YAKIŞIKLIMLA KISA BİR EGE TURU

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaşlar geçen hafta iş sehayti için giderken bursa yolu ile Balıkesir küçükkuyuya kadar gittim dönerken Çanakkale yolu ile döndüm tabi bu güzel yerlere gitmişken doblomla sizler için güzel resimler çekildik özellikle Çanakkale şehitlik ve Mıhlı çayı şelale ve değirmeni görülmeye değer yerlerdi sizler için paylaşmak istedim.....Doblomla 1250 km yol yapıp geldim ......Doblom 1250 km de tam 220 tl lik mazot yaktı 90 ila 130 arası sürat yaptım.....100 km de ortalama tüketim miktarını zaman zaman 5.3 değerlerinde gördüm bunuda foto ile belgeledim ...Ama genelde 6.1 gerçi giderkende gelirkende bagaj full ve 3 arkadaş gittik ....Yani ortalama aracımda 1 ton yük vardı......Yorumlarınızı bekliyorum........

mıhlı çayında geçerken

Mıhlı çayı değirmeni köprüsünden geçerken

ve geçtik

İstanbula dönüş :Çanakkale

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
fotoğraflar açılmıyo :(

melrock

Saygın Üye
Doblo
Adı
Enis
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Conformatic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Çöl Grisi
abi maşallah. araç dağ taş heryere girip çıkmış. alnının akıyla çıkmış bu yolculuktan *clap*
tüketim değerleri de çok iyi. sanırım 1 depo ile 1250km olmuş. yalnız hesapta bir yanlışlık olmasın ? km çok iyi ancak bu kilometre için ort. 4.8-5.0 lt gibi bir tüketimin olması gerekiyor ki öyle olduğuna eminim. 6.1 lt hesap hatası oldu herhalde.

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
melrock tarafından yazılan metin:
abi maşallah. araç dağ taş heryere girip çıkmış. alnının akıyla çıkmış bu yolculuktan *clap*
tüketim değerleri de çok iyi. sanırım 1 depo ile 1250km olmuş. yalnız hesapta bir yanlışlık olmasın ? km çok iyi ancak bu kilometre için ort. 4.8-5.0 lt gibi bir tüketimin olması gerekiyor ki öyle olduğuna eminim. 6.1 lt hesap hatası oldu herhalde.
Kardeişim ortalama 6.1 yoksa 5.3 gibi zaten gelirkende giderkende araba fulldü....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:
Moruk aracı nerelere sokmuşun öyle :) Maşallah nazar değmesin, resimler çok güzel.
Ahmedim doblo dobloluğunu kanıtladı valla dağ tepe her yere çıktı........Keçi gibi vallahi.....

Dark Knight

Fenomen Üye
bakiergul tarafından yazılan metin:
Ahmedim doblo dobloluğunu kanıtladı valla dağ tepe her yere çıktı........Keçi gibi vallahi.....

Maşallah nazarımız değmesin, resimlerden de belli oluyor zaten :)
Eskiden Fiat Coupe için fakir Ferrari'si derlerdi. Doblo için de fakir Jeep'i derler herhalde :D

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
istanbuldakizmirli tarafından yazılan metin:

Maşallah nazarımız değmesin, resimlerden de belli oluyor zaten :)
Eskiden Fiat Coupe için fakir Ferrari'si derlerdi. Doblo için de fakir Jeep'i derler herhalde :D
Aynen ....Forumda bir yere yazmıştım............Doblo garibanın jipi diye.................

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
şu fotoğrafları bi ben göremedim ya *pissed* 2-3 tanesi açılıyo geriisi açılmıyo :( :(

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
şu fotoğrafları bi ben göremedim ya *pissed* 2-3 tanesi açılıyo geriisi açılmıyo :( :(
Can kardeşim sanırım senin cihazında sorun var herkez açabiliyor...........................

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
Can kardeşim sanırım senin cihazında sorun var herkez açabiliyor...........................
*helpless**helpless* 2-3 tane fotoğraf açılıyo gerisi açılmıyo herhalde internet yavaş... :( :(

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Can kardeşim evet yavaş internetlerde resimler zor açılıyor.............

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Can kardeşim evet yavaş internetlerde resimler zor açılıyor.............
:( :( :(

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
abi vallahi doblonun resimleri süper doblon jip gibi maşallah ALLAH kaza bel vermesin doblo ile bizde çok araziye girdik arazi aracı gibi çevik dağ taş tepe su geçişleri doblonun zevkli yanları

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
abi vallahi doblonun resimleri süper doblon jip gibi maşallah ALLAH kaza bel vermesin doblo ile bizde çok araziye girdik arazi aracı gibi çevik dağ taş tepe su geçişleri doblonun zevkli yanları

Eyvallah kardesim valla jip gibi girip cikmadigim yer kalmadi dag tepe yollarda koymadi beni

Hs851

Daimi Üye
baki abi masallah araban süper ya :) bide bu 1.3 bizm 2.0 burda burda naparki off road yaparız artık :D

berat

Fenomen Üye
Adı
Berat
Modeli
Renk
Mistik Gri
nizde arada bi çıyoz bizim 1.2 yle mahşallah abi heryer girip çıkmışsın dobloyla senin doblonun motoeu 1.6 mı?