Şoför Arkası koruma demiri

vahap

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vahap
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Merhaba Arkadaşlar Aracımı 2 gün önce aldım, camper vana dönüştüreceğim için bazı değişiklikler yapmalıyım. Öncelikle şoför koltuğu arkasındaki koruma barını sökeniniz var mı? ciddi alan işgal ediyor ve vidalıda değil gibi sanki şaseye sabit. Sökmek kolay mı, muayene de sıkıntı çıkarır mı ? Bilgi verirseniz sevinirim.

Dosyalar

• Koruma barı.JPG
    Koruma barı.JPG
    82 KB · Okunma: 9

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
öncelikle hayırlı olsun
Üst ve alttan şaseye perçinlidir kaynaklı değil araçta proje iç yapı değişikliği yapacağınız için sökmenizde bir sakınca yoktur projede belirtmeniz halinde sorun teşkil etmez

S.R.YILDIRIM

Aktif Üye
Doblo
Adı
Sezai Rahmi YILDIRIM
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Emekli Teknik Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
Beyaz - Hususi Ruhsatlı
Merhaba Arkadaşlar Aracımı 2 gün önce aldım, camper vana dönüştüreceğim için bazı değişiklikler yapmalıyım. Öncelikle şoför koltuğu arkasındaki koruma barını sökeniniz var mı? ciddi alan işgal ediyor ve vidalıda değil gibi sanki şaseye sabit. Sökmek kolay mı, muayene de sıkıntı çıkarır mı ? Bilgi verirseniz sevinirim.
Campermen yapım aşamalarını paylaşmanız bizlere de ışık tutacaktır.
Basit bir düzenek ben de başladım, bitirip - test ettiğimde buradan raporlamayı düşünüyorum.

vahap

Azimli Üye
Doblo
Adı
Vahap
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Campermen yapım aşamalarını paylaşmanız bizlere de ışık tutacaktır.
Basit bir düzenek ben de başladım, bitirip - test ettiğimde buradan raporlamayı düşünüyorum.
Belki yeni konu açıp fotolari paylasabilirim. Bende basit birsey yapicam tamamen sokulebilir olmasina dikkat ediyorum. Farkli fikirler icin ram promastercity camper van conversion videolarini izleyebilirsiniz. Amerikada cok daha fazla örnegi var bu araclarin.