Sis Farlarına Xenon takmak istiyorum

Nizam

Aktif Üye
Tepki
0
Modeli
Renk
Gri
Selamün aleyküm sis farlarına xenon takmayı düşünüyorum internet üzereinden alacağım ama h1 mi h3 mü bilmiyorum birde park ampüllerini değiştirem beyaz alacam ama arıza ışığı yakmayanlardan arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
ben h3 diye biliyorum

aslında bende xenon takmak istiyorum kısalara ama işte hem muaynede söktürüyorlar hemde ışık dağılması oluyor ama tabi görüntü olarak çok güzel oluyor sislerde zenon yağmurda siste falan görecini yerine getirmiyor o yüzden sislerde holejenler kalsa güvenlik açısından daha iyi oluyor birde mercek olmadan xenon holejen gibi aydınlatma sağlayamıyor

Nizam

Aktif Üye
Tepki
0
Modeli
Renk
Gri
Yardımın için teşekkür ederim yağmurda ve siste işlevini yerine getirmiyorsa o iş olmaz kısalarda da aynı durum söz konusumu ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
malesef kıslardada aynı durum var ben mtec kaliteli diye biliyorum taksam mtec taktırım ama muaynede söktürüyorlar geçmiyor çünkü kıslardada ışık dağılıyor ve karşıdan geleninde çok gözünü alıyor tehlike yaratıyor o yüzden bence sırf görüntü için alınmaz o beyaz tip ampuller ile bi accent ile gece gittim hiçbirşey göstermiyor bilginize onlarda işe yaramıyor

tabi xenon daha iyi aydınlatır ampulden ama ışık dağıdığı için mesafe kısalıyor mercek olsa süper olur

biz tesisat yaptırdığımız elektronikçide xenon vardı abi dedim tak bizim dobloya adam takmadı verim alamazsın dedi ben para kazanıcam dedi ama taktıktan sonra pişman olursun dedi takmadı

Nizam

Aktif Üye
Tepki
0
Modeli
Renk
Gri
Yardımın için teşekkür ederim orjinal ampüllerle devam o zaman

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
rica ederim malesefki öyle

Samed38

Saygın Üye
Tepki
4
Park ampulu konusundada burdan 5 tl ye almıştım ben beyaz ledli çok güzel olmuştu ve almadan once sormuştum adama % 90 yakmaz dedi dediği gibide oldu :) Bide şuan orjinal kısa ampulu söktüm ben yerine halojen beyaz var onun far ayarında bi değişiklik olmamıştır demi ?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk