Teknik bilgi

Savciii

Yeni Üye
Adı
Zafer
Selam arkadaşlar aramıza yeni katıldım kısmetse pazartesi 2015 1.6 premio plus alicam yanlız ilk aldığım bilgilere göre 1.6 premio plus larda baskı balata sorunu çok oluyormuş birde öntanımlı konusunda çok çabuk bozukuyormus bu konuların doğru olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim ona göre pazartesi gönül rahatlığı ile aracımı satın alırım teşekkür ederim.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
Hoşgeldin. Keyifli forumlar.
Kim diyor bunları çamur atmaktan başka bişey değil. Yolda 10 araba görüyosan 5 i doblo kötü olsa millet niye alsın. Gönül rahatlığı ile git al doblonu güle güle kullan.

oktay_1975

Fenomen Üye
Adı
oktay
Kan Grubu
B RH +
Modeli
Araç Yılı
2016
Renk
Spor mavi metalik
hoş geldin kardeş.
bazı sıkıntılar şans işi . tamamen sorunsuz araç yok.
kronik problem yok bildiğim kadarı ile.

en azından emisyon larımız düzgün :) :) :)

Savciii

Yeni Üye
Adı
Zafer
Şimdi yer adı vermek istemiyorum ama bunu söyleyen kişilerin çoğu fiat bayii çalışan ustalar 1.3 den korkma ama 1.6 dan uzak dur hem çok arıza oluyor hemde parçaları pahalı diyorlar . ya inanki dün noterin önünden döndüm kafamı bozdular vaz geçtim bugün baya araştırdım kafam karıştı ama yinede vaz gecmedim ve pazartesi gidip alicam dediğin gibi Milet salakmi alıyor bu araci bende gidip alıcam

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
2011de aldim araci baski balatada falan sorun yasamadim simdiya kadar on takimdada bi amortisor takozu degistim garantiden. Bence hic dusunmeden alın 1.6nin keyfini cikarin :) biz 1.6 nin keyfini cevreyi kirletmeden cikariyoruz @oktay_1975 abi

yunus0635

Fenomen Üye
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Savciii
Aramıza hosgeldiniz,profil fotosunu yani avatar yükleyin.ve 1.3 D2 kasalarda perfect.fakat D3 kasa için performans peki iyi değil ekonomi class ama 1.6 ise perfect yani business class hem aktif hem seri motor.