teamdoblo yöneticilerinin dikkatine

DobLocu16

Azimli Üye
Sizn teamdoblo sayfanızı uzaktan elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum.Amacım kimseyi kötülemek yada başka bişeydir.Sadece şikayetim facebook aracılığıyla herkes arabasının resmini atarken bende atayım dedim ve sık sık foto atmaya devam ettim fakat daha ne bir tanesini paylaşılmış nede fotoğraflarla ilgili bi cevap atılmıştır.Heralde sayfanın bir tane admin yoktur.Şunuda belirtmek isterim Aracımı ne reklam etmek nede başka bir niyetim vardır.Diğer arkadaşlarada böyle bir şey oluyor mu merak ettim

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Sevgili Melih Kardeşim...Elbette Haklısın,Aracın Çok güzel ve sayfada yayınlansın,herkes bu güzelliği görsün istiyorsun..Fakat 17Bin Kullanıcının yaklaşık 5bini düzenli resim yolluyor...haftada bir resim yollasalar ayda 20bin resim yapar ve bunu bir ayın her dakikasına bölsen de zaman yetmez....Genel olarak tüm yöneticiler BEDAVAYA ve ellerinden geldiğince çalışıyorlar ve sadede resim paylaşmak değil işleri...Biraz daha sabırlı ve anlayışlı olmanı rica ediyoruz ve bu gönderiyi silmeyeceğimize emin ol ki senin gibi düşünenler görsünler...
ANLAYIŞIN VE SABRIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ,EN KISA SÜREDE GÜZEL DOBLONUN RESMİNİ PAYLAŞACAĞIMIZI DA BİLDİRMEK İSTERİZ.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
serdar abi çok güzel cevaplamış melih kardeşim. senin de aracının resimleri paylaşılacaktır.

DobLocu16

Azimli Üye
Yok abi yayınlansın diye yapmadım eğer ben bunu burda dile getirmezsem belki benim durum gibi yada benzer şikayetleri olan arkadaşlarnda böyle durumları söylemesi gerekir.Eğer biz kocaman aileysek en iyi ve en kötü şeylerimizi paylaşarak çözebiliriz.Serdar abi cevabın için teşekkür ediyorum.Şu zaman toplanti sonrasi ve toplanti öncesi telaş olur toplantiyla ilgili herkes bişey soruyodur az çok durumlarını anlıyor ve tahmin edebiliyorum bütün GÖNÜLLÜ ADMİNlerimize teşekkür ederm fakat bnm demek istediğim toplantı zaman zarfi çevresinde gerçekleşmedi lafı uzatmanın pek bi anlamı yok artık herkese iyi çalışmalar

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Eyvallah Kardeşim İlgilendiğin ve yılmadığın için...

erhan34

Daimi Üye
Adı
erhan
Meslek
klima sogutma
Modeli
Renk
beyaz
serdar abı bende resım yollasam acaba paylasabılırmısın ? :p

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kardeş çok ters zamana denk geldin.bütün adminler istanbul buluşması için çalışıyor.bir iki gün sabredersen fotoğrafların yayınlanır.ama acelem var diyorsan fotoğraflarını bizim siteye yükleyip bana öner,ben direk sitenin başlığında yayınlayayım.

durumu kişisel algılama.gerçekten arkadaşlar çok yoğun.çılgınca bir emek harcıyorlar.

DobLocu16

Azimli Üye
Kardeş çok ters zamana denk geldin.bütün adminler istanbul buluşması için çalışıyor.bir iki gün sabredersen fotoğrafların yayınlanır.ama acelem var diyorsan fotoğraflarını bizim siteye yükleyip bana öner,ben direk sitenin başlığında yayınlayayım.

durumu kişisel algılama.gerçekten arkadaşlar çok yoğun.çılgınca bir emek harcıyorlar.

Abi herhalde sen bni tam olarak anlamamışn benim dediğim olay bu buluşmayla alakası yok bir iki günlük bişey değil daha öncesine dayanıyo yogun olmalarını anlıyorum fakat hiç birininde mi iki satır cevap yazmaya vakti olmuyor.Başka üyelerin fotoğraflari surekli paylaşılırken müsait oluyolarda hep bana mı denk geldi bunun cevabını almak için yazdım yoksa resim yayınlanmış yayınlanmamış sorun değil inşallah anlatabilmişimdir.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
Kardeş çok ters zamana denk geldin.bütün adminler istanbul buluşması için çalışıyor.bir iki gün sabredersen fotoğrafların yayınlanır.ama acelem var diyorsan fotoğraflarını bizim siteye yükleyip bana öner,ben direk sitenin başlığında yayınlayayım.

Abi herhalde sen bni tam olarak anlamamışn benim dediğim olay bu buluşmayla alakası yok bir iki günlük bişey değil daha öncesine dayanıyo yogun olmalarını anlıyorum fakat hiç birininde mi iki satır cevap yazmaya vakti olmuyor.Başka üyelerin fotoğraflari surekli paylaşılırken müsait oluyolarda hep bana mı denk geldi bunun cevabını almak için yazdım yoksa resim yayınlanmış yayınlanmamış sorun değil inşallah anlatabilmişimdir.

hiç biri derken zaten facebook'a bir kişi bakıyor.o arkadaşın da finalleri bitti bu buluşma işine daldı hemen.yani tekrar söylüyorum burada kişisel bir sorun yok.olmaz da zaten.şu süreçte biraz sabıra ihtiyacımız var.

duhan13

Onursal Adana Temsilcisi
Doblo
Adı
osman duhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
granit gri
Bende bir ara böyle durumla karşılaştım hergün azimle aynı fotoğrafı attım :) :D fakat bildiğim kadarıyla facebookda yönetici olan adminler evli barklı insanlar ki işleride vardır.biraz sabırlı olmak gerekiyor paylaşılmasada verdikleri emek için teşşekkür etmek gerekiyor

Melih bey bu yazdığımı sakın polemik yaratmak için yazdığımı sanmayın lütfen. iyi günler , iyi akşamlarr

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
:)

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
benimde fotolar paylaşılmıyor ben hiç söylüyor muyum yani hain adminn :)

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ahahah...

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
:D :D senin imzadaki fotoğraf süper İsmail ağaçlar arasında doblo daha iyi olmuş :))

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
evet ya

iissoo

Onursal Üye
Adı
İsmail
Meslek
iklimlendirme
Modeli
Renk
Beyaz
:D :D senin imzadaki fotoğraf süper İsmail ağaçlar arasında doblo daha iyi olmuş :))

süper olmuş evet yaa diyonuz ama paylaşılmıyor neysee sıkıntı yok :)

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
Melih Kardeşimi Kızdırmayın...Konu Kapanmıştır.:)