turkuaz petrol şişli

cobra2834

Aktif Üye
Arkadaşlar iyi geceler sizlerle bi bilgi paylaşmak istedim.İstanbul ilinde bulunan üyelerimiz için sisli cevahir otelin karsisindaki turkuaz petrol var gecen gün mazot alim dedim bi baktim opet.te shell.de 3.77 olan mazot burada 3.54 du bende aldim.ayrıca mazotto kaliteli arabaya katki sagliyo.isterseniz yolunuz düşerse oradan mozat alabilirsiniz. Saygılarımla

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
bilgi için teşekkürler fiyatta bayağı bir fark var güvenip iyi almışsın valla

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Belki ilk seferden bir şey olmaz ama uzun vadede neler getirir bilemeyiz. 23 kuruş az bir fark değil.

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
arkadaşlar daha yaklaşık 5 yıl kadar önce petrol depolama stok sahasının kontrolüne katılmıştım petrol ofisi,opet,total,shell ,be BP ye gittim içlerinden en güzel olanı ve işte buradan yakıt alınınr dediğim shell ve BP var bilginize sunulur.Neden diye sorarsanız,bu firmaların kayıtlarını incelediğimde periyodik kontrollerinin ,tank bakımlarının ve labaratuvar testlerinini hiç aksatılmadaan yapılmasıydı.

Son düzenleme:

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
günaydın gardaşım sanada :D

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
kesinlikle öyle ucuz diye hiçbiyerden mazot almam çünkü oradan 5 kuruş kar yapayım derken başka bir yerden 20kuruş zarar yaparsınız

ayrıca d3 lerdeki mjetler yakıtta seçiyor biz opetten bile sorun yaşadk asla shellden başka biyerden almıyoruz zaten arabanın sesi bile değişiyor

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
opete devam yoksa shell.

efsane05

Onursal Üye
Adı
Ahmet KELEŞ
Modeli
Renk
SİYAH-VİP
@doblo vip premio

Amasyadan Konyaya gelirken Ankaradan yakıt alayım dedim eurodizel aldım ama fiyatı ucuz bulunca fulleyim dedim.son anda vazgeçtim ama pompacı 50 tl lik oldu dedi yeter dedim.Pişman oldum ama yapacak bişey yoktu biraz gidince shell den depoyu fulledim.Sonuç 4 ay oldu yeni yeni düzelmeye başladı aracım siyah duman atmaya başlamıştı.Şükür şimdilik problem yok bencede Shell ve BP tercihiniz olsun opet de fena değil 3 e 5e bakmayın sonra enjektör pompa uğraşırsınız.bu arabalar dizel masrafı çok olur lpg olsa 500 e sistemi yenilersin pişman olmazsın ama bizimkilerde 500 liraya kaputu bile açmazlar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizimki ağzının tadını biliyor illede shell istiyor:D

rahatsuz61

Saygın Üye
Adı
Recep Kuzu
Meslek
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik-Bilgisayar Öğrencisi
Modeli
Renk
Çöl Grisi
Shell V-power nitro + yakitta ucuza kacilmaz hele de dizel de. Shell in yakitinda araba bariz seri oluyor ben totalden bpden bile mecbur kalmadikca almamays calisirim

wilyimc

Daimi Üye
Adı
Tayfun Aktürk
Modeli
Renk
Metalik Siyah
Biz de 9 senedir shell kullanıyoruz.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Lukoil kullanıyorum hem yurtiçinde hem de yurt dışında. Bir sıkıntısını görmedim daha.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
aracınız kaç kmde

bizim komşuda albea var oda bazı bilinmedik yerlerden alıyor ama egzos testinde kaldı belki kısa dönemde sorun olmaz ama motorun içi resmen kurum bağlıyor

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Benim araç 22.500 km.'de. Ama gördüğüm kadarıyla egzos testinden 2–3 senelik araçlar da kalabiliyor. TÜVTÜRK'ün istasyonunda kayınbiraderim çalışıyor. Onun söylediği şu : Bizde egzos emisyon ölçüm makine kalibrasyonu çok hassas. Çok yeni bir araç bile testten kalabiliyor.

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Egzos testinden kalaç araçlara çözüm nedir peki? Filtre değişimi mi yapılıyor yoksa carbon clean mi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ikinci teste geçmiş ti ama geçmese ne oluyor bilmiyorum

EAB53

Onursal Üye
Adı
Ekrem Bal
Modeli
Renk
Beyaz
Soruyu şöyle sorayım o zaman. Testte boşta çalışan aracın gazına dibine kadar basıyorlar. Araç haliyle bir miktar siyah duman atıyor. Ama bazısı da çok atıyor. Ortalamanın üstünde siyah duman atan araçlar kalıyor testten. Bu araçlara çözüm nedir?