Team Doblo PS Çalışmalarım

selcukan43

Daimi Üye
Arkadaşlar abiler, küçüklüğümden beri ps (photoshop) sevdalısıyım :) iyi bilirim.. bi kaç çalışma yapayım dedim. daha da devamı gelicek inşallah. boş kaldıkça yapıyorum. sticker, banner ve background çalışmalarım hepsi karışık yayınlıyorum.. sticker olarak çıkartılacağı zaman ilgili kişiye resimin sade hallerini gönderirim.. başka sitelerden kopyalanmasın diye BY SELCUK yazdım fakat o yazısız olanları da mevcut elimde.. inşallah beğenirsiniz :) (Resimin üzerine tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz)

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
eline sağlık güzel olmuş.bana bitane fiat amblemi yapabilirmisin içinde team doblonun altnnda RAPTOR yazsın

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
raptor avatar mı yapacan? Arkadaşlar bi örnek daha geldi. Selçuk eline sağlık çok güzel olmuşlar. Resmi amblemmiz hangisi olacak karar verelim.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
kardelen avatar değil sticker yapacam (avatarda iyi fikir)kayar kapı camının arka alt köşesine yapıştırmak için.ama genel logo olarak öteki daha güzel!bu da kişisel amblemler için güzel!velhasıl-ı kelam ikiside güzel vesselam!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
şimdilik yapıştrma bence. İlk önce resmi olanı yapalım hep beraber herkeste aynısı olur. Bireysel olarakta sağ veya sol çamurluk sinyal üstü veya altı mükemmel durur.

selcukan43

Daimi Üye
wala belirleyin işte. daha farklı modellerde çıkarıcam inş. boş kaldıkça. istediklerinizi tam olarak net belirtin ona göre yaparım ben. beğenmenize sevindim. toplu olarak sticker çıkartıp yapıştırırsak süper olur. ben daha önce forum adminliğide grafikerlikte yaptım. sitenin hit'i artırmak için biraz reklam yapsak doblocuları toplamak hiç de zor değil aslında. lada kulubundeydim ben. baya geniştik. toplaşıp pikniğe bile gidiyoduk bölge bölge.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
selcukan43 tarafından yazılan metin:
Raptor. istediğin logo'n.. inşallah beğenirsin..

süper olmuş şu yazıyı boyutunu değiştirmeden team doblo yazısı gibi aynı yazı tipi aynı renk ve efektle yazrsan 10 numara olacak! sana zahmet!

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
evet RAPTOR yazısıda aynı font ve renkte olursa güzel olacak

selcukan43

Daimi Üye
daha yaparım boş kaldıkça. rica ederm ne demek. bunlar daha bi kaç basit ufak çalışma. bana kesin bişey söylerseniz resmi olarak ve daha çok zaman ayırarak güzel çalışmalar ortaya çıkarmaya çalışırım..

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
sticer yapacağız işte. Yöneticimiz photoshop ustamız Emre kardeş bi tane çizdi mükemmel oldu bence.

Siznden de çizmler bekliyoruz :D

selcukan43

Daimi Üye
ÖNCE
651f3a8e.jpg

SONRA
c6695818.jpg

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ooo aga çok güzel olmuş. El*clap*ine sağlık

bunyas288

Daimi Üye
Arkadaşlar abiler, küçüklüğümden beri ps (photoshop) sevdalısıyım :) iyi bilirim.. bi kaç çalışma yapayım dedim. daha da devamı gelicek inşallah. boş kaldıkça yapıyorum. sticker, banner ve background çalışmalarım hepsi karışık yayınlıyorum.. sticker olarak çıkartılacağı zaman ilgili kişiye resimin sade hallerini gönderirim.. başka sitelerden kopyalanmasın diye BY SELCUK yazdım fakat o yazısız olanları da mevcut elimde.. inşallah beğenirsiniz :) (Resimin üzerine tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz)

Emeğine sağlık Selçuk kardeş mükemmel olmuş..*clap* murat kardeş selçuk arkadaşımızn düzenlediği bu sticker lerden ortak beğenilen bir tanesini takımın internet adrsinide ekleyip araçlarımızın arkasına doblo yazısının altına yapıştıralım nasıl olur? hemde sitenin reklamı olmuş olur.*tup*

Mesala yukarıdaki güzel *tup*

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
ben oylamaya sunayım ozaman. Şuan sitemizin analogosunda solda bulunan logoyu kullanalım demiştim. Yöneticimiz Emre (J@anjan) çizmişti. Ama buda güzel bir fikir ve çalışma. Selçuk kardeş sen bana bunu yüksek çöznürlükte üzürinde isminin olmadığı bir çalışmayı at. 2 sinide bi konuda tanıtıp oylamaya sunalım. Hangisi uygun olursa tüm araçlarımıza takalım.

bunyas288

Daimi Üye
Gayet mantıklı murat kardeş üyeler oylasın olursa yapıştıralım araçların arkasına

selcukan43

Daimi Üye
Olmaz kardeşim :) eğer öyle sticker olarak çıkartılıp arabalara yapıştırma gibi bi projeniz varsa daha güzelini çizeyim ben.. bunu örnek çizdim.. İnce çalışmak lazım ama ille bu yaptıklarımdan birisi beğenildiyse tabiki de atarım yüksek çözünürlükteki fotosunu.. hatta burayada koyabilirim ama hanqisi ? ?

bunyas288

Daimi Üye
Olmaz kardeşim :) eğer öyle sticker olarak çıkartılıp arabalara yapıştırma gibi bi projeniz varsa daha güzelini çizeyim ben.. bunu örnek çizdim.. İnce çalışmak lazım ama ille bu yaptıklarımdan birisi beğenildiyse tabiki de atarım yüksek çözünürlükteki fotosunu.. hatta burayada koyabilirim ama hanqisi ? ?

Hangisi olduğuna da üye arkadaşlar karar versin diyoruz Murat kardeşin söylediğide güzel, sen de yeni bir şey çizeyim diyorsun üyelerimize soralım. anket yaparız hangisi kabul edilirse onu seçeriz..

selcukan43

Daimi Üye
Arkadaşlar oylamaya bunu da koyun.. bir yerde gördüm ve aynısından ben de yaptım.. umarım beğenirsiniz.. photoshop çalışmasının kayıdı duruyor. istediğiniz veya önerdiğiniz yerleri değiştirip tekrar koyabilirim. yazı, boyut şekil vs.

3344c102.jpg