Yeni Doblo 1.3 Mjet Premio 20.000 KM Bakımı Hakkında

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Yeni Doblo 1.3 Mjet Premio 20.000 KM Bakımı hakkında bilgi alabilirmiyim arkadaşlar.*rolleyes*Ne yapılıyor ve ne kadar fiyat çıkarıyorlar.:|Aramızda bu bakımı yaptıran varsa cevap yazarsa sevinirim.;)

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
Genel bakım artı olarak hava filtresi polen filtresi değişiyor.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
genel bakım olur kontroller olur bide balatalar bittiyse balatalar değişebilir.........

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
Teşekkürler arkadaşlar.Yani kısacası 250 - 300 tl'den aşağıya çıkamıcaz biz servisten.:D Ne yapalım artık başa gelen çekilir demişler.;)

S@MeT38

Saygın Üye
yunuscetin tarafından yazılan metin:
Yeni Doblo 1.3 Mjet Premio 20.000 KM Bakımı hakkında bilgi alabilirmiyim arkadaşlar.*rolleyes*Ne yapılıyor ve ne kadar fiyat çıkarıyorlar.:|Aramızda bu bakımı yaptıran varsa cevap yazarsa sevinirim.;)
dostum ben 2 ay önce yaptırdım mazot yag hava filitreleri degişiyor ve 20bin bakımı ayrıca periyodik bakımdır aracın genel olarak kontrolu yapılıyor özellikle kapı ayarlarının yapılmasını belirt.ben carbon clean temizligini yaptırmadım buda 50-60 tl gibi bişey onun yerine kendi aldıgım würth ile temizlik maddesini motor yagı degişmeden içine koydurdum 10 dakika rolantide çalıştırdıktan sonra yagla beraber tahliye ettirmek süretiyle temizlik yaptım bu tüpün fiyatıda 35 tl idi.servisede kdv dahil 310 tl verdim

geremy

Onursal Kurucu
filtreler ve yağ değişir.
balatalar kontrol edilir.
250-300 gibi bir rakam çıkabilir.