Üyelerimizin meslekleri ve genel bilgileri

Emrah53

Aktif Üye
Doblo
Adı
Emrah
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Emrah ALTINBAŞ 1990 doğumluyum Rize pazar da yaşıyorum elektrik elektronik teknikeriyim elektrik ve elektronik sorunu olan varsa yardımcı olmaya hazırım iyi günler dilerim

Kenan1453

Yeni Üye
Doblo
Adı
Kenan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
MERHABA ARKADAŞLAR 1981 DOĞUMLUYUM ORDULUYUM FAKAT TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖYDE YAŞIYORUM HUKUK BÜROSUNDA İCRA TAKİP PERSONELİ OLARAK 11 YILDIR ÇALIŞIYORUM . İCRA İLE İLGİLİ SORUNUNUZ OLDUĞUNDA ÇEKİNMEDEN ÖZELDEN YAZABİLİRİSİNİZ.

Byozturk

Yeni Üye
Fiorino
Adı
Ali öztürk
Kan Grubu
AB RH +
Aracınız
Fiorino
Motor
1.3 Multijet
Adim ali öztürk kocaeli gölcükten aranızda bulunmaktayım 11.01.2020 cumarteai akşamı sadece çay içmeye gelmiştik .. Sticker lendik vinç operatörüyüm yalova altınovada öz ata tersanesinde çalışıyorum gemi bloklarFB_IMG_1572420133142.jpgScreenshot_20200114_102335.jpg

ErkanGorgun

ANADOLU SİGORTA
Doblo
Adı
ERKAN
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Sigortacı
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.2
Araç Yılı
2004
Renk
BEYAZ
Merhabalar,

1991 Doğumluyum, Bandırmalıyım. 2019 Mayıs ayı itibari ile Balıkesir Körfezde Banka Sigortacılığı Müdürlüğüne bağlı olarak Anadolu Sigorta'da Sigorta Uzmanıyım, iştirakimiz olması nedeni ile İş Bankası Şubeleri ile çalışıyorum. Branşım elementer; Kasko, Trafik Sigortası, İşyeri Sigortası hakkında bilgi almak isterseniz her türlü yardımcı olurum. Bunların dışında tüm hafta körfezi gezmek durumundayım, Bandırma ve Körfez (Ayvalık - Altınova - Akçay - Havran) arasında da gidip geldiğim için yardımcı olabileceğim konu varsa çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla,

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Merhabalar,

1991 Doğumluyum, Bandırmalıyım. 2019 Mayıs ayı itibari ile Balıkesir Körfezde Banka Sigortacılığı Müdürlüğüne bağlı olarak Anadolu Sigorta'da Sigorta Uzmanıyım, iştirakimiz olması nedeni ile İş Bankası Şubeleri ile çalışıyorum. Branşım elementer; Kasko, Trafik Sigortası, İşyeri Sigortası hakkında bilgi almak isterseniz her türlü yardımcı olurum. Bunların dışında tüm hafta körfezi gezmek durumundayım, Bandırma ve Körfez (Ayvalık - Altınova - Akçay - Havran) arasında da gidip geldiğim için yardımcı olabileceğim konu varsa çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla,
Sigorta konusunda senden de fiyat bilgisi alırız Ailemize hoşgeldiniz

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Merhabalar,

Saygılarımla,
Sigorta konusunda senden de fiyat bilgisi alırız Ailemize hoşgeldiniz

Mehmetalibagcı

Şehitkamil Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Mehmet ali BAĞCI
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Elektronikci
Aracınız
Doblo
Modeli
Easy
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Mehmet Ali BAĞCI 1982 GAZİANTEP dogumlu 3 çocuk babasıyım elektronikciyim
Büro makineleri tamiri hizmeti vermekteyim .
Çekirdekten yetişme tofaş kullanıcısıyım 2004 den bu yana doblo kullanmaktayım :))

Recep.Y.

Aktif Üye
Doblo
Adı
recwp
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.6 Multijet
Herkese Merhaba;
Adım Recep Bursa`da yaşıyorum.Yasim 29 2013'ten bu yana Doblo kullaniyorum . Meslegim mekatronik teknikerligi . TOFAS Bursa fabrikasinda Bakim elemani olarak çalisiyorum . 2017 Doblo 1.6 ile aranıza yeni katıldım.

