Teamdoblo.com aksesuar ve tuning yakinda hizmetinizde...

İSTEK VE ÖNERİLERİ OLAN ARKADAŞLARI DA BEKLİYORUZ..

1 adet spoyler
app plaka ve pleksi alabilirmiyim fiyat nedir 🙂 😀

SANA BEDAVA kardeşim🙂

eyw abi'm 🙂

Serdar Abi pleksi bende düşünüyorum ama tabikide teamdoblo aksesuarlarını bekliyeceğim güzel olabilir tosunuma 😀

pleksi işi neredeyse tamam

birçoğunda son aşamadayız..

az kaldı sabır🙂

pleksi işi neredeyse tamam

birçoğunda son aşamadayız..

az kaldı sabır🙂
Allah'ın izniyle inşallah güzel olucak 🙂

abi jant işine girecek misin?

Çok soran var?

Ayrıca kendi doblona Can ın dobloya uygulama yapıp video resim atsan çok geri dönüş olur

Çok soran var?

Ayrıca kendi doblona Can ın dobloya uygulama yapıp video resim atsan çok geri dönüş olur
bir sonraki adım jant dostum şuanda:
1-sticker
2-yan krom basamak(teamdoblo baskılı)-her türlü krom aksesuar,hepsi
3-mügen rüzgarlık(teamdoblo baskılı)
4-koltuk kılıfı (önlerde team doblo nakış)
5-pleksi plakalık ve app(teamdoblo ve isim baskılı)

aklımıza gelen ürünler bunlar..çalışmalarımız tamam,sadece baskıları ayarlıyoruz...
jant işine girince de göbeklere teamdoblo baskısı yaptıracağız inşallah...ama aklınıza gelen başka bişey varsa hemen ilgileneyim

aynen ilk zaten bizim doblolara uygulayıp resim ve videolarla çıkacağız gösteriye...
ayrıca seçtiğimiz tüm ürünler garantili,dandik ve bizi utandıracak şeylerden uzak duruyoruz inşallah...

aynen ilk zaten bizim doblolara uygulayıp resim ve videolarla çıkacağız gösteriye...
ayrıca seçtiğimiz tüm ürünler garantili,dandik ve bizi utandıracak şeylerden uzak duruyoruz inşallah...
piyasadaki en kaliteli ürünleri kullanııcaz !

Çok soran var?

bir sonraki adım jant dostum şuanda:
1-sticker
2-yan krom basamak(teamdoblo baskılı)-her türlü krom aksesuar,hepsi
3-mügen rüzgarlık(teamdoblo baskılı)
4-koltuk kılıfı (önlerde team doblo nakış)
5-pleksi plakalık ve app(teamdoblo ve isim baskılı)

aklımıza gelen ürünler bunlar..çalışmalarımız tamam,sadece baskıları ayarlıyoruz...
jant işine girince de göbeklere teamdoblo baskısı yaptıracağız inşallah...ama aklınıza gelen başka bişey varsa hemen ilgileneyim

Ohh ohh maasallah, hizlandirmissin isi baya dostum.. yakinda siparais almaya baslanacak desene...

çokşükür hızlandık

stickerlar tamam 200 adet yarın baskıdan çıkıyor...

nakış işini hallettim gibi bitek basamaklara metal teamdoblo yazdırmak kaldı....

Serdar abi bilmiyorum belki ilgilenen olmaz ama aklımdaki fikri söylüyeyim ön tampona taktımığız lip(karlık) varya, onların TEAMDOBLO baskılılarını yaptırabiliriseniz güzel olur diye düşünüyorum 🙂

Serdar abi bilmiyorum belki ilgilenen olmaz ama aklımdaki fikri söylüyeyim ön tampona taktımığız lip(karlık) varya, onların TEAMDOBLO baskılılarını yaptırabiliriseniz güzel olur diye düşünüyorum 🙂

aynen...listemizde mevcut dostum,iyi noktaya değindin...

AYRICA.....
JANT İŞİ İÇİN DEİLK ADIMI ATTIM..
LASTİK VE JANT KONUSUNDA DA KISA SÜREDE AKTİF OLACAĞIZ...
KIŞ LASTİKLERİNİ BİZDEN PİYASAYA GÖRE BİRAZ DAHA MAKUL FİYATLARA ALABİLECEKSİNİZ....
YAKINDA MONTAJ İÇİN DÜKKAN DA AÇARIZ İNŞALLAH...

aynen...listemizde mevcut dostum,iyi noktaya değindin...

AYRICA.....
JANT İŞİ İÇİN DEİLK ADIMI ATTIM..
LASTİK VE JANT KONUSUNDA DA KISA SÜREDE AKTİF OLACAĞIZ...
KIŞ LASTİKLERİNİ BİZDEN PİYASAYA GÖRE BİRAZ DAHA MAKUL FİYATLARA ALABİLECEKSİNİZ....
YAKINDA MONTAJ İÇİN DÜKKAN DA AÇARIZ İNŞALLAH...

Vallahi abi bende bunu düşündüm bu konuya yorumumu yaparken 🙂 İnşAllah, hayırlısıyla bir dükkanda açarsanız çok daha süpeer olur *hapy*

lastikçi ile beraber aksesuarcı güzel olur.hayırlısı inşaallah.

Dukkan da olursa tam olur bu is serdar.

Back