yeni connect

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
Bugün yeni connecti gördüm içini inceledim biraz arka koltuk lar oldukça dar 4 kişi sığacağını sanmıyorum ve arka koltuk hiç rahat değil bana göre dizlerim ön koltuğa değecek nerdeyse yani doblodaki genişliği daha tutturamadılar. ön göğüs yine fordun klasiklestiği her aracında kullandığı göğüs ve plastik aksamları hiçte kaliteli durmuyo bana göre en çok gözüme batan husus arka koltukların öne katlama mekanizmaları dışarda arka yolcuları rahatsız edebilir tarzda olmuş hiç beklediğim gibi değildi. motoruda 1,6 95bg 5 vites, 6 vites ve otomatik gibi bi seçenek yokmuş fiyat hakkında bilgi alamadım araç daha gelmemiş fuar tanıtımı için göndermişler ordaki aracıda. ilk gördüğümde baya beğenmiştim arka camları falanda otomatik olmuş fakat biraz inceleyince soğudum. belkide fazla kötüledim aaracı sürüşü flan çok iyidir onları bilemem fakat ilk gördüklerim bunlar 15 gün içinde ilk araçlar gelecekmiş. hayırlı akşamlar...

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
Kaportada sekil olarak koyu renkler hoş duruyo ama daha kullanmadım isyerine gelecek yakında geldiğinde bilgi paylasirim kalkış seri olur diye dusunuyorum ama performansta hiç bir beklentim yok :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Ben internetten araştırmalarıma göre yurtdışında olanlar donanım olarak çok güzel özellikle koltuk kombinasyonu süper fakat ülkmizde satıştakilerde böyle olagan üstü özellikleri yok güncel connecteki donanımlara bikaç ek donanım var ama cam tavan opsiyon snulması süper bu sınıftaki araçlarda vtamamen cam tavan olması çok güzel titanium 65700tl fiyatı var arabayı yakından incelemeden bişey diyemiyeceim fotolrda ve teknk olarak güzel bi araç fordun sitesinde iki donanım seçeneği var sadece bugün geçerken ford bayisine dışarıdan baktım ama ddaha gelmemiş geldiği gibi inceleyeceğim

ayrıca yeni doblonun içmekanı bence çok iddalı bakalım ikiside gelsin zatten yeni connect ve yeni doblo karşılaştırmaları olacaktır d3 şuan rakipsiz bakalım connect d3 e rakip olarak gelecek

ford courier e daha fazla önem veriyor ülkemizde tabi yerli olmasınında avantajı var connect ilk olarak fiyatlar rakiplerinden yüksek ama en doğru yorm inceledikten sonra

yusuf işyerime gelecek demişsin ford bayisinde mi çalışıyorsun öyle ise yorumların önemli o yüzden sordum

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ithalat izinlerinde sıkıntı varmış.şu anda satış yapamıyorlar.ay sonuna doğru çözülecekmiş büyük ihtimal.95 liğine 58.000 fiyat çektiler.amcamın alası var.kasası çok güzel olmuş.içide güzel.dobloya oranla biraz dar.arka koltuklar yatırınca bizimkiler gibi duramıyor manuel çubuk takmak gerekiyor.yan kapılar açık olsa da camlar açılabiliyor.(kablolu yapmışlar)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Mehmet Abi sürgülü açıkken camın açılmasının bi avantajı yok bence c maxtada öyle kablolu

fiyat listesinde iki model var bence daha geniler siz yakından gördünüz mü ? bnde merak ediyorum ama bayide yok

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
YANDAN DOBLOYA ÇOK BENZETTİM
ARKADANSA ÇİRKİN BENCE..

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bugün bende gördüm çok uzun olmuş dolmuş tarzı

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Serdar Abi dobloyu andırıyor

Can sen nerede gördün bi ben göremedim

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
aynen:)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Doblodan gerisi teferuat

Kuzu kurdun yol doblonun:)

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
@doblo vip premio

abi ttelekomda çalışıyorum şuan yeni gelen arabalarımız fiorino eski connectler yerine bu konuştuğumuz arabaların geleceği söylendi ancak araçların panelvan olarak gelebileceğini düşünüyorum bu yüzden arka koltuk konforu olsun sürgülü kapı camı olsun bunlar hakkında bi deneme yapamıcam :) sürüş açısından geniş bi alanımız var slalom yanlama ani duruş ani kalkış çoğu şeyi deneyecem fırsat buldukça

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Tamam yorumlari bekliyoruz yanlama haric yazik gunah arabaya yanlamada eziyet cekiyor

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
yanlama derken öyle asılıp 3 4 tur dönmek değil abi onu zaten yapamam içim acır :) el freni çekip arkayı savuruyomu diye bakcam yanlama diye ona dedim :)

Musa ATASEVEN

Onursal Çankırı Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Doblo'ya sıkı bir rakip olacağı kesin. Ama şunuda unutmamak lazım. Fiyatı Caddy ile aynı olmuş. Bu nedenle Caddy yada otomobil ruhsatlı doblolara kayabilir insanlar. Otomobil ruhsatlı doblolarda ise tek eksik bence lastikleri. C sınıfı lastikli OTOMOBİL mi olur :)

minibuscu59

Onursal Üye
Adı
Barış KUŞKU
Kan Grubu
B RH -
Meslek
Şoför
Modeli
Araç Yılı
2009
Renk
Metalik Giri (Linea)
connectler sağlam arabada çok yakıyor kuzenimde var benim crafterla eş değer

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
@MEHMET78
dediğiniz gibi kablolu yapmışlar fakat kabloları çok göz önünde ayağa takılacak cinsten olmuş. kablo sarkıyodu bende bu ne diyodum büyük ihtimal camların kablosudur ve c-max larında kablosu böyle dışarda idi

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Musa Abi caddy rakip ama doblodan zaten geride ki yeni connectte cadden daha havali bence caddye o para cok zaten doblo varken geri kalani yalan

Musa ATASEVEN

Onursal Çankırı Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Musa
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2009
Yeni Doblo çıksa da artık ortam canlansa.;)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
yeni doblo gelsinde rakiplerin havası daha şişmeden insin