Duyuru Team Doblo Deprem Yardım Duyurusu

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
2481.jpgArkadaşlar 14 yıldır afetlerde yardım toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Şimdiye kadar yardım eden herkesten Allah razı olsun. Yaşanan deprem felaketinde bu sefer etkilenen bölge ve insan sayımız çok fazla. Ülkece kan bağışından, maddi manevi tüm yardımlara şahit oluyoruz. Bireysel yardımdan ziyade topluca bir alanda eksik bir malzemeyi almayı daha uygun buluyoruz. Isıtıcı, battaniye vb. temel ihtiyaçları ilk akla gelenler ve herkes bu konuda gönderiyor. Bölgede bulunan ve aktif olarak Afad yardım ekibinde yer alan Ankara/Çubuk temsilcimiz Serhat Öztürk çalışmalara katılanların yağmurluk ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Biz de bu konuda para toplayıp topluca yağmurluk alıp göndermek istiyoruz. Eğer para toplanana kadar bu ihtiyaca gerej kalmazsa en kötü başka bir malzeme belirleyemez isek parayı AFAD hesaplarına aktaracağız.

Para gönderenlerin ve miktarları yönetime ekibinin özel grubuna şeffalık adına yine paylaşılacaktır. Ayrıca gönderilenlerin isimleri listesi yine şeffaflık adına miktar belirtirlmeden paylaşılacaktır. Allah yaptığınız yapacağınız yardımları şimdiden kabul ve karin eylesin.

MADDİ YARDIM İÇİN:
ALICI ADI:
MURAT ÜRESİN
IBAN: TR 71 0011 1000 0000 0063 0226 52
BANKA: FINANSBANK

EnginDemirbas

Daimi Üye
Doblo
Adı
Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
Eki Görüntüle 41171Arkadaşlar 14 yıldır afetlerde yardım toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Şimdiye kadar yardım eden herkesten Allah razı olsun. Yaşanan deprem felaketinde bu sefer etkilenen bölge ve insan sayımız çok fazla. Ülkece kan bağışından, maddi manevi tüm yardımlara şahit oluyoruz. Bireysel yardımdan ziyade topluca bir alanda eksik bir malzemeyi almayı daha uygun buluyoruz. Isıtıcı, battaniye vb. temel ihtiyaçları ilk akla gelenler ve herkes bu konuda gönderiyor. Bölgede bulunan ve aktif olarak Afad yardım ekibinde yer alan Ankara/Çubuk temsilcimiz Serhat Öztürk çalışmalara katılanların yağmurluk ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Biz de bu konuda para toplayıp topluca yağmurluk alıp göndermek istiyoruz. Eğer para toplanana kadar bu ihtiyaca gerej kalmazsa en kötü başka bir malzeme belirleyemez isek parayı AFAD hesaplarına aktaracağız.

Para gönderenlerin ve miktarları yönetime ekibinin özel grubuna şeffalık adına yine paylaşılacaktır. Ayrıca gönderilenlerin isimleri listesi yine şeffaflık adına miktar belirtirlmeden paylaşılacaktır. Allah yaptığınız yapacağınız yardımları şimdiden kabul ve karin eylesin.

MADDİ YARDIM İÇİN:
ALICI ADI:
MURAT ÜRESİN
IBAN: TR 71 0011 1000 0000 0063 0226 52
BANKA: FINANSBANK

Acımız yasımız büyük. Azımızı çok görün, çorbada bizimde tuzumuz olsun Ailem adına üzerime düşeni yapacağım elimden geldiği kadar. Allah kabul eylesin. Eyvallah.
Birazdan Fast yapıyorum. İyi akşamlar.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Facebook grup sayfamızdan da duyuru yaptık.
Şuan itibari ile toplam 13.675,66 TL Toplandı.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
30.000 TL yi geçmiştir. Allah razı olsun.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Yardım parası Ahbap derneğine gönderilmiştir.

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
TOPLANAN 36555,66 TL AHBAB DERNEĞİBE AKTARILMIŞTIR.
HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.
Ekran Alıntısı.PNG

AHMETMUTAF1057

Balıkesir İl Temsilcisi
Yetkili Kişi
İl Temsilcisi
Doblo
Adı
AHMETMUTAF
Kan Grubu
A RH +
Meslek
ACİL TIP TEKNİSYENİ-PARAMEDİC
Aracınız
Doblo
Modeli
Elegance
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
DERİN BORDO
Screenshot_2023-02-07-17-25-07-795-edit_com.whatsapp.jpg
Rabbim yardımlarınızı kabul etsin inşallah
#BİZBÜYÜKBİRAİLEYİZ
#TEAMDOBLOBALIKESİR🇹🇷

Son düzenleme:

kardelenkurt

BAŞKAN
Yetkili Kişi
Admin
Doblo
Adı
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Aracınız
Doblo
Modeli
20. Yıl Özel Seri
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2020
Renk
Siyah
Bugün 5000 TL daha bölgeye araçları ile gidecek olan Samsun yöneticimize teslim edilmiştir. Yardımlar bizzat kardeşlerimize iletilecektir.

İşlem dekontunuz.jpgWhatsApp Image 2023-02-09 at 19.59.02.jpegWhatsApp Image 2023-02-09 at 19.59.03 (1).jpegWhatsApp Image 2023-02-09 at 19.59.03.jpeg

Son düzenleme:

taylanoner

Yeni Üye
Doblo
Adı
Taylan
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Müzisyen
Aracınız
Doblo
Modeli
Jtd
Motor
1.9 Jtd
Araç Yılı
2004
Renk
Fıstık Yeşili
En güncel konu olduğu ve yaşanan aciliyet sebebiyle konu başlığı aramadan yazıyorum, kuralları ihlal ediyorsam affola.

1.9 JTD model doblo aracımın tavan sürgülerine uyumlu 4 mevsim modüler çadır ve bagaj sistemi ile bagaj kısmına az yer kaplayan, mümkünse küçülebilen bir mutfak mekanizması ve en makul webasto kurulumunu en pratik şekillerde yapabilecek arkadaşlar arıyorum. Araç 16 şubattan itibaren afet bölgesinde 1 hekim, 1 vet. hekim, 1 çevirmen-şoförden oluşan 3 kişilik gezici bir ekip olarak gönüllü organizasyonlarda görev alacaktır.

İstanbul (tercihen anadolu yakası) civarında bu işi hızlıca halletmemize yardımcı olacak arkadaşların iletişim bilgilerini yönlendirirseniz müteşekkir olurum. Hepimizin başı sağolsun.

+905448980105
Taylan Öner