Usb girişi Aux ?

Samed38

Saygın Üye
D2 orjinal teybi takılı şu an orjinalliğini bozmadan veya bi aparat ile telefondan ya da flash bellekten müzik dinleyebilirmiyim ?Usb girişi yok teypte :( Aux hakkındada pek bilgim yok nasıl olacağı hakkında yardım ederseniz sevinirim.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
geçenlerde orjinal cd çalara aux girişi yapmak için işe koyulmuştum. Fiorino kullanıcıları orjinal teybe çok basit bir şekilde aux yapıyolar. Biraz araştırdım bizim teyp çıkışlarıyla fiorino teyp çıkışları arasında en ufak farklılık yok, onlarla irtibata geçtim ve resimlerden bakarak kendi aracımın teybine uyguladım ama malesef çalışmadı. Şöyle bişey var CD tuşuna iki kere ard arda basın aux yazıyor mu? yazıyorsa şanslısınız yapılabilir bende yazmadığından yapamadım. Ancak fiorino teyplerin bazılarında (bosch marka olanları) cd tuşuna 2 kere basıldığında aux çıkmasa bile bunu başarmışlar. teybin arkasındaki data in ve data out u köprülemişler (birleştirmişler) ve cd tuşuna basınca aux kabak gbi çıkmış. Bende denedim ancak başarılı olamadım, bi defa sigortayı bile attırdım teybin :) ya ben biyerde hata yaptım yada bu konuda biraz beyin fırtınası yapmaya ihtiyacımız var :)
Ama bu işin sonunu bırakmadım bişekilde o aux u orjinal teybe yapıcam.

Samed38

Saygın Üye
Bizimkinde Cd girişi yok kasetli maalesef :( O yüden biraz daha zor olacak sanırım. Bende araştırıyorum bu aralar kendim yapabileceğim bi yol bulursam yaparım yoksa sanayiye gicidem arka hoparlörleri değiştiricem bi kaç bir şey yaptırcam kendim yapamassam o zamana kadar kalır :(

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
aux dediğiniz usb demi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bizimkinde Cd girişi yok kasetli maalesef :( O yüden biraz daha zor olacak sanırım. Bende araştırıyorum bu aralar kendim yapabileceğim bi yol bulursam yaparım yoksa sanayiye gicidem arka hoparlörleri değiştiricem bi kaç bir şey yaptırcam kendim yapamassam o zamana kadar kalır :(

samed bence birtane cd çalar al dobloya :)

FireFrost

Aktif Üye
2012 d2 safelinde deneyen varmı cd tusuna 2 kez basınca aux cıkıyor mu bnde merak ettim ? garaja gitmeye üseniyorum da :)

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
mehmet abi aux dediğimiz olay telefonun yada herhangi bir mp3 çaların kulaklık çıkışını teybe bağlıyoruz telefondan açtığımız müzik aracın hoparlörlerinden geliyor.

cd tuşuna 2 kere basınca aux çıkıyorsa şanslısınız veya teybinizde src tuşu varsa oda olur.

D3 e aux yapmak acayip kolay mesela. D2 ile D3 teyplerin çıkışları birebir aynı d3 de çalışan olay d2 de çalışmadı malesef

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
d3 te zaten aux çıkıyor teypte

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
mehmet abi aux dediğimiz olay telefonun yada herhangi bir mp3 çaların kulaklık çıkışını teybe bağlıyoruz telefondan açtığımız müzik aracın hoparlörlerinden geliyor.

cd tuşuna 2 kere basınca aux çıkıyorsa şanslısınız veya teybinizde src tuşu varsa oda olur.

D3 e aux yapmak acayip kolay mesela. D2 ile D3 teyplerin çıkışları birebir aynı d3 de çalışan olay d2 de çalışmadı malesef

arkadaşın biri satıyordu sitede oda mı uymuyor.hatta ben usb li de olsa daha iyi olur demiştim.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
oğuz aux çıkıyorsa senin olay çok basit bi ara görüşelim yapayım sana bir aux maliyet 5 tl :D

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

arkadaşın biri satıyordu sitede oda mı uymuyor.hatta ben usb li de olsa daha iyi olur demiştim.
abi usb iyi güzelde o kadar para verilmez bence. sırf usb olsun diye 120 tl gibi bi rakam vermem ben :) ama aux istiyorsan karabükte senin araca aux yaparız 2 hafta sonra ordayım :) 5 tl aux yaparsın 10 tl yede mp3 çalarlar oluyor ondan alıp usb gibi kullanırsın evde şarkıları at arabaya bin aux a bağla bildiğin usb gibi kullan :)

o arkadaşın sattığı kablo sizin araçalra uyar arkadaş soket yapısı aynı banada uyabilir demişti ama emin olamamıştık. bende Blaupunkt servisine mail attım teybimin modelini ve aracımı yazdım benim araca aux kablosu yokmuş öyle dediler. Ama imkansız diye bişey yoktur bi şekilde yapmak istiyorum.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
oğuz aux çıkıyorsa senin olay çok basit bi ara görüşelim yapayım sana bir aux maliyet 5 tl :D

karabüke gelince 1 tanede benimkine yapalım hanefi.ama ben usb de isterim ha.:D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

abi usb iyi güzelde o kadar para verilmez bence. sırf usb olsun diye 120 tl gibi bi rakam vermem ben :) ama aux istiyorsan karabükte senin araca aux yaparız 2 hafta sonra ordayım :) 5 tl aux yaparsın 10 tl yede mp3 çalarlar oluyor ondan alıp usb gibi kullanırsın evde şarkıları at arabaya bin aux a bağla bildiğin usb gibi kullan :)

o arkadaşın sattığı kablo sizin araçalra uyar arkadaş soket yapısı aynı banada uyabilir demişti ama emin olamamıştık. bende Blaupunkt servisine mail attım teybimin modelini ve aracımı yazdım benim araca aux kablosu yokmuş öyle dediler. Ama imkansız diye bişey yoktur bi şekilde yapmak istiyorum.

sen benden önce yazmışsın cevabı .teşekkürler.inşaallah seninkinede uyan bir şey bulunur.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ

yapalım abi usb olmazda şu dandik mp3 çalarlardan alırız 10 tl zaten onu usb gibi kullanırsın evde at mzikleri arabada aux a bağla :D bildiğin usb gibi kullan

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
bi elektronikçiye göstermeye niyetim var aslında daha önce yapan bi elektroniköi varsa onu bulmak lazım. Hiç bilmeyen olanıda bozar :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

yapalım abi usb olmazda şu dandik mp3 çalarlardan alırız 10 tl zaten onu usb gibi kullanırsın evde at mzikleri arabada aux a bağla :D bildiğin usb gibi kullan

aynen.demokrasilerde çare tükenmez.:D

Samed38

Saygın Üye

samed bence birtane cd çalar al dobloya :)
Aslında vardı yurt dısından gelmişti hem aux hem usb vardı bir sürü özellik felan :) Önceki arabandan satarken cıkardım Dobloya taktım 2 3 gün kullandım sonra bi şeyler oldu çalışmadı :(

enesguvendi

Aktif Üye
Doblo
Adı
Enes GÜVENDİ
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Mobil Cihazlar Onarım Uzmanı
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Merhabalar kolay gelsin. Bu D3 için 5tl maaliyetli aux kablosu için detaylı bir konu açmanız mümkünmü acaba bizde yararlanalım. Şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin:)

cozenc

Misafir
Adı
Çağlar Özenç
Renk
Beyaz
@ByAJV

Bu konuda 5TL olmasa dahi ucuz yöntem önerilerinizi bekliyoruz :)

emrah371

Aktif Üye
Adı
emrah
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Mobilya ustası
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
Füme
İyi geceler arkadaşlar bnde d2 var 2 defa CD tuşuna bastım aux çıkmıyor src tusunu aradım menüde o da yok .şimdi üsenmeyip baktım geldim :)