teyp sorunu

doblo2006

Yeni Üye
selam benim araba teyp ın cd acmıyor error hatası verıyor neden yardımcı ulurmusun

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
taktığınız cd orjinal değil ise bu hatayı verir

doblo2006

Yeni Üye
track cd yapıyorum önceden acıyordu arabayı ılk aldıgımda şimdı çalmıyor orjınal cd de acmıyor

doblo2006

Yeni Üye
track cd yapıyorum önceden acıyordu arabayı ılk aldıgımda şimdı çalmıyor orjınal cd de acmıyor

yunuscetin

Aktif Üye
Adı
Yunus
Meslek
Güvenlik
Modeli
Renk
Siyah
doblo2006 tarafından yazılan metin:
Muhtemelen teyibin lazer okuyucusu toz veya kirden cd'yi okuyamıyor.Varsa tanıdığın bir elektronikçi teyibinin lazerini temizlettir.Yada piyasada lazer temizleyici setler var onlardan alıp kendinde yapabilirsin.

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
yunuscetin tarafından yazılan metin:
doblo2006 tarafından yazılan metin:
Muhtemelen teyibin lazer okuyucusu toz veya kirden cd'yi okuyamıyor.Varsa tanıdığın bir elektronikçi teyibinin lazerini temizlettir.Yada piyasada lazer temizleyici setler var onlardan alıp kendinde yapabilirsin.

Dogru bilgi cihazin loder i kirlenmis.......Yani okuyucu goz kirli....

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
http://www.hepsiburada.com/Liste/dms-cd-lens-temizleyici-optik-okuyucu-temizleyici-26dms320dd/productDetails.aspx?productId=bs4551&categoryId=827

bunu kullanabilirsiniz temizlemek için bende var kullanıyorum bilgisayarım dvd yazıcısı için cd üzerinde karşılıklı iki hassas fırça var bunlara alkolü sürüyorsunuz cd içindede şarkı var açıyorsunuz dinliyorsunuz bitene kadar temizliyor :D