Trafik sigortası, kasko vs..

EnginDemirbas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Arkadaşlar cümleten selamlar.. reklam gibi oluyor fakat doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama şöyle bir durum var arz etmek isterim;
[gönderim uygun görülmez ise silinebilir gücenmem]

Gerekli eğitimleri tamamladık, sertifikalarımızı aldık ve artık Sigorta dükkanı açacağız. Bu süreçte desteklerinizi esirgememenizi rica ederim. Konut, eşya, yangın, dask, trafik, kasko vs... her türlü uygun sigorta teklifleri için bizimle irtibat kurmanızı rica ederim..
Piyasadan uygun taksitli rakamlar çıkartıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için de çok önemlidir. Türkiye'nin 4 bir yanına poliçe kesebilmekteyiz.

Fiyat almak için Ruhsatın okunaklı fotoğrafının gönderilmesi yeterlidir. 05052047365
Şimdiden teşekkürler. Kazasız belasız sürüşler.

Son düzenleme:

FurkannC

Daimi Üye
Doblo
Adı
Furkan
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Hayırlı olsun.
Benim bir sorum var, cevaplayabilirseniz sevinirim.
Araç plakasında gözüken hasar kayıtlarının ilgili resimlerini sigortacılar görebiliyor mu?
Mesela şu anki sigortacıma danışsam resimlere ulaşabilir miyiz?

Manisa4545

Azimli Üye
Doblo
Adı
AltanSavaşır
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Emekli
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Gri
Arkadaşlar cümleten selamlar.. reklam gibi oluyor fakat doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama şöyle bir durum var arz etmek isterim;
[gönderim uygun görülmez ise silinebilir gücenmem]

Gerekli eğitimleri tamamladık, sertifikalarımızı aldık ve artık Sigorta dükkanı açacağız. Bu süreçte desteklerinizi esirgememenizi rica ederim. Konut, eşya, yangın, dask, trafik, kasko vs... her türlü uygun sigorta teklifleri için bizimle irtibat kurmanızı rica ederim..
Piyasadan uygun taksitli rakamlar çıkartıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için de çok önemlidir. Türkiye'nin 4 bir yanına poliçe kesebilmekteyiz.

Fiyat almak için Ruhsatın okunaklı fotoğrafının gönderilmesi yeterlidir. 05052047365
Şimdiden teşekkürler. Kazasız belasız sürüşler.
Hayırlı olsun inşallah fiat alıcam sizden

EnginDemirbas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Hayırlı olsun.
Benim bir sorum var, cevaplayabilirseniz sevinirim.
Araç plakasında gözüken hasar kayıtlarının ilgili resimlerini sigortacılar görebiliyor mu?
Mesela şu anki sigortacıma danışsam resimlere ulaşabilir miyiz?
Yüklemeler acente görecek şekilde yapıldıysa görülebiliyor. Fakat yetki olsa bile her sigortacı bu dediğinizi göstermek istemez. Biraz zahmetli iş hem de sürekli bu konularda rahatsız edilmek istemezler.