Siyasi Reklam

anka2556

Aktif Doblocu
Ad
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Araç Yılı
2011
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Çöl Gri
Araç Model
COMBi 1.6 105 HP MJET E4 PREMiO
Forumlarda ve facebook gruplarında siyasi söylemleri yasaklayan yönetimin siyasi bi reklam almasını anlayamıyorum.

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
beyaz eşya tamir bakım servisi
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
COMBi MAXi 1.6 105 HP MJET E5 URBAN
Forumlarda ve facebook gruplarında siyasi söylemleri yasaklayan yönetimin siyasi bi reklam almasını anlayamıyorum.
reklamı kapatarak şikayet edebilirsiniz

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
11.inci kural
1 - 18 yaş altı üye kabul edilmez.
2 - Mevcut üye olan 18 yaş altı üyelerinde kural dışı hareketlerinde ya da yaşça büyüklerine karşı konuşma üslubundaki durumlarına engellenecektir.
3 - Kural dışı paylaşımlarda üyeye bilgilendirme yapılmayacaktır. Yine de yanlış olan bir durum olmadığını düşünüyorsanız bize iletişim formundan ulaşabilirsiniz.
4 - Argo, küfür, alkol, hız yapmayı özendirici ve cinsel içerikli paylaşımlar yasaktır.
5 - Aracında diğer ‘’grup’’ ve ‘’sayfaların’’ stickerlarının bulunduğu fotoğrafların yayınlanması yasaktır. Lütfen ısrarcı olmayınız.
6- Üyelerimizin ‘’kendi’’ araç veya ‘’kişisel’’ aksesuarlarını satmasını destekliyoruz fakat;
a) Araç veya aksesuar ile ilgili detay bilgi verilmeli
b) Araç veya aksesuarınızın fotoğrafları olmalı
c) Araç veya aksesuarınızın fiyatları muhakkak yazılmalı
d) Haftada en fazla 2 defa paylaşılmalıdır.
e) Fiyatın yüksek veya alçak olması konusunda paylaşım altında tartışılmamalıdır.(tartışma çıkaran üye de uyarılmaksızın engellenecektir).
Aksi takdirde ilanınız onaylanmayacak, ısrarla kural ihlali yapılırsa uyarıya gerek kalmadan paylaşım sahibi engellenecektir.
7 - ‘’Caps’’ diye tabir edilen ve dalga geçici, onur kırıcı paylaşımların yapılması kesinlikle yasaktır. (örneğin,eniştenin doblosu,eşimden güzel vb gibi.)
8 - Diğer ürün satan sayfa ya da internet sitelerinin reklamı yada paylaşımını yapan üyelerin paylaşımları yasaktır.
9 - Bireysel yada gruplaşarak yapılan hakaret içeren paylaşım altındaki tartışma ikinci bir uyarıya gerek kalmaksızın kaldırılır ve muhatapları engellenir.
10 - Dobloyu ve Team Doblo’yu art niyetli olarak kötüleyici yorumlar yapanlar ikinci bir uyarıya gerek kalmadan engellenecektir.
11 - Ailemiz hiçbir siyasi görüşün yanında ya da karşısında değildir. Bu tarz yorumlar uyarıya gerek kalmaksızın kaldırılır ve muhatapları engellenir.
12 - Paylaşım ve yorumlarda yaş unsuru dikkate alınarak sağlanacak abi kardeş ilişkisi ailemiz için son derece önemlidir. Lütfen grupta birbirinize iğneleme ve gönderme yapmayınız.
13 - Team Doblo hiçbir kişi ya da araç grubunun karşısında değildir. Üyelerimizden her ne sebeple olursa olsun başka grup araçlarına yapılabilecek tacizin hareketlerinin tespiti halinde üye derhal engellenecektir. Üyelerimizin Team Doblo Aile olgusuna göre hareket etmesi gerekmektedir.
14 - YASAL UYARI: 5651 Sayılı Kanun'un 4. maddesine göre yer sağlayıcı olarak hizmet veren Team Doblo web sitesi ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden; tüm üyeler yaptıkları paylaşımlar ile 3. şahıslar ve gruplarla kurdukları diyaloglardan kendileri sorumludurlar... Üyelerin tutumlarından meydana gelecek hukuki sonuçlardan Team Doblo'nun kurumsal olarak sorumluluğunun olmayacağı hususu kamuoyuna duyurulur..
Bu kurallar üyelere sorun çıkarmak için değil, paylaşımların doğru, dürüst ve üyelerin daha temiz ortamda paylaşım yapıp, okuyabilmesi içindir.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
fotolara bak
ordaa gördüğün reklamın sağ yanında işaret var kapatıver. Eki Görüntüle 12874 Eki Görüntüle 12875

anka2556

Aktif Doblocu
Ad
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Araç Yılı
2011
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Çöl Gri
Araç Model
@yunus0635 üslubunustan hiç bi şey anlamadım.

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model

SerdarEngin

SÜPER ADMİN
Admin
SMS Onaylı
Ad
Serdar Engin
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Satış Md.
Araç Yılı
2017
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
DERİN BORDO
Plaka
34eu4077
Araç Model
COMBi 1.3 90 HP MJET E4 PREMiO
Dostum o google reklamıdır, biz almıyoruz. Otomatik düşer onlar. Siz görmek istemezseniz kapatırsınız. Anlatabiliyomuyım?

kardelenkurt

KURUCU
Admin
SMS Onaylı
Ad
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
İnfaz ve Koruma Memuru
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Plaka
06 ADJ 658
Araç Model
TREKKING 1.6 MJET 105HP
Merhaba,

Bu bugün 2. siyasi reklam oluyor diye konu açılması.
8 yıldır hiç açılmayıpta bugün 2 konu birden açılması çok manidar bulmaktayım.
Team Doblo kurulduğundan bu yana hiçbir siyasi görüşün yanında ve karşısında olmamıştır.
Terör ve yandaşları ise görüşü ne olursa olsun karşısında olduğumuzu bildirmek isterim.

Üye kayıt alanında ve yasal olan çerez kullanımı konusunda Google Adsense reklamlarının sitemizde yayınladığı açıkça belirtilmiştir.
Google adsense ye adwords kanalı üzerinden tüm partiler ile tüm firmalar reklam verebilmektedir.
Bizler kurallarımız gereği bütün parti linklerini reklam konusunda engelledik.
Lakin yeni alınan bir alan adı üzerinde reklam verilirse bunu tespit ettikten sonra engelleme şansımız var.
8 yıldır hiçbir üyeden hiçbir suretle en ufak ücret almayan, gönderdiği hediyeyi bile ücretsiz kargo ile gönderen TeamDoblo sponsorlar ile bu işleri yapmaktadır.Bu yüzden sitemizin giderleri bu reklam gösterimler ile sağlanmaktadır.Binlerce site yüzlerce oto klubü sitelerinin hepsine girin hepsinde google adsense reklamı vardır. Oralara girdiğiniz de bu reklamlar ile karşılacaksınız.
Google reklamları herkese ayrı reklam gösterir. Mesela sayfayı yenileyin reklam değişecektir. O an en çok parayı kim verdi ise onun reklamı çıkacaktır. Bu chp de olur mhp de olur akp de olur çıkar. Yani bizler sabit olarak hiçbir partiden reklam almayız. Teklif gelse bile reddedilecektir.

Yani özetle TeamDoblo siyasi reklam almamaktadır. Almaya da ihtiyacı yoktur. Bu kurallarımızda ve işlemlerimizde dikkat edilen bir konudur.

Yunus Bey'inde dediği gibi google reklamlarında bunları görmemek ya da hiç reklam görmek istemiyorsanız sağ üstte bulunan çarpı işaretine tıklayarak reklamları kapatabilirsiniz.

Bu konuda durumu izah ettiğimi sanıyorum.

Saygılarımı sunarım....

Son düzenleme:

mesut170

Onursal Yönetici
SMS Onaylı
Ad
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Araç Yılı
2007
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
crono gri
Araç Model
CLASSiC Premio
Merhaba,

Bu bugün 2. siyasi reklam oluyor diye konu açılması.
8 yıldır hiç açılmayıpta bugün 2 konu birden açılması çok manidar bulmaktayım.
Team Doblo kurulduğundan bu yana hiçbir siyasi görüşün yanında ve karşısında olmamıştır.
Terör ve yandaşları ise görüşü ne olursa olsun karşısında olduğumuzu bildirmek isterim.

Üye kayıt alanında ve yasal olan çerek kullanımı konusunda Google Adsense reklamlarının sitemizde yayınladığı açıkça belirtilmiştir.
Google adsense ye adwords kanalı üzerinden tüm partiler ile tüm firmalar reklam verebilmektedir.
Bizler kurallarımız gereği bütün parti linklerini reklam konusunda engelledik.
Lakin yeni alınan bir alan adı üzerinde reklam verilirse bunu tespit ettikten sonra engellem şansımız var.
8 yıldır hiçbir üyeden hiçbir suretle en ufak ücret almayan, gönderdiği hediyeyi bile ücretsiz kargo ile gönderen TeamDoblo sponsorlar ile bu işleri yapmaktadır.Bu yüzden sitemizin giderleri bu reklam gösterimler ile sağlanmaktadır.Binlerce site yüzlerce oto klubü sitelerinin hepsine girin hepsinde google adsense reklamı vardır. Oralara girdiğiniz de bu reklamlar ile karşılacaksınız.
Google reklamları herkese ayrı reklam gösterir. Mesela sayfayı yenileyin reklam değişecektir. O an en çok parayı kim verdi ise onun reklamı çıkacaktır. Bu chp de olur mhp de olur akp de olur çıkar. Yani bizler sabit olarak hiçbir partiden reklam almayız. Teklif gelse bile reddedilecektir.

Yani özetle TeamDoblo siyasi reklam almamaktadır. Almaya da ihtiyacı yoktur. Bu kurallarımızda ve işlemlerimizde dikkat edilen bir konudur.

Yunus Bey'inde dediği gibi google reklamlarında bunları görmemek ya da hiç reklam görmek istemiyorsanız sağ üstte bulunan çarpı işaretine tıklayarak reklamları kapatabilirsiniz.

Bu konuda durumu izah ettiğimi sanıyorum.

Saygılarımı sunarım....
Başkan altta göbek eritme reklamı var neden hep görüyorum göbekliyim diyemi?

kardelenkurt

KURUCU
Admin
SMS Onaylı
Ad
Murat Üresin
Kan Grubu
0 +
Meslek
İnfaz ve Koruma Memuru
Araç Yılı
2016
Araç Kasa Tipi
D4
Renk
Beyaz
Plaka
06 ADJ 658
Araç Model
TREKKING 1.6 MJET 105HP
Başkan altta göbek eritme reklamı var neden hep görüyorum göbekliyim diyemi?
:)

google sizlerin en son girdiği site, arama yaptığı kelimeler vb. meteryalleri toplar bunun sonucunda da size onunla alakalı reklamı çıkartır tıklanması için.

mesut170

Onursal Yönetici
SMS Onaylı
Ad
Mesut UÇMAZ
Kan Grubu
0 +
Meslek
Memur
Araç Yılı
2007
Araç Kasa Tipi
D2
Renk
crono gri
Araç Model
CLASSiC Premio
:)

google sizlerin en son girdiği site, arama yaptığı kelimeler vb. meteryalleri toplar bunun sonucunda da size onunla alakalı reklamı çıkartır tıklanması için.
Tövbe vallahi göbek eritme ile alakalı hiçbir şey bakmadım.

anka2556

Aktif Doblocu
Ad
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Araç Yılı
2011
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Çöl Gri
Araç Model
Siyasi reklam konusunda tarafsızım o ya da bu parti olması değil di konu.

"Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız sevdikleriniz gider siyasetçiler kalır " denmiş.

Benim bu siyaset yüzünden bi akrabamla aram açıldı. Bu zehir buraya girerse burda ailemiz zarar görür.

Elimden geldiğince sakin yazdım, kimsenin kalbini kırmamaya da özen gösterdim.

Yönetime bu durumu anlamadığımı sordum, onlarda sağ olsunlar gerekli ilgiyi ve özeni gösterdiler.

Teşekkürler TeamDoblo

yunus0635

Üye
SMS Onaylı
Ad
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
beyaz
Araç Model
Siyasi reklam konusunda tarafsızım o ya da bu parti olması değil di konu.

"Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız sevdikleriniz gider siyasetçiler kalır " denmiş.

Benim bu siyaset yüzünden bi akrabamla aram açıldı. Bu zehir buraya girerse burda ailemiz zarar görür.

Elimden geldiğince sakin yazdım, kimsenin kalbini kırmamaya da özen gösterdim.

Yönetime bu durumu anlamadığımı sordum, onlarda sağ olsunlar gerekli ilgiyi ve özeni gösterdiler.

Teşekkürler TeamDoblo
sağolasın iyi akşamlar abi.

Ferdi Güvenç

İZMİR YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
SMS Onaylı
Ad
Ferdi GÜVENÇ
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
mobilya dekorasyon
Araç Yılı
2014
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Beyaz
Plaka
35AF924
Araç Model
Google reklamları ile grubumuzu pekiştirmek hiç doğru değil
Gerekli açıklamalar yapılmış gereken mercilerden
Umarım bu sorun son olur

anka2556

Aktif Doblocu
Ad
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Lojistik uzmanı
Araç Yılı
2011
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
Çöl Gri
Araç Model
Bi konuyu burda açmak istiyorum.
Yıllık üyelik parası verelim reklam görünmesin o üyelere.

UğurBalci

BURSA YÖNETİCİSİ
İl Yöneticisi
SMS Onaylı
Ad
Uğur
Kan Grubu
0 +
Meslek
İşçi
Araç Yılı
2012
Araç Kasa Tipi
D3
Renk
metalik siyah
Plaka
35KA6907
Araç Model
Bi konuyu burda açmak istiyorum.
Yıllık üyelik parası verelim reklam görünmesin o üyelere.
Bu zamana kadar hic uyeden ucret almadik almamayada dewam edicez sponsorlarimiz ve reklamlarimiz bizim icin yeterlidir bu konu hakkinda cok iyi aciklamalar yapilmis ama sizin hala bu konuda takilip kalmanizi anlamis degilim

Yukarı Alt