Yeni Araç Alımı Yardım Edin

Clorskmy

Yeni Üye
Tepki
0
Merhaba arkdaslar.Öncelikle forumda yeni olduğumu belirtmek isterim.Geçtiğimiz günlerde babamla bir araç alımına karar verdik.Bu seçimimiz doblodan yana oldu.Doblo classic multıjet safeline 1.3 32.380 tl. Almamı Tavsiye edermisiniz.Yorumlarınızı bekliyorum.

legend1926

Aktif Üye
Tepki
0
malatyadan selamlar aramıza hoşgeldiniz.aracı kullanım amacınız hakkında bilgi verirmisiniz

Doblo55

Daimi Üye
Tepki
291
Modeli
Renk
Gri (Çöl)
32,380TL internetteki fiyatı. 29,000TL civarı alınır.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kesinlikle tavsiye ederim çok memnun kalırsınız ama o paraya 2 yaşında d3 premio bulabilirsiniz

Clorskmy

Yeni Üye
Tepki
0
Aracı Kesinlikle Aile Aracı Olarak Kullanacağız.0 Faizli 18 Bin Tllık Kredi Uygun Bulduğumuz İçin Almaya Karar Verdik. Alırken Sizce Plaza İsteyeceğim Hediyeler Olmalımıdır.Nelere Dikkat Etmeliyim . Bide Araç İlk Başta 4.7 Değil 6.8 Yakıyor Diyorlar Doğrumudur Acaba

legend1926

Aktif Üye
Tepki
0
görüş paketini ve metalik renk farkını hediye olarak isteyebilirsiniz.4.7 yakıt tüketimi dogru ama sadece şehir dışı 5.viteste 80 90 la giderseniz.onun dısında karısık kullanım ortalama 6.0 6.2.gazı tatlı tatlı verirseniz pedalı sabitte tutarsanız şehir dışında biraz daha düşebilir.

Clorskmy

Yeni Üye
Tepki
0
Suanda Saten Safelinelerde Gp Paketini Beraber Veriyorlar. Metaliğide Bi İsterim :D 6.0 ile 4.7nin Arasında Çok Fark Var. Eski Arabam 2004 Ford Connect 90 Fps İdi . İns Onun Kadar Çok Yakmaz

legend1926

Aktif Üye
Tepki
0
hocam çok basarsanız hepsi yakar.safeline 100 km den yukarısını istemeyen bir araç.yanlız en süretli kullanımda bile 7 yi aşmadım.anlık tüketimi açıp gidiceksiniz o sizi yönlendiricek.

Clorskmy

Yeni Üye
Tepki
0
Yeni Olduğum İçin Anlık Tüketimi Bilmiyorum Bugun Kurcalıyacam Ins . Öğleden Sonra Almayı Düşünüyoruz Arabayı.Bide Karartılmış Camlar Ne Kadar Etkili Film Çekilmiş Kadar Oluyormu Hocam ? [big][/big]

iissoo

Onursal Üye
Tepki
90
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
eger gücünüz yetiyorsa yeni kasa premio alın hem full hem daha konforlu.. arkasında makasta yok

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
semih aileye hoşgeldin. araç konusunda kesinlikle ne yaparsan yap connect kadar tüketim yapmaz. koyu renk camlara gelince arka ve arka yan camlar koyu renk ve film kadar siyahlar. en güzel tarafı ise orjinal olması polisle başını ağrıtmaz. araç konusunda geniş aile aracı olarak doğru seçim yapmışsınız. imkan varsa yeni kasa almanızı tavsiye ederim şahsen ama classic safeline da on numara araçtır :)