Doblo Sol taraf tak sesi çözümü

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Sola doğru ilk kalkışta gelen tak sesini
Alt arka salıncak burçlarından yaparmı tecrübesi ve fikri olan abilerimden bu konuda yorum bekliyorum
Büyükçekmece mimarsinan sanayisinde salıncaklara burç takan yer yokmuş bende takım olarak sağ sol yan sanayi garantili alt salıncak aldım 260 tl ye 250 tl de işçilik ettimi 510 tl birde rot ayarınada 70 tl bayıldık toplam 580 tl yi verince sesi kesti şimdilik benim doblo 😃😁 çıkan parçaların burç kısmı yerinden oynuyordu

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Sola doğru ilk kalkışta gelen tak sesini
Alt arka salıncak burçlarından yaparmı tecrübesi ve fikri olan abilerimden bu konuda yorum bekliyorum
Büyükçekmece mimarsinan sanayisinde salıncaklara burç takan yer yokmuş bende takım olarak sağ sol yan sanayi garantili alt salıncak aldım 260 tl ye 250 tl de işçilik ettimi 510 tl birde rot ayarınada 70 tl bayıldık toplam 580 tl yi verince sesi kesti şimdilik benim doblo 😃😁 çıkan parçaların burç kısmı yerinden oynuyordu

Gözünaydın İyi Yaptın

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Sağolasın abim acayip takıntı yaptım o sesi bide takıntılı biriyim arabamdan anormal ses duyduğumda rahatsız oluyorum 2 yere götürdüm bşy yok dediler bir taneside direksiyon kutusundan yapabilir deyince daha çok tırstım
Sözde Yetkili servise götürdüm bişy yok dedi en sonunda rotçuya götürdüm o baktı alttan direksiyonu sağ sol yaptırdı iyice baktı salıncak burçları gitmiş dedi
Maşşallahı var benim MAVİ BALİNA' MIN en ufak bi yağ kaçağı yok alttan üstten baktık ustayla 👍👍

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Maşallah diyelim.
Bendede sağ sol salıngac takımı yedek duruyo perçinlerini Biray önce jet taşıyla kestim
Sponsorumuza bi gün uğrayıp alıp yedek parça tamir takımlarını alıp köşeye koycam nolur noolmaz elimizde hazır olsun.

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Eywallah
Iyi geceler madem o taraftasin mimarsinan saniyede karadeniz oto parcacisi var ben avcilardan ona parca almaya geliyorum ben 3 ay once sag sol salincaklari degistirdim o zaman orjinallerine 280 tl verdim eger ordan parca alicak olursan yangin sondurmeci alper yonlendirdi dersen yardimci olurlar
Eywallah sağolasın abim Tabiki de bi ihtiyaç olduğunda oraya giderim sizin isminizi veririm team doblo ailesine üye olduğum için bir kez daha gururlandım çok güzel böyle birlik beraberlik fikir alış verişi saygılar canım abim iyi geceler

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Iyi geceler baska bisey lazim olursa elimizden gelen haber verirsin
Sağolasın abim ALLAH razı olsun
Tavsiye edebileceğiniz iyi bir usta varmı mimarsinandaki sanayide güvenilir bi usta bulamadım maalesef

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
Maşallah diyelim.
Bendede sağ sol salıngac takımı yedek duruyo perçinlerini Biray önce jet taşıyla kestim
Sponsorumuza bi gün uğrayıp alıp yedek parça tamir takımlarını alıp köşeye koycam nolur noolmaz elimizde hazır olsun.
Benim yedek hazırlıcaklarımIMG_20210225_131632.jpgIMG_20210225_131624.jpg

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Iyi aksamlar muharrem orda tanidigim yok malisef ama avcilara giderim dersen 4 tane yere yonlendirebilirim

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Saglam ustalardir

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Son düzenleme:

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Valla kardesim ben hic bir zaman arabayi ustada kolay kolay birakmam basima ne gelicegini biliyorum 3 gunden beri arabam arizaliydi pomaci sonunda cozdu ama benle samimi olmak icin elinden geleni yapti direndim aracin basindan ayrilmadim aksama biter dedigi arac ne hikmetse ben ordan ayrilmayinca 15 dk oldu o beni 1500 2000 lik yapicakti ama baktiki ben gitmiyom 250 lik yapabildi tabi bu mevzu ist disinda yasadidim ama dedigim gibi avcilar tarafina gidersen kardesim gibi sevdigim fiat gurubundan anlayan kardesim var ararsin ne yapilacaksa soylersin ona gore o zaman gidersin hemen halleder

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Valla kardesim ben hic bir zaman arabayi ustada kolay kolay birakmam basima ne gelicegini biliyorum 3 gunden beri arabam arizaliydi pomaci sonunda cozdu ama benle samimi olmak icin elinden geleni yapti direndim aracin basindan ayrilmadim aksama biter dedigi arac ne hikmetse ben ordan ayrilmayinca 15 dk oldu o beni 1500 2000 lik yapicakti ama baktiki ben gitmiyom 250 lik yapabildi tabi bu mevzu ist disinda yasadidim ama dedigim gibi avcilar tarafina gidersen kardesim gibi sevdigim fiat gurubundan anlayan kardesim var ararsin ne yapilacaksa soylersin ona gore o zaman gidersin hemen halleder
karışık araba gruplarına bakan yerler pek fazla çözüm sunamıyor bir arıza olduğunda o yüzden sadece fiat grubuna bakan bi yer arıyorum abim
benim doblo öyle sürekli arıza veren araç değil ufak tefek arızalar dışında

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Valla tek fiat grubuna bakan tek yer bulamassin ama fiat servisinde calisip kendine dukkan acan ustalar var oyle bi usta yakalaman lazim

Çarşambalı MUHARREM

Aktif Üye
Doblo
Adı
muharrem
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Black
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Azur mavisi
Valla tek fiat grubuna bakan tek yer bulamassin ama fiat servisinde calisip kendine dukkan acan ustalar var oyle bi usta yakalaman lazim
onu bulmakta zor
,fiat gurubundan anlayan kardesim var
o dediğiniz ustanın, iletişim bilgilerini verebilirmisin abim en azından bi sıkıntı olursa fikir almak iyi olur

Avcilar alper

Daimi Üye
Doblo
Adı
Alper
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
0506.354.02.86 yusuf yekta oto