yeni doblo ilk uzun yol

uguret

Daimi Üye
evet arkadaşlar 3 aylık doblom 'la ilk defa uzun yola çıktım cumartesi günü ögleden sonra yola çıktım güzergah şöyledir ankara dan çıkıp akıncı otobanından girip gerede kavşagından karabük yolundan karabüke varış. yola çıkarken 150 tl lik mazot vardı araçta 150 tl alırkende sarı yanıyordu yola çıkarken aracın km si 1300 küsürlerdeydi tam bakmadım km ye şuan 1850 de evet yakıt derseniz normal yaktı 5 kişiydik tahminen aracın agırlıgı 2 ton vardı bu hız sabitleme olayı tam bir fiyasko türkiyede kullanılmıyor kamyoncunun en sol şeritte ne işi var ben halen anlamış degilim otobanda 120 sabitlemiş gidiyorum sürekli önüme atlıyorlar sürekli hızı bozmak sorunda kalıyordum virajlara girişi varya bineklerin frene bastıgı girdigi viraja gaza basarak girdim ne savurma ne zorlanma çok mükenmel rüzgar sesine diyecek birşey yok herşey mükkemmel olacak degil aldıyı parayı hakketi bence doblo :)

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
kardeşim yaz geldi artık dobloyla bol bol gezeriz.karabüklümüsün.karabük ve safranboluyu çok seviyorum.

uguret

Daimi Üye
kardeşim yaz geldi artık dobloyla bol bol gezeriz.karabüklümüsün.karabük ve safranboluyu çok seviyorum.
anne tarafı orda ya kışın anneneyi getirdiydik orda zorlanmasın diye şimdi havalar ısındı geri götürdük işte :)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
kardeşim doblolar zaten tam bir aile aracı....D3 konfor kralı ne diyelim...allah herkeze nasip etsin inşallah.....

hakanilhan

Daimi Üye
virajlara girişlerde dediğin gibi hiç sıkıntı yok... rüzgar sesi için sana bi tavsiyem fitillerin içine medicalcilerden serum alıp onu koyarsan kesin çözüm olmayabilir ama faydasını görürsün