Üyelerimizin meslekleri ve genel bilgileri

TicariTasarım

Yeni Üye
Başka Araç
Adı
Ayca
Kan Grubu
A RH +
Meslek
mühendis
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz
Merhabalar, İstanbul'dan Ayça Uyanık, 45 yaşındayım. özel sektör ticari araclar proje alanında 22 senedir calısıyorum, aynı zamanda Tasarım-Toplum-Teknoloji alanında tezli yuksek lisans yapıyorum. Profil resmi benim ailem. Foruma uye olma amacım ticari araclar, ozellikle Doblo'nun bır üründen öteye gecen, anlatılmaz yasanır diye adlandırılan ününü, (2019 da basılan bir kitaba konu bile oldu) kullanıcılarına ve sevdalılarına ne ifade ettiğini anlayama calısmak, TeamDoblo nun ürünün üzerine size kattıklarını anlamak, ve bunu yuksek lisans dersimde dönem projesi yapmak. Sonucta aynı zamanda ticari araç işimdeyim. Sitede Doblo sahibi olsa da, olmasa da, çalışsa da, öğrenci de olsa pek çok üye var. Doblolarından/aracı yoksa bile Doblocu olmaktan/TeamDoblo uyesi olmaktan ovguyle soz ediliyor. Aklıma gelen soruları sıralasam, hem bu dersi verebilmem icin, hem de sizlerin degerli paylaşımlarınızdan bilgiler edinebilmek için bana yardımcı olur musunuz?

Dosyalar

• 1587510760309.png
    1587510760309.png
    88,7 KB · Okunma: 14

Efendi17

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mehmet Sert
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Merhabalar. Çanakkale geliboludan Cihat ben. 1993 Ç.kale doğumluyum. Ç.kalede bir feribot firmasında makineci olarak çalışıyorum. Yaklaşık 2 haftadır doblo kullanıcısıyım.

Efendi17

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mehmet Sert
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Selam Cihat bende Erdemler 5 gemisinde çalışıyorum bende yeni aldım Doblo görüşelim

Hayrettinn

Azimli Üye
Doblo
Adı
Hayrettin
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
Gri
Hayrettin Yüksel 1984 Antalya gazipaşa doğumluyum evliyim iki kız çocuğum var Mersin Anamur ilçesinde çalışıyorum 2 aylık doblo uyum iyikide doblo almışım ve bu aileye üye oldum

BayGiZeMLi

Gelibolu Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Cihat KAYGIN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gemi Mak. Vardiya Müh.
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Kırmızı (Derin Bordo)

Efendi17

Yeni Üye
Doblo
Adı
Mehmet Sert
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Ben Mehmet Sert 1979 Çanakkale doğumluyum.3 çocuk babası Gelibolu Çardak feribotlarinda Erdemler 5 gemisinde 7 yıldır çalışıyorum.gemide çoğu kez stickerli Doblo görüyordum.ama Doblo m olmadığı için guruba katılamadım.simdi bende bu büyük aileye katılmanın sevincini yaşıyorum.insallah sevgili aile üyelerimiz le gelip geçerken tanışma bı çay ikram etme şansımız olur.hepinize sağlıklı günler

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Ben Mehmet Sert 1979 Çanakkale doğumluyum.3 çocuk babası Gelibolu Çardak feribotlarinda Erdemler 5 gemisinde 7 yıldır çalışıyorum.gemide çoğu kez stickerli Doblo görüyordum.ama Doblo m olmadığı için guruba katılamadım.simdi bende bu büyük aileye katılmanın sevincini yaşıyorum.insallah sevgili aile üyelerimiz le gelip geçerken tanışma bı çay ikram etme şansımız olur.hepinize sağlıklı günler
İnşaallah hoş geldiniz hayırlı olsun

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
Selamıaleyküm değerli abilerim. Ben Nazım Kenan Aydeniz. 04.02.2000 diyarbakır erğani doğumluyum. Ankarada yaşıyorum. Bilgisayar ve elektrik teknisyeniyim. İlk aracım doblo oldu hep istemiştim. Ve görüyodum cam arkalarında bende kayıt oldum şeref duydum. Kovit bitse de bi değerli abilerimle tanışmanın yolunu gözlüyorum. Saygılarımla.❤️

turuncudoblo

İZMİR
Doblo
Adı
rafet beytaş
Kan Grubu
A RH +
Meslek
CİTY DUŞ DUŞAKABİN
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
turuncu
1989 doğumlu 1 çocuk babasıyım (oğlum 6 yaşında) kendim izmirde duşakabin imalatçısıyım kendi firmam 2011 den beri doblo kullanıcısıyım şuanda 2006 maxi 1.9 multijet 2 adet doblom var ikiside turuncuu :D anlıcağınız ikizler tek farkları km leri :D yazın doblomla genllikle kurban bayramında neredeyse türkiye turu yapıyorum böle bi turda kullanıla bilcek en güzel araçlardan biridir doblo özelllikle 1.9 multijet rampa virazj üzmez sizi bu ailede bulunmaktan mutluyum insanlar burada başından geçen teknik arızaları paylaşıyorlar kendindede böyle bir problem varsa usta usta gezip boş şeylere para harcamıyorsun ama en önemlisi saygı çerçevesinde paylaşımlar
ABİLERİM ABLALARIM KARDEŞLERİM SAĞLIKLA HUZURLA DOBLO'NUZLA KALIN

Son düzenleme:

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
1989 doğumlu 1 çocuk babasıyım (oğlum 6 yaşında) kendim izmirde duşakabin imalatçısıyım kendi firmam 2011 den beri doblo kullanıcısıyım şuanda 2006 maxi 1.9 multijet 2 adet doblom var ikiside turuncuu :D anlıcağınız ikizler tek farkları km leri :D yazın doblomla genllikle kurban bayramında neredeyse türkiye turu yapıyorum böle bi turda kullanıla bilcek en güzel araçlardan biridir doblo özelllikle 1.9 multijet rampa virazj üzmez sizi bu ailede bulunmaktan mutluyum insanlar burada başından geçen teknik arızaları paylaşıyorlar kendindede böyle bir problem varsa usta usta gezip boş şeylere para harcamıyorsun ama en önemlisi saygı çerçevesinde paylaşımlar
ABİLERİM ABLALARIM KARDEŞLERİM SAĞLIKLA HUZURLA DOBLO'NUZLA KALIN

Bozyaka da (daha doğrusu karabağlar sanayi ye yakin) geçen bi turuncu gördüm. Ön tarafta kaporta işleri mi var ? Siz miydiniz bilemedim

Hoşgeldiniz:)

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
Selamıaleyküm değerli abilerim. Ben Nazım Kenan Aydeniz. 04.02.2000 diyarbakır erğani doğumluyum. Ankarada yaşıyorum. Bilgisayar ve elektrik teknisyeniyim. İlk aracım doblo oldu hep istemiştim. Ve görüyodum cam arkalarında bende kayıt oldum şeref duydum. Kovit bitse de bi değerli abilerimle tanışmanın yolunu gözlüyorum. Saygılarımla.❤

A.s nazim ,Erganili asker arkadaşım vardı. Yunus ismi. Hatırıma göre 94 lüydü. Hızlı bir çocukdu. Üst devrem :) sevgilerle

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Bozyaka da (daha doğrusu karabağlar sanayi ye yakin) geçen bi turuncu gördüm. Ön tarafta kaporta işleri mi var ? Siz miydiniz bilemedim

İnşallah Bozyakada benim maxiyide görürsün bi gün altay kokorece gideriz özledik

fthpl

Talha Fatih Pala
Doblo
Adı
Talha Fatih Pala
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Doğalgaz Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2005
Renk
Yıldız Mavi
İnşallah Bozyakada benim maxiyide görürsün bi gün f.altay kokorece gideriz özledik

Gidelim abi. Denk gelirsek yanaşırım :D Benim psikopati görürsen sende bi dıtlat.
//

Bu arada, bende fatih. 13 10 90 , izmir konak doğumlu olup, ilce olarak karabağlar da mevki olarak uzundere tokide ikamet etmekteyim. Balçova - narlıdere tarafında Izmirgaz acıl müd. Personeliyim. Evli 2 çocuk babasıyım. Teşekkürler.

2005 bi 1.9 jtd m mevcut. Ellerinizden öper.

Dosyalar

• 20200312_075513.jpg
    20200312_075513.jpg
    1,5 MB · Okunma: 4

NazımKenanAydeniz

Ses Sistemleri
Aracım Yok
Adı
Nazım Kenan Aydeniz
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Aracınız
Aracım Yok
Modeli
Cargo
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2003
Renk
Kar Beyazı
A.s nazim ,Erganili asker arkadaşım vardı. Yunus ismi. Hatırıma göre 94 lüydü. Hızlı bir çocukdu. Üst devrem :) sevgilerle
Saolasın abi teşşekkür ederim başımla beraber ❤️ Diyarbakır çocukları hızlıdır 🤣

turuncudoblo

İZMİR
Doblo
Adı
rafet beytaş
Kan Grubu
A RH +
Meslek
CİTY DUŞ DUŞAKABİN
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2006
Renk
turuncu

düzeltilmesi gereken bazı yerleri var ama emin değilim ben genelde bahsettiğin yerlerdeyim ama izmirde çok turuncu var :D

F.karakaya

Daimi Üye
Doblo
Adı
Fehim
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Bende Eskişehir'de oturuyorum aslen Erzurumlyum Elektrik elektronik mühendisi mezunuyum fabrikalarda gördüğünüz robotların kurulumunu yapıyorum