Yardım Su Kaçagı

Ticarisvr

Azimli Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2013
Öncelikle iyi akşamlar arkadaslar 1.6 Premio 2012 model kullanıcısıyım aracımla giderken birden gaz yemediğini fark ettim ve tam o sırada birden arıza ışığı dııt diye öttü sonrasında hararet sona vurdu arabam da su var idi kenara çektim istop ettim baktım su kalmamış havasını aldım tekrar su doldurdum aşagı da bi yerden su kaçırıyor başına gelen varmı yardım edebilir mi sorun nedir

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Aracı daha fazla çalıştırma contayı yakmış daha fazla zorlarsan motor yaptırmak zorunda kalırsın.Çekici ile sanayiye götürün.

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Normalde dizel araçlar benzinlilere göre hararet daha az yükselir.Hararet göstergesini takip etseydiniz su azaldıkça hararet yükselirdi 90 nı geçtiğinde aracı olduğu yerde bıraksaydınız conta yakmazdınız.

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Hortum çıkmış veya delinmiş olabilir veya devirdaim arızalanmış olabilir.KM kaç binde?

Ticarisvr

Azimli Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2013
Normalde dizel araçlar benzinlilere göre hararet daha az yükselir.Hararet göstergesini takip etseydiniz su azaldıkça hararet yükselirdi 90 nı geçtiğinde aracı olduğu yerde bıraksaydınız conta yakmazdınız.
Araç bi yerden su kaçırıyor ama göremedim devirdaim contası gibi birden oldu çünkü sanayiye götüreceğim sadece çalışırken. Akıtıyor

Ticarisvr

Azimli Üye
Adı
Emre
Kan Grubu
0 +
Modeli
Araç Yılı
2013
Ne kadara mal olur bana

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
Geçmiş olsun parçaya göre değişir.

ufukeser

Daimi Üye
Adı
ufuk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Tekstil
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Merhaba başımıza gelince Bilgi sahibi olalım diye, hararet kısmen yükselince 90 km geçip aracı istopmu edelim.istop etikten sonra ne kadar bekleyip aracı çalıştıralım.veya direk tamirciye mı gidelim .

ufukeser

Daimi Üye
Adı
ufuk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Tekstil
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Arkadaşlar egr sorunlu olunca beyaz duman atarmi.aracim 1.6 maylife 93 binde . araç rolantideyken boşa alıp gaza basıyorum 4000 devirde sabit tutuyorum 1 dakika kadar beyaz duman atıyor akabinde duman kesiliyor araçta partikül filtresi yok nedendir acaba veya normal bir durum mu teşekkür

zekizz36

Azimli Üye
Doblo
Adı
Zeki çağlayan
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Siyah
Öncelikle iyi akşamlar arkadaslar 1.6 Premio 2012 model kullanıcısıyım aracımla giderken birden gaz yemediğini fark ettim ve tam o sırada birden arıza ışığı dııt diye öttü sonrasında hararet sona vurdu arabam da su var idi kenara çektim istop ettim baktım su kalmamış havasını aldım tekrar su doldurdum aşagı da bi yerden su kaçırıyor başına gelen varmı yardım edebilir mi sorun nedir
Arkadaşlar size tavsiyem devirdaim değiştirirken Atabey marka devirdaim pompası almayın. Altı ay önce 100 TL ye alıp değiştirdiğim parça 5000 km yapmadan dağıldı ve 200 TL'ye opar diye hatırlıyorum onu taktırdım. İki malzeme arasında dağlar kadar fark var. Parasından değilim ama bu kadar da kötü olamaz.

mehmet zeki

Aktif Üye
Doblo
Adı
mehmet zeki sakal
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
cöl grı
Benim başıma geldi termostatin orda yaklaşık 10cm kadar bı hortum vardı patlamıştı,2 kelepçe ve hortum,3,5tl ye halletmistim

Engel

Azimli Üye
Doblo
Adı
Yalçın
Kan Grubu
0 +
Meslek
Kalıpçı Tornacı
Aracınız
Doblo
Modeli
Dynamic
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2011
Renk
Gri
Merhaba başımıza gelince Bilgi sahibi olalım diye, hararet kısmen yükselince 90 km geçip aracı istopmu edelim.istop etikten sonra ne kadar bekleyip aracı çalıştıralım.veya direk tamirciye mı gidelim .
Benim başıma geçen hafta geldi hararetin yükseldiğini gördüğüm an hemen klimayı açtım enyakin su koyabilecegim yerde durup biraz soğumasını bekledim suyunu tamamlayıp tekrar klima açık bir şekilde gözüm hararet göstergesinde zaman zaman durup biraz soğumasını bekleyerek su ekleyip sanaiye kadar böyle devam ettim.Sakın soğutmadan kapağı açmayın

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Arkadaşlar size tavsiyem devirdaim değiştirirken Atabey marka devirdaim pompası almayın. Altı ay önce 100 TL ye alıp değiştirdiğim parça 5000 km yapmadan dağıldı ve 200 TL'ye opar diye hatırlıyorum onu taktırdım. İki malzeme arasında dağlar kadar fark var. Parasından değilim ama bu kadar da kötü olamaz.
En iyisi lancia.Opardan da iyi fabrikasyon üzerinde gelen marka.

mehmet zeki

Aktif Üye
Doblo
Adı
mehmet zeki sakal
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2008
Renk
cöl grı
Aracın üzerinden çıkanda aynı markaydı.1.3 2008 Premio

Dosyalar

• termostat-1-3-orijinal-fiat-grande-punto-linea-idea-punto-doblo-evo-doblo-2015-fiorino-strada-...jpg
    termostat-1-3-orijinal-fiat-grande-punto-linea-idea-punto-doblo-evo-doblo-2015-fiorino-strada-...jpg
    21,6 KB · Okunma: 11