sis farlarına ek led bagladım suan sis farları hiç yanmıyor

hidayetgecerr

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hidayet
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri (granit)
hayırlı günlerr doblo d2 1.3 m.jet premio aracıma sis farlarına led bagladım sol tarafı bagladım bi sıkıntı olmadı ama sag tarafı baglarken ne oldugunu anlamadıgım bi şekilde komple söndü hiç bir yerde sıkıntı yok ama sisler yanmıyor sigortasına bakacaktım acaba sigortamı attı diye ama sigortaasını bulamadım neden oldugunu bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederimm...

JetTurboDizel

Saygın Üye
Adı
ömer
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
Sigorta atmadı ise , lambalarda problem yok ise artı ve eksi ucu ters olursa da yanmaz DC de.

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
hayırlı günlerr doblo d2 1.3 m.jet premio aracıma sis farlarına led bagladım sol tarafı bagladım bi sıkıntı olmadı ama sag tarafı baglarken ne oldugunu anlamadıgım bi şekilde komple söndü hiç bir yerde sıkıntı yok ama sisler yanmıyor sigortasına bakacaktım acaba sigortamı attı diye ama sigortaasını bulamadım neden oldugunu bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederimm...
Aküyü naaptın akü işini

hidayetgecerr

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hidayet
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri (granit)
Sigorta atmadı ise , lambalarda problem yok ise artı ve eksi ucu ters olursa da yanmaz DC de.
abicim yardımın için teşekkürler motor bölümündeki f30 numaralı sis sigortası atmış o yuzden yanmıyormuş tekrardan teşekkürler

hidayetgecerr

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hidayet
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri (granit)
Eger bunlarin hepsi tamamsa birde far rolesini baktir
abicim yardımın için teşekkürler motor bölümündeki f30 numaralı sis sigortası atmış o yuzden yanmıyormuş tekrardan teşekkürler

hidayetgecerr

Yeni Üye
Doblo
Adı
Hidayet
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2010
Renk
gri (granit)
Aküyü naaptın akü işini