
bende krom yaptırdım silikonla yapıstırdılar yanı pek bısey yok :D
M3 Çift taraflı bantlar var ıkı serıt ondan cekıp aralara sılıkon yaparsanız on numara olur ben plakamı oyle yapıstırdım :D

*tup**tup**tup*

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bizde doblodan önce lineamıza cam çıtası almıştım ilk yıkamada çıktılar üzerinde ki bant tutmamıştı

vural

Azimli Üye
bnde yapıştırdımda çıtalar gevşek ama saglam yinde düşmesde ama hız yaptıgımda düşer diye korkuyorum

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
çıkartıp yapıştırıcıyı temizleyip birdaha yapıştırın ozaman

vural

Azimli Üye
silikonla yapıştırdım ben çift taraflı bant kullanıyımmı bu sefer yapıştırdımda silikon ve çif taraflı

S@MeT38

Saygın Üye
silikonla yapıştırdım ben çift taraflı bant kullanıyımmı bu sefer yapıştırdımda silikon ve çif taraflı
kuruyana kadar oynamaması için boyacıların kullandıgı kagıt bant ile sabitlersen saglam yapışır

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kuruyana kadar oynamaması için boyacıların kullandıgı kagıt bant ile sabitlersen saglam yapışır

*tup*

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI

dogru bilgi...cikartin zemini ve citalari guzel temizleyin....3M in cift tarafli bantiyla uygulama ypin..birkac noktadan whurt un siyak silikonundan surun ve sametin dedigi gibi boyacilarin kullandigi krep bant yani sari kagit bantla stabilleyin....ve 8 saat yani silikonun tam priz yani yapisma suresince su degdirmeyin....sonra bantlari sokun...ama temizlikten sonra mutlaka kolanyali bezle citalari ve karsiligini mutlaka temizleyin...asla bir daha sokulmez...