Duyuru Yedek Parça Sponsorumuzdan Hediye Çekilişi

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah

EVREN.jpg

EVREN OTO YEDEK PARÇA ÇEKİLİŞİ!

Merhaba arkadaşlar, yedek parça sponsorumuz Evren Oto Yedek Parça ailemizdeki ile hediye çekilişini yapıyor.
Katılım Şartları:
1-
Katılım için araçlarınızın sticker ve plaka gözülecek şekilde Facebook grup sayfamız olan Team Doblo | Facebook bulunan çekiliş paylaşımı altına yorum olarak 30 Mayıs 2023 saat 14:00'a kadar 1 kez paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında paylaşım yoruma kapatılacaktır.
2- Evren Oto'ya ait Evren Oto Yedek Parça sayfasını takip ediniz.
3- Araçlarınızda bulunan stickerlar ve aracın halen sizde olduğu kazanan için teyit yapılacaktır. Teyit sonrası araçta sticker olmaması ya da aracın kendisine ait olmadığı anlaşılırsa ilk yedek talihliye hediye verilecektir. (Aracın baba, eş ve çocuk üstüne olması önemli değildir.)
4- Toplam 26 kişiye hediye verilecektir. 26 asil ve 26 yedek katılımcı seçilecektir. Hediye istemeyen ya da katılımı sağlamayan asil olursa 1. yedekten başlanıp verilecektir.
5- Katılım için gerekli olan sticker ihtiyacı için bize ait olan ve sadece kargo parası alınan www.teamgaraj.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.
Çekiliş listelerin yayınlanması, itirazların değerlendirilmesi ve asil katılım listesi duyurusu sonrası bu grup sayfamızda canlı olarak yapılacak yayın ile belirlenecektir. 2 Haziran Cuma Günü Saat: 19:00 da yapılacaktır.

HEDİYELER:

1 Kişiye Orjinal 5/30 3,2 Lt Petronas Yağ
1 Kişiye Orjinal 5/40 3,2 Lt Petronas Yağ
3 Kişiye Ön Balata Takımı
3 Kişiye Filtre Kiti
2 Kişiye Kaput Rüzgarlığı
1 Kişiye Bagaj Havuzu
2 Kişiye Z Rot Takımı
3 Kişiye Ön Silecek Takımı
5 Kişiye 5 Takım H7 Lamba
5 Kişiye 5 Takım H11 Lamba

Herkese bol şans arkadaşlar...

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

Eki Görüntüle 41420

Merhaba arkadaşlar, yedek parça sponsorumuz Evren Oto Yedek Parça ailemizdeki ile hediye çekilişini yapıyor.
Katılım Şartları:
1-
Katılım için araçlarınızın sticker ve plaka gözülecek şekilde Facebook grup sayfamız olan Team Doblo | Facebook bulunan çekiliş paylaşımı altına yorum olarak 30 Mayıs 2023 saat 14:00'a kadar 1 kez paylaşmanız gerekmektedir. Sonrasında paylaşım yoruma kapatılacaktır.
3- Araçlarınızda bulunan stickerlar ve aracın halen sizde olduğu kazanan için teyit yapılacaktır. Teyit sonrası araçta sticker olmaması ya da aracın kendisine ait olmadığı anlaşılırsa ilk yedek talihliye hediye verilecektir. (Aracın baba, eş ve çocuk üstüne olması önemli değildir.)
4- Toplam 26 kişiye hediye verilecektir. 26 asil ve 26 yedek katılımcı seçilecektir. Hediye istemeyen ya da katılımı sağlamayan asil olursa 1. yedekten başlanıp verilecektir.
5- Katılım için gerekli olan sticker ihtiyacı için bize ait olan ve sadece kargo parası alınan www.teamgaraj.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.
Çekiliş listelerin yayınlanması, itirazların değerlendirilmesi ve asil katılım listesi duyurusu sonrası bu grup sayfamızda canlı olarak yapılacak yayın ile belirlenecektir. 2 Haziran Cuma Günü Saat: 19:00 da yapılacaktır.

HEDİYELER:

3 Kişiye Filtre Kiti
1 Kişiye Bagaj Havuzu
2 Kişiye Z Rot Takımı

💛❤️💛❤️

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO

Eki Görüntüle 41420

Katılım Şartları:
1-

HEDİYELER:

3 Kişiye Filtre Kiti
1 Kişiye Bagaj Havuzu
2 Kişiye Z Rot Takımı

IMG-20230524-WA0015.jpg

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
bi türlü şu stickerlardan edinemedik ama evrenden alışveriş yaptık katılamıyormuyuz yani şimdi.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bi türlü şu stickerlardan edinemedik ama evrenden alışveriş yaptık katılamıyormuyuz yani şimdi.
evren de sticker vardı
www.teamgaraj.com üstünden sadece kargo parasına alabiliyorsunuz.
yakında yağ çekilişi olacak takriben 20.000 tl değerinde olacak

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
evren de sticker vardı
www.teamgaraj.com üstünden sadece kargo parasına alabiliyorsunuz.
yakında yağ çekilişi olacak takriben 20.000 tl değerinde olacak
2 dir istiyorum sticker evren manisadaki arkaşı diyorsan denk gelemedik bir türlü bu üçüncü doblom hala sticker alamadım kargo yapsanızda alsak ya pandemi giriyor araya ya başka birşey hastaneden ayrılamıyoruz benim dışarı çıktığımdada manisadaki arkadaş denk gelmiyor olmuyor yani

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
2 dir istiyorum sticker evren manisadaki arkaşı diyorsan denk gelemedik bir türlü bu üçüncü doblom hala sticker alamadım kargo yapsanızda alsak ya pandemi giriyor araya ya başka birşey hastaneden ayrılamıyoruz benim dışarı çıktığımdada manisadaki arkadaş denk gelmiyor olmuyor yani
manisa da hasan oğuz var yöneticimiz o size verebilir ondan bahsediyorsunuz sanırım
evren bizim yedek parça sponsoru ankara da
www.teamgaraj.com üstünden alabilirsiniz bizi site burası da

rastisss

sabri satılmış-manisa
Doblo
Adı
sabri
Kan Grubu
A RH +
Meslek
işçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
siyah
manisa da hasan oğuz var yöneticimiz o size verebilir ondan bahsediyorsunuz sanırım
evren bizim yedek parça sponsoru ankara da
www.teamgaraj.com üstünden alabilirsiniz bizi site burası da
Hasan oğuzla bir türlü denk gelemedik 3 defa siteden istedim team garajdanda alınamıyor ben devlet dairesinde çalışıyorum siz kadar uğraştırmıyoruz artık göndersenizde istemiyorum küstüm ben elle yazarım.

Kanarya

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ahmet
Kan Grubu
B RH -
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Merhaba baskanim son çekiliş ne oldu bilgi verirmisiniz tsk kolay gelsin

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Hasan oğuzla bir türlü denk gelemedik 3 defa siteden istedim team garajdanda alınamıyor ben devlet dairesinde çalışıyorum siz kadar uğraştırmıyoruz artık göndersenizde istemiyorum küstüm ben elle yazarım.
bulunduğunuz ilde yöneticiniz ile neden 3 defa denk gelemediniz?
teamgaraj dan neden alamıyorsunuz kaç yıldır kkaç kişiye bu şekilde gönderdik.
ben de devlet dairesinde çalışıyorum vatandaşı hiç uğraştırmamak zaten görevimiz
reklamcıya gitseniz bu kadar yazı yazıyı yazana kadar yaptırmış olurdunuz.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Merhaba baskanim son çekiliş ne oldu bilgi verirmisiniz tsk kolay gelsin
çekiliş ankara yöneticimiz Haydar abinin babasının vefatı üzerine erteledik muhtemelen yarın yapacağız.