Sis Farı

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
bence bi sıkıntı olmıyacağını sanıyorum bizim parkalara bağlı led felan var aynen anahtarı var arıza lambası yanmıyor ve aracın kendi sislerinden ayrı 2 adet daha sis far var onlarda ayrı anahtarlı ve hiç öle bi sorun olmadı ve muayeneden de sıkıntısız geçti adam diyo bu sislere ceza gelmedimi dedim ben köydeyim orman yollarında gidiyorum anca yetiyo iki tane daha takasım var felan dedim adam güldü bi jandarma şehir merkezinden felan gecerken anahtarlarını kapatıyom hiçi sıkıntı olmuyo valla. :) prpfil resminde sonra takılan sisler yok ama yeni fotolarını çekince atarım.. :D

Kubilay67

Azimli Üye
Tepki
7
sıkıntı olmaz kardeşim bende sonradan taktırdım düğmeyide el fireninin altındaki kumbara yerine koydum :D gerçi ben orayı kumbara gibi kullanıyorum ama nyse :D

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
aslında öyle şeylere hiç gerek yok direk bağlasan bile bi sıkıntı olmuyor ama tedbiri alıcaksın.. :D

burgazzz39

Daimi Üye
Tepki
11
Arkadaşlar Bende Sisleri Sonradan Taktırdım . Lambaların Camları Çatladı Cok Isınıyor Birde Camları İndirince Sisler Etkileniyor Nedendir Bi Aydınlatırmısınız Beni..:)

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
4.666
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Camları indirince sisler etkileniyor ne demek .. Onu bi açıklarmısınız...

poyraz38

Azimli Üye
Tepki
0
Bn da sonradan taktırdım muaynede felan sıkıntı olmuyor bnde senn gibi ordum ama yok dediler sorun olmuyormuş. Bnde sis farının dügmesini Kaput açma mandalının oraya taktırdım?

Nizam

Aktif Üye
Tepki
0
Modeli
Renk
Gri
Saolun sisleri bağlattım ayrıda bir düğme taktırdım hiç bir sıkıntı olmadı herkese teşekkür ederim.

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Bende Sisleri Sonradan Taktırdım . Lambaların Camları Çatladı Cok Isınıyor Birde Camları İndirince Sisler Etkileniyor Nedendir Bi Aydınlatırmısınız Beni..:)

zaten dikkat edersen arabayı çalıştırdıktan sonra ışıkları sisleri vb. şeyler çınca rolantide bile bi oynama oluyor yani o normal bişi..

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
benim araçta bugüne kadar hiç olmadı o rolanti değişikliği. senin araçta bi sıkıntı olmasın?

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
yok seninki 1.9 o yüzden olur bu benim karşılaştığım 1.3 multijet 70-75 beygir araçların hepsinde oluyo fiorino var amcamda ondada oluyo komşumuzun arabasında yani tek bizimki değil. :)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE

çatladı derken nasıl camları çatladı

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
akü zayıf gelince olur.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
yok seninki 1.9 o yüzden olur bu benim karşılaştığım 1.3 multijet 70-75 beygir araçların hepsinde oluyo fiorino var amcamda ondada oluyo komşumuzun arabasında yani tek bizimki değil. :)

vay anasını bişey daha öğrendik. enteresan :)

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
rasim kardeşim muhtemelen akün zayıflamış senin.

doblo_54

Aktif Üye
Tepki
0
vala arkadaşlar doğru öyle bişi var camları indirme tuşuna bak etkilenir sis rolanti felan ama bırak eski haline gelir rezinstans felanda öyle olıuyo yani. :D

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
hüseyin kardeşim valla dondum kaldım yani söylediklerine. hiç daha önce başıma gelmedi. müzik sistemi yüzünden albeanın farlarının gidip geldiği oldu ama cam açıp kapatmak rezistansda falan hiç olmadı. hele ki