TAŞ İZLERİ :(

nadir3515

Aktif Üye
çok dertliyim çok her hafta aracımı düzenli olarak yıkayıp hızlı cila atan ve araba hastası olan bir kişi olarak son zamanlarda kaputtakı ve sag çağmurluktaki izlerden çok rahatısz oluyorum aracamız kırmızı oldugu ıcın beyaz beyaz noktalar cok bellı oluyor :S yansıma yapınca sinir oluyorum. Benim bunları gidermem için alternatif çözüm yolları lazım geçmiş konuları okudum isteiğim net bir bilgiye ulasamadım . Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

geremy

Onursal Kurucu
taş izlerinden dolayı göçük varsa yapacağınız bir şey yok.sadece boya attı ise rutuş yapabilirsiniz.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
geçmiş olsun.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
çok dertliyim çok her hafta aracımı düzenli olarak yıkayıp hızlı cila atan ve araba hastası olan bir kişi olarak son zamanlarda kaputtakı ve sag çağmurluktaki izlerden çok rahatısz oluyorum aracamız kırmızı oldugu ıcın beyaz beyaz noktalar cok bellı oluyor :S yansıma yapınca sinir oluyorum. Benim bunları gidermem için alternatif çözüm yolları lazım geçmiş konuları okudum isteiğim net bir bilgiye ulasamadım . Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

nadir paraya kıyacan hacı...bu iş profesyonel adamın işi!

taş izleri tek tek kalın kalın ve taşırmadan rotuşlenecek,sonra tüm kaputa pasta cila,sonra ince pasta,en son silikonlu parlatıcı son kat cila.

bu işi herkes yapamaz.ustasına gidecen!

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
geçmiş olsun.

Kerim

Daimi Üye
Geçmiş olsun.
Rütuş yapılıp üzerine 2000 veya 2500 grit zımpara uyglayın(zımpara tehlikelidir.Deneyiminiz yoksa hurda bir panelde deneyin).Sonra zımpara izlerini polisaj makinesi+ağır pasta ile alın.Büyük oranda azalırlar.

http://www.detailingturkey.net/polisaj-cizik-giderme-asindiricilar-far-temizleme-rotus-zimpara/2463-bir-baska-cizige-rotus-zimpara-polisaj-hikayesi.html

nadir3515

Aktif Üye

nadir paraya kıyacan hacı...bu iş profesyonel adamın işi!

taş izleri tek tek kalın kalın ve taşırmadan rotuşlenecek,sonra tüm kaputa pasta cila,sonra ince pasta,en son silikonlu parlatıcı son kat cila.

bu işi herkes yapamaz.ustasına gidecen!

o zaman ben en iyisi bizim burda bayağı ünlü olan Karşıyaka tuningin başkanı Kenan çelike götüreyim yeni dükkan actı oto kuafor dukkanı meguiars ürünleri kualnıyor bana herşey içinde 120 tl fiyat çekti rutuş i.in boyayı ben alıcam bi de tiner al gibi bişey demişti pasta + cila+ boya koruma+motor koruma tavan dahil bana verdiği fiyat .:) burda ben işimi gördüreyim o zaman yapcak bişi yok

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
rutuş ve su zımparası pasta cila ile giderilebilir