triger ve disk değişimi

arda13

Yeni Üye
arkadaşlar merhaba ben de yeni doblo kullanıcısı olarak aranıza geldim bi kaç sorum olacak aracı geçenlerde ustaya götürdüm aracım 2008 1,3 doblo premio arac 60000 de ve usta 80000 de triger zinciri değişecek dedi bana pek inandırıcı gelmedi bilen var mı birde aracın diskleri bitmiş bu km de disk biter mi

Pasam

Daimi Üye
Zincirin illa bir kmsi yok ancak ses vs. sebeplerden dolayı degişir bu arada aramıza hosgeldin

arda13

Yeni Üye
hoşbulduk arkadaşlar
ben çok takıntılı birisiyim araba konusunda o yüzden çok sorum olacak doblolardan memnun musunuz ilk olarak ben geçen sene bi tane pert ettim ama bu yıl yine doblo aldım şimdi korkarak kullanıyorum frenler çok zayıf

arda13

Yeni Üye
arkadaşlar adım kemal hoşbulduk
ya bu sigorta kutusu nerde benim sağ far motoru çalışmıyo ona bi bakıyım yarın bozuk da olabilir fiyat hakkında bilgisi olan var mı

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
bende 150.000'de değişiyor die duymuştum. ayrıca aramıza hoşgeldin...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
kamal kardeş aramıza hoşgeldiniz.
triger zincirli dobloların ben 220 binde degiştigini biliyorum bana ustam 80 binde deyişcek dese birdaha gitmem ona :D
sigortalık yeri ise sol konsolun hoporler altındaki sarı kapagı cek görürsün

geremy

Onursal Kurucu
arda13 tarafından yazılan metin:
arkadaşlar adım kemal hoşbulduk
ya bu sigorta kutusu nerde benim sağ far motoru çalışmıyo ona bi bakıyım yarın bozuk da olabilir fiyat hakkında bilgisi olan var mı

hoşgeldin aramıza
2 adet sigorta kutusu var biri motor kısmında biri içerde.

arda13

Yeni Üye
arkadaşlar triger 200 000 de değişiyor muş fiat ta çalışan birisi söyledi ancak ses veya başka problemlerden dolayı daha erken km lerde de değişebiliyormuş