turkuaz petrol şişli

Trex25

Aktif Üye
Sakin aman diyim hic ugramayin oraya bende orayi senelerdir bilirim calistigim is yerine yakin orada onceden full vardi kacak petrola var die kapadilar sanmiyorum elbet vardir birseyi

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Eger oyle gecmeme durumunda

ilk olarak kullanilan yakit ddegistirerek denenmeli ama komple bitiri eger yine sorun var ise yakit enjeksiyon sistemi kontrol edilmeli

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Bu yakit isi yani tamam ucuz ama nasil ucuza veriyor

bi nedeni bu tp istasyonlarda ki yakitta motora yardimci katkilar bulunmuyor bu nedenle bi ucuzluk var ama illaki bi durum vardir

ANLOVE

Onursal Üye
Aracım Yok
Adı
QQQQ QQQQ
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Q
Aracınız
Aracım Yok
Renk
Metalik Siyah
Mazotun bir maliyeti var +vergisi var.

Şuan da Shell'in sattığı fiyatın en fazla 5-8 krş aşağı kabul edilebilir. Daha aşağısı mutlaka bir katkı maddesi olduğu anlamına gelir bunu unutmayınız.

Pazarlamaya çıktığım için çok sık mazot aldığımız için akaryakıt istasyonlarınla haşır neşir olduk birde pazarlamaya çıktığımız araç kamyon O yüzden az çok bilgi sahibi oldum.

Kısa ve öz: Shell V-Power Nitro+ Diesel

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
en garantisi bilindik istasyon.bizim burada opet te shell de sağlam kişiler.yeni bayi aldılar orayı da shell yapmışlardı şimdi total yaptılar.anlaşmaları bitti sanırım.şimdi eski shelleri de duruyor en iyi yerde totalleride var.adamlar sağlam olduktan sonra hepsi aynı yerden alıyor zaten mazotu.sadece katkılar farklı.katkısız olsun ucuz olsun.ama normal katkı yerine farklı katkılar kattıkları zaman sıkıntı.

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
türkiye petrolleri var ümraniye libadiye de orda da ucuz, performansta sorun yaşamadım ama dediğiniz gibi duman konusu düşündürdü beni kontrol ettim biraz siyah duman atıyor. akşam opetten aldım yarın kontrol etcem depo bitene kadar almayacam sonra shellden fulleycem bide öyle bakacam bakalım nolcak

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Lukoil için marka bazında görüşleriniz nelerdir?

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
@34 ysf 57

Biliyorum orayı aslında şekillerine baksan çok lüks duruyorlar ama yakıt çok ucuz.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bu lukoiller önceden full dü sonra isimleri değişti hiç yakıt almadım o yüzden bildim yok ama bunlardada ğpiyaadan ucuz

cobra2834

Aktif Üye
Salla bizim bi abi var captivasi var mazotunu hep oradan aliyo.su zamana kadar hic sıkinti yasamadi.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence enjektörleri pompayı eline alırsa ozman yanar ama iş işten geçer

cobra2834

Aktif Üye
Bilemicem walla o kadarini .ama inş bisey olmaz.bende ztn tasit tanima var petrol ofisinden aliyorum.mazotum bittiği için oradan almistim

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Dün Lukoil'den taraftar kart ile 3.59'dan fulledim depoyu. Rize'deki Lukoil'i direk olarak firma işletiyor. Şahısa ait değil. O yüzden içim rahat.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
mazot pompası temizliği gerekiyo olabilir ekrem abi. benim doblo da kara tren gibi dolaşıyodu. pompa söküldü temizlendi bidaha sıkıntı olmadı.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Mazot pompası temizliği yeterli oluyor mu ki? Açıkçası ben de bir sene kadar yurt dışı Lukoil'den ( ortalama 7 depo 1 senede ) kullandım. Şuan sorunum yok. Aracı kullanırken duman atma vs. de yok. Egzos'dan da geçtim. Ama ben pimpirikliyim. Ağustos ayında garantim bitiyor. Bitmeden ben de söktürüp baktırabilirim.

Mazot filtresi değişince de bakım olmuş olmuyor mu? İlla ki pompa bakımı mı gerekiyor?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bence bi problem yok ise pompayı söktürmeyin boşuna

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Mesela TÜV'de egzos muayenesi yaparken araç boştayken gazı köklüyorlar. Araç 4000 devirde veya biraz üstünde 6–7 saniye kadar gazda kalıyor. O durumda her araçtan siyah duman geliyor. Önemli olan normal kullanımda yani 2000–2500 devir aralığında siyah duman gelip gelmediği midir?