Team Doblo Tekirdağ Buluşması

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
metinim valla evlilik çok harika bir şey keşke daha gençken evlenseydim sanada şiddetle tavsiye ederim güzel kardeşim hayırlı bir kısmetle inşallah (amin)

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
ooo o işi bana bırak karışma organizasyon kaçırma saklama işlemler kayır evlilik nikah hepsini ben hallederim sen merak etme kimseninde başını yakma biliyon kız kaçırmaya yardım etmek pkk ya yardım etmekten daha büyük bir suçu var sen bana havale et ben hallederim sen hiç merak etme kardeşimmm benim :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

mknbt

Yeni Üye
Adı
muzaffer künbet
Modeli
Renk
beyaz
S.a abiler çorluda ituruyorum sitede yeniyim 2015 doblo safeline aldık siteyi instegramda gördüm site hakkinda biraz bilgi verirseniz sevinirim

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
@mknbt
Team Doblo anlatılmaz yaşanır zaman geçtikten sonra aile ortamını görmeye başlarsınız büyük bir aile olduk bu arada aracınız hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
@mknbt
Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
muzaffer kardeşim hayırlı olsun aracın rabbim tekerine taş değdirmesin inşallah sitede aracın için aradığın her şeyi ama her şeyi bulabilirsin canlı online her daim yetkili servis modundayız yani hayırlı ve bol sürüşler (sitede gezdikce okudukça ne kadar büyük bir aile olduğumuzu daha iyi anlıcaksınız yeniden aramıza hoş geldiniz)

mknbt

Yeni Üye
Adı
muzaffer künbet
Modeli
Renk
beyaz
Isınmaya başladım siteye :) hoşbulduk

fingerbowl

Daimi Üye
Adı
levent canan
Modeli
Renk
saklı yeşil
ii çok iyide biraz geç kaldınız online saatimiz 21:00-24:00 arası facebook sayfamızıda ziyaret edin www.teamdoblo.com
türkiyenin en büyük doblo ailesiyiz lakin yarın iş günü ben yüksek müsadenizi istiyorum biyografime girip facedende ekleye bilirsiniz burda sohbet etiğiniz arkadaşları resimlerin altında nicklerin orda gerçek isimlerimiz ve araçlkarımızın bilgileri mevcut hayırlı gecelr diliyorum size muzaffer kardeş:cool::cool::cool::cool::cool::cool:

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
pazar günü yapılacak olan çorlu buluşmasına davetlisin :)

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
@mknbt
H.g aileye bende cerkezkoydeyim pazar bulusmamiz var.aramizda gormek isteriz.sizide