Yardım Uconnect Bluetooth Bağlantısı

mehmett28

Azimli Üye
Aracım Yok
Adı
mehmet
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Aracım Yok
Merhaba. Benim sorunum şu. Galaxy J7 telefon ile Bluetooth bağlantısı yapıyorum. Müzik açıyorum. Müzik ilk 10 saniye normal çalıyor. Daha sonra müzik hızlanıyor,arada kesiliyor düzeliyor ve tekrar aynı şeyleri yapıyor. General Mobile 5 telefon ile denediğimde sorun düzeliyor. Şarkılar aynı. Birinde çalıyor diğerinde sorun oluşuyor. GM 5 telefon 6 aylık. J7 ise 2016 senesinde alındı. Telefonu mu desteklemiyor yoksa Uconnect yazılımsal sorunu mu? Bir de şöyle bişi var. Aracın ilk yıllarında hiç bir sorun yoktu. Aracım Doblo 2015 Premio Plus.
Yardımlarınızı bekliyorum.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Servise bir gösterin güncelleme falan gelmiş olabilir.

NevşehirliDoblocu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Arda Tekinay
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Öğrenci
Aracınız
Doblo
Modeli
Panorama
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
Mistik Gri
Sorun Androidden olabilir destekleme alanını araştırıp ona göre takınız

sertkanx

Azimli Üye
Doblo
Adı
serkan
Kan Grubu
0 +
Meslek
REKLAMCILIK
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
BEJ
doblo bazı modellerde navigasyonda menü şeklinde görüntü oluyor ve navigasyon güncelleme menüsü bile görünüyor fakat aldıgım 2017 doblodaki ekranda bu menüler yok nedendir bilen varmı her araçta farklı teyp modelimi var aracım trekking model

sukru56

Onursal Üye
Doblo
Adı
mehmet
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2017
Renk
beyaz
doblo bazı modellerde navigasyonda menü şeklinde görüntü oluyor ve navigasyon güncelleme menüsü bile görünüyor fakat aldıgım 2017 doblodaki ekranda bu menüler yok nedendir bilen varmı her araçta farklı teyp modelimi var aracım trekking model

2017 premio plus araçta da aynen. Güncelleme yapmak ile ilgili hiç bir ayar vs görünmüyor menüde. Halledebildiniz mi?