Enginezenn

Yeni Üye
Doblo
Adı
engin
Kan Grubu
B RH +
Meslek
MEMUR
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
GRİ
Merhabalar arkadaşlar 1 haftadır 2010 doblo 1.6 mj elegance sahibiyim çok faydalı bir forum olduğunu gördüm hemen üye oldum. Manisadan Engin EZEN 1988 doğumluyum kamuda 7 yıldır memurum.

Veli selim

Azimli Üye
Doblo
Adı
Veli Eryılmaz
Kan Grubu
0 +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Cargo
Motor
1.9 D Sx
Araç Yılı
2001
Renk
Gri
Merhaba ben Denizli den Veli Selim.
1975 Denizli doğumlu olup halen Denizli de şöförlük yapmaktayım, Dobloyu sevmeye çalışıyorum ?

BayGiZeMLi

Gelibolu Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Doblo
Adı
Cihat KAYGIN
Kan Grubu
0 +
Meslek
Gemi Mak. Vardiya Müh.
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Kırmızı (Derin Bordo)
Merhabalar. Çanakkale geliboludan Cihat ben. 1993 Ç.kale doğumluyum. Ç.kalede bir feribot firmasında makineci olarak çalışıyorum. Yaklaşık 2 haftadır doblo kullanıcısıyım.

Murat Erken

Yeni Üye
Adı
Murat erken
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2008
Ben Cevdet Murat Erken 1998 doğumluyum samsunluyum Tekirdağ kapaklı ilçesinde ikamet ediyorum liseyi motorlu araçlar teknolojisi okudum. 3 senedir doblo kullanicisiyim 1.6 Multijet

Burak Yılmaz

Aktif Üye
Doblo
Adı
Burak
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Vardiya Müdürü
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Gri
Ben Burak Yılmaz 1999 Tokat niksar dogumluyum istanbul esenyurt ilcesinde ikamet ediyorum. ünide sosyal güvenlik sgk bolumunu okudum. Suan aktif olarak yeni istanbul havalimanında vardiya müdürüyüm. doblo d3 1.6mjet ilk aracım çok memnunum

ÜMİT DEMİR

Azimli Üye
Doblo
Adı
UMUT DEMİR
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Muhasebeci
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.9 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
Crono GRİ
Ümit DEMİR, 2000 doğumluyum Artvinliyim 4 yıl mali müşavirin yanında yetiştim. 2 yıldır kurumsal firmada muhasebeci olarak çalışmaktayım. Açıköğretim fakultesi ve Amasya Üniversitesi uzaktan eğitim programı ile aynı anda 2 üniversite okumaktayım. 2011 yılından beri doblocuyum. 2008 d2 1.9 Mltjt sahibiyim Yarışmacı Arkadaş ve abilere başarılar:):)

Son düzenleme:

canbirsen

Azimli Üye
Adı
Can Birsen
Meslek
Bilişim Uzmanı - TEKNİSYEN
Modeli
Renk
Çöl Gri
Can Birsen 1985 Doğumluyum, Araç Kaplama ve Detaylı Temizlik Atölyem var, İzmir Gaziemir...

ÖmerMuhtar

Yeni Üye
Doblo
Adı
Ömer Faruk
Kan Grubu
B RH -
Meslek
İşçi
Aracınız
Doblo
Modeli
Safeline
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Merhaba İstanbul'dan Ömer Faruk, 2 yıldır Doblo 1.3 Safeline kullanıyorum, siteye yeni üye oldum. Enerji sektöründe raporlama işi yapıyorum.

MinikBadil

Azimli Üye
Doblo
Adı
Fırat Bülbül
Kan Grubu
0 +
Meslek
Oto Elektrik - Elektronik
Aracınız
Doblo
Modeli
Diğer Model
Motor
1.4
Araç Yılı
2006
Renk
Kırmızı ( Ateş )
Fırat Bülbül 1985 Doğumluyum 2 Çocuk Babasıyım Aslen Sakarya Geyve İlçesindenim İkametgâh Adresim İzmit Kocaeli 1996 Yılından Bu Yana Oto Elektrikçi Olarak Çalışmakta Bulunuyorum 2015 Yılında Kamu Çalışanı Olarak İzmit Kocaeli De Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü 14.Şube Şefliğinde Atölye Ustası Olarak Görev Yapmaktayım Team Dablo Ailesine Saygılarımı Sunarım...