XENON FAR DÖKÜMAN ve RESİMLER

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Tüv Anadollar kusursuz geçiyor diye yazıyordu, anadollarda bakacak mı şimdi far yıkamaya :)

geremy

Onursal Kurucu
mercekli xenonlarda far yıkama gerekli diye biliyordum.
lazımsa araştırırız.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Xenona özel birşey değil ki far yıkama, o mantığı kuramadım ben :(

kokplot

Onursal Üye
bence xenon güzel bir icat . çünkü birçok fardan daha uzağı aydınltıp göz yormuyor diyorlar. ama bana srarsanız ben sarıya devam derim. sarılarda halen yeterli ve ucuz:)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
Xenon direk göze vurunca çok küfür alıyor. Fethiye'de bir tane bile sonradan takma ayarlı xenon yok, insanın kafasını bozuyor...

beyaz_kaplan

Azimli Üye
Beyler 2004 kasa dobloların farlar h3 h7 mi acaba kısa h7 die biliorm.. Doğrumu ??? bi zahmet yrdmcı olrsanz svncem :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ewet dogrudur kısalar h7 di uzunlar h1 ustam

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
rica ederim ustam elimiz den geldigin ce yardım etmeye çalışıyorum herkeze

AnYBoDY

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ümit Can Demirkan
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
xenon güzel yaw,benmde hoşuma gidiyor..taktırmak daha kısmet olmadı ama..dün bişeyi farkettim arabanın farlarında.paylaşmak istedm.kısalar la sisleri yakıyorum,bide uzunları çakıyorum sadece sisle uzun far yanıyor kısalar sönüyor.aynı durumda sellektör yaptığımda kısalarda sorun yok birlikte yanıyor ama uzunu yakınca kısalar sönüyor..sisleri yakmadan,kısadan sonra uzuna geçiyorum her ikiside yanıyor.
sisler yanarken sellektör yaptığımda kısalarla birlikte yanması,uzuna geçtiğimde kısaların sönüp sisle uzunların yanması dikkatimi çekti.acaba bağlantıdamı bi sorun oldu dedm..fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.sizlerdede böylemi acaba

beyaz_kaplan

Azimli Üye
arkadaşım bi sorum daha olcaktı zahmet olmassa:) sisler için kaçlık gerekli uzunların aynısımı h1 mi ki ????

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
AnYBoDY tarafından yazılan metin:
xenon güzel yaw,benmde hoşuma gidiyor..taktırmak daha kısmet olmadı ama..dün bişeyi farkettim arabanın farlarında.paylaşmak istedm.kısalar la sisleri yakıyorum,bide uzunları çakıyorum sadece sisle uzun far yanıyor kısalar sönüyor.aynı durumda sellektör yaptığımda kısalarda sorun yok birlikte yanıyor ama uzunu yakınca kısalar sönüyor..sisleri yakmadan,kısadan sonra uzuna geçiyorum her ikiside yanıyor.
sisler yanarken sellektör yaptığımda kısalarla birlikte yanması,uzuna geçtiğimde kısaların sönüp sisle uzunların yanması dikkatimi çekti.acaba bağlantıdamı bi sorun oldu dedm..fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.sizlerdede böylemi acaba

Sislerin kullanımı zamanında, kısalar pek işlevsel olmuyor, ondan olabilir.

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
beyaz_kaplan tarafından yazılan metin:
arkadaşım bi sorum daha olcaktı zahmet olmassa:) sisler için kaçlık gerekli uzunların aynısımı h1 mi ki ????

Kısa H7,

Uzun ve Sis H1.

AnYBoDY

Azimli Üye
Doblo
Adı
Ümit Can Demirkan
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
DobloM tarafından yazılan metin:
AnYBoDY tarafından yazılan metin:

Sislerin kullanımı zamanında, kısalar pek işlevsel olmuyor, ondan olabilir.

Bugün arabayı aldığım arkadaşın yanına gittim.onda 2005 i var şimdi.onda denedik kısa,uzun ve sisler aynı anda yanıyor *eek*
Seninkinin modellerinde öyledir o dedi bana.şaşırdım..daha önce karşılaşmamıştım ondan tuhafıma gitti.Tesisatı yakmasın diye öyle yapmışlardır dedi ama kendisininkinde böyle bişey yoktu:)

DobloM

Fenomen Üye
Adı
Hilmi
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronik Müh.
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
İstersen bu düzenlemeyi kontrol edebilirsin sanırım.

Sigorta yerleri ve bağlantı noktaları açık, halledebilirsin.

undabah

Daimi Üye
Başka Araç
Adı
HKN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Başka Araç
Modeli