stop kaplama

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
merhabalar ben d2 kasa olan aracımın arka stoplarına değişik görünüm kazandırmak ıcın kırmızı beyaz orjınal stoplarını siyah beyaza çevirmek istiyorum yanı sadece kırmızı yerlere oyle bi kaplama yapıcamkı koyu gri veya siyah tonu olucak umraım anlatmayı başarabilmişimdir. lütfen bu işten anlayanlar cevap atsın. şimdiden teşekkürler

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
kardeşim normal siyah far filmi ile hava kalmadan tamamen güzelce kaplayıp geri vites lambasının yerini dikkatlice keserek çıkarabilirsin benim ilk aklıma gelen bu valla :D

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
o siyah far fikmi olması şartmı mesela :) reklamcılardan alsak olmaz mı daha ucuza mal etmış olurum cunku belkı begenmıycem gerı eskı halıne cevırıcem :) ama o sıyah fılmler aklımda zatenn gerızekalılar 50 tl para ıstıyolar

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
bence aksesuarcıdan alman daha mantıklı olacaktır reklamcılardaki o amaçla satılmıyor ben aksesuarcıda kaplattım hem ışığı pek engellemiyor hem önerdikleri bu ama sen bilirsin :D

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
bence aksesuarcıdan alman daha mantıklı olacaktır reklamcılardaki o amaçla satılmıyor ben aksesuarcıda kaplattım hem ışığı pek engellemiyor hem önerdikleri bu ama sen bilirsin :D

öyle yapcak o zaman ama siyak istemıyorum koyu gri gibi kaplama filmi varmıdır aksesuarcılarda sanmıyorum tunıgcılere mı ulasmam lazım acaba :)

TAYFUN35

Daimi Üye
Tepki
0
direkt olarak 3. sanayiye git sen orda ararsan herşeyi bulursun :D 1001oto diye bi aksesuarcı var bende onda yaptırıyorum bütün işleri bi uğra fiyat al istediğini söyle yardımcı olacaklardır ;) http://1001oto.com.tr/

KaraM925

Azimli Üye
Tepki
4
Adı
Ümit Zorlu
Modeli
Diğer Model
Renk
siyah
"transparan" kağıt dersen farlar için birebir istersen ön farlara bile yapabilirsin

ToeXicT

Onursal Üye
Tepki
360
Adı
Gökhan
Modeli
Renk
Metalic Gri
Aksesuarcılara hiç uğrama direk Reklamcı tabelacılara git transparan folyo de oorda iştediğin renk ten alırsın ben 5 tane aracın stopunu kapladım 100cm e 120 cm transparan folya alarak fiyatını tam htırlamıyorum ama reklamcılarda uygun genelde
Aksesuarcılarda reklamcılardan alıo farklı isimler le 3-4 kat kat fazla fiyatına satıyorlar.

cam sil ve saç kurutma makinesi yardımızla kaplarsın zaten kendin kaplacaksan eğer daha önce hiç kaplamadıysan biraz fazla al derim çünkü ilk denemen de mutlaka hata yaparsın.

nadir3515

Aktif Üye
Tepki
0
Aksesuarcılara hiç uğrama direk Reklamcı tabelacılara git transparan folyo de oorda iştediğin renk ten alırsın ben 5 tane aracın stopunu kapladım 100cm e 120 cm transparan folya alarak fiyatını tam htırlamıyorum ama reklamcılarda uygun genelde
Aksesuarcılarda reklamcılardan alıo farklı isimler le 3-4 kat kat fazla fiyatına satıyorlar.

cam sil ve saç kurutma makinesi yardımızla kaplarsın zaten kendin kaplacaksan eğer daha önce hiç kaplamadıysan biraz fazla al derim çünkü ilk denemen de mutlaka hata yaparsın.
değerli bilgilerin için cok saol kendım yapmam ya arkadaşlarım var sanayıde çalışıyoalr ugrarrım onlar halleder .

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
transparan folyo en ideali, beğenmezsen yada sıkılırsan geri dönüşü çok basit sök at temizle

KaraM925

Azimli Üye
Tepki
4
Adı
Ümit Zorlu
Modeli
Diğer Model
Renk
siyah
"transparan" kağıt dersen farlar için birebir istersen ön farlara bile yapabilirsin

transparan kagıt dedıdıngın ne ki nerden bulabılırm ? sagol sımdıden

hacı bu araçlara yazı yazdırdığın reklamcıların hemen hemen hepsinde olur transparan kağıt dersen bilirler yada cam filmi çekenlerde de olabilir ..

cengo_59

Azimli Üye
Tepki
4
muayenede sıkıntı oluyor mu arkadaşlar. ben ön fara da yapıcam ama gri renk olcak.açık siyah yani.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk