Yan ve Arka Basamak Plastikleri

ahmet_1o

Azimli Üye
Abiler Selamun Aleykum. Resimlerde de görüldüğü gibi yan basamakların plastik başları yok aradım bulamadım internet üzerinden satıldığı yeri bilen ya da satan yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. Allah'a emanet olun

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aleyküm selam hoşgeldiniz bu plastik parçalar muhtwmwln tek satılmıyordur bi yaknımda sonradan takılan tavan raylarının uç plastiklerini aryor ama bulamadı bunlar aksesuar olduğu için yedek parçaları yoktur

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
Aksesuarcılara bir sor belki bulursun.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
yada kazalı araçlardan çıkmacılarda olabilir bi ihtimal

ahmet_1o

Azimli Üye
Abiler yorumlar için sağolun bende kazalı araçtan filan bulmayı umuyorum aksesurcıya sordum 6 köşe satarım tanesi 25ten 150 lira dedi çok pahalı geldi bana

HALICOTO

Azimli Üye
Ben Yetkili Servis Olarak Sistemden Baktım Ama Orjinal Olarak Malesef Satılmıyor.

ahmet_1o

Azimli Üye
valla bende yanlar olacak ama arkaya uymaz isteyen varsa yine ucretsiz yollarım.teamdoblo uyesi arkaslarıma ama !!

ustam yollayabilirsen çok sevinirim nasıl iletişime geçebiliriz

fuatbahadir

Azimli Üye
valla bende yanlar olacak ama arkaya uymaz isteyen varsa yine ucretsiz yollarım.teamdoblo uyesi arkaslarıma ama !!

Numaram 0541 773 04 41 sende numaranı yaz ben çocuklara baktırıyorum.bulur bulmaz yollarım.

samco54

Yeni Üye
Benimde arka korumanın sağ tarafındaki plastik düşmüş. Servise sordum tek satılmıyormuş. Aksesuarcıları dolaşacağım artık.

Tek tarafı olmayınca tuhaf bir görüntü oluştu sırf bu yüzden diğerini çıkarmayı bile düşünüyorum daha uyumlu olur en azından.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o parçalar aksesuar geçtiği için malesef bulunamyor

ahmet_1o

Azimli Üye

Numaram 0541 773 04 41 sende numaranı yaz ben çocuklara baktırıyorum.bulur bulmaz yollarım.

0551 438 15 60 ustam bulunca bi alo dersin adresi filan veririm kargoyla yollarsın inşallah. Olursa çok makbule geçer sağolasın şimdiden

İlhan68aksaray

Saygın Üye
Adı
ilhan
Modeli
Renk
Bordo
Arkadaşlar bende aynı konuyu araştırıyorum ve bulamadım servisdeki arkadaş mümkünse tedarikci firmanın numarasını bilgilerini verirse bilgi alabilirim