yeni araba kokusu

Dark Knight

Fenomen Üye
bunyas288 tarafından yazılan metin:
geremy tarafından yazılan metin:
bende glade takıyorum havalandırmaya hoş bir koku oluyor.

Geremy usta glade kokuya dikkat et. akarsa plastik aksamı mahvediyor haberin olsun arkadaşın megane 2 sinin kalorifer ızgaralarına akmış sanki asit dökmüşsün gibi olmuş..

Ben de daha 2 gün önce kampanya yakalayıp almıştım glade. Bağlantı aparatı pek dandik geldi gözüme. Hiç takmasam mı acaba ?

arkadya

Azimli Üye
Ekrem tarafından yazılan metin:
ben Air wick mango kokusuna bayılıyorum. çok ağır değil tam ayarında bi koku veriyor. Aracı ilk aldığımda tavan rafına koydım 6 ay oldu yeni bitti herkez soruyor bu koku ne diye. Migrosdan çiftini 7 liraya almıştım

Air-Wick-Koku-Mango-Papaya-Hava-Yenileyici-KAVUN__24741525_0.jpg

Air wick mango kokusu harika evet ama işin kötü yanı bardaklıga sıgmıyor :) aynı mango kokusu bimlerde başka bir ad adı altında satılıyor ve arabanın bardaklık yerine cok rahat sıgıyor tavsiye ederim fiyatı 4.50 civarı bişi adını hatır,layamadım kusura bakmayın..

fatih27

Azimli Üye
ABSOLUT tarafından yazılan metin:
arabanın sıfır kokusu çok güzel.. şuan 388 km de sıfırdan 388 e kadar her km si güzel kokuyo :) bizim d3 lerde bir özellik var kumandaya basılı tutunca camlar açılıyor araca binmeden havalandırma işini görebilir. bilginize

evet sıfır arabanın kokusu bi başka oluyor gercekten bizde 25 gün önce d3 almıştık araba şu anda 750 km de kokusundan hiçbirşey kaybetmedi ve kaybetmeyecekte :):);)

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Geremy usta glade kokuya dikkat et. akarsa plastik aksamı mahvediyor haberin olsun arkadaşın megane 2 sinin kalorifer ızgaralarına akmış sanki asit dökmüşsün gibi olmuş..

Ben de daha 2 gün önce kampanya yakalayıp almıştım glade. Bağlantı aparatı pek dandik geldi gözüme. Hiç takmasam mı acaba ?

evet Ahmete katılıyorum benim arkadaşın teyibine aktı anasını belledi teyibin.....Ben air wick in kare cam tablalı kokusunu kullanıyorum jel koku 2...2.5 ay gidiyor muhteşem valla tavsiye olunur.........sıvı kokular riskli.....

Hs851

Daimi Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

evet Ahmete katılıyorum benim arkadaşın teyibine aktı anasını belledi teyibin.....Ben air wick in kare cam tablalı kokusunu kullanıyorum jel koku 2...2.5 ay gidiyor muhteşem valla tavsiye olunur.........sıvı kokular riskli.....

geçmiş olsun teyp'te varmı bisi ?? bizm caddy'nin teybine gaz yağı dökülmüştü teybin ışığı mor olmuştu :D :D :D

korkmaztaha

Saygın Üye
fatih27 tarafından yazılan metin:
ABSOLUT tarafından yazılan metin:
arabanın sıfır kokusu çok güzel.. şuan 388 km de sıfırdan 388 e kadar her km si güzel kokuyo :) bizim d3 lerde bir özellik var kumandaya basılı tutunca camlar açılıyor araca binmeden havalandırma işini görebilir. bilginize

evet sıfır arabanın kokusu bi başka oluyor gercekten bizde 25 gün önce d3 almıştık araba şu anda 750 km de kokusundan hiçbirşey kaybetmedi ve kaybetmeyecekte :):);)
kaybetmiyo bizim arabayı alalı 11 ay oldu 8600 kmde kokusundan bisey kaybetmdi

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
bende bu gün bimden mango kokusu aldım daha arabanın içine yayılmadı ama :D

Cetin

DENİZLİ YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Çetin ÖZDEMİR
Kan Grubu
0 -
Meslek
Pazarlama
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2012
Renk
Duman Gri
:) Ne güzel az kilometreler :) 12 ay oldu 40,000 km'de Size tavsiyem kalıcı ve güzel koku istiyorsanız. Saf vanilya kullanın kalıcı ve vanilya kokusu süperdir. Aktı, çatladı, yandı, rengi gitti, kötü oldu, kalıcı deil, koku yok, derdine son :) Aracınızın havalandırma yerlerine az miktarda dökün yaz gunlerinde dökmeyin klimayı actıgınızda her yer vanilya olabilir. :) Cam resistansı için olan yerlere dökün ben öyle yapıyorum yaz gunu aracımın camı buhar yapmıcak ya oraya gelen cok az hava bile aracın içinde vanilya kokusunu hissettiriyor. veya havalandırmayı klimayı cok kurcalarım ben derseniz Aracın gözükmeyen yerlerine az miktarda dökün yeterlidir.
Ayrıca böyle şeylerle ugrasmak istemiyorsanız Alternatif olarak size bunu tavsiye edebilirim çok güzel ve 2 gun 48 saat kalıcı oldugunun garantisini verebilirim.

air wick temizliğin esintisi
Untitled-2hh-500x500.gif

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cetin tarafından yazılan metin:
:) Ne güzel az kilometreler :) 12 ay oldu 40,000 km'de Size tavsiyem kalıcı ve güzel koku istiyorsanız. Saf vanilya kullanın kalıcı ve vanilya kokusu süperdir. Aktı, çatladı, yandı, rengi gitti, kötü oldu, kalıcı deil, koku yok, derdine son :) Aracınızın havalandırma yerlerine az miktarda dökün yaz gunlerinde dökmeyin klimayı actıgınızda her yer vanilya olabilir. :) Cam resistansı için olan yerlere dökün ben öyle yapıyorum yaz gunu aracımın camı buhar yapmıcak ya oraya gelen cok az hava bile aracın içinde vanilya kokusunu hissettiriyor. veya havalandırmayı klimayı cok kurcalarım ben derseniz Aracın gözükmeyen yerlerine az miktarda dökün yeterlidir.
Ayrıca böyle şeylerle ugrasmak istemiyorsanız Alternatif olarak size bunu tavsiye edebilirim çok güzel ve 2 gun 48 saat kalıcı oldugunun garantisini verebilirim.

air wick temizliğin esintisi
Untitled-2hh-500x500.gif
bizim km daha az seninkinden 5 yılda 30.000 km yol yaptık... :D :D

bedbaht155

Daimi Üye
Adı
HAKKI
Kalitesiz atık plastikten, plastiğin geri dönüşümünden sağlanan parçaların yaydığı ve bildiğim kadarıyla kansorejen içeren, Arabamın yeniliğinin göstergesi olarak ilk 2 hafta tahammül edebildiğim daha sonrasından ise satın aldığım parfüm ve ortam kokuları ile bastırarak yok ettiğim koku.

hayat2007

Yeni Üye
Doblo
Adı
AYTAÇ TİRYAKİ
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
8 yıl toyota fabrikasında çalıştım böyle birşey görmedim.Sıfır araba kokusu denilen şey araçlara takılan plastik parçaların kumaşın süngerin yapıştırıcıların v.s. orjinal kokularının ortak kokusudur.her araç aynı kokar çünkü hemen hemen her aracın malzemeleri 3 aşağı 5 yukarı aynıdır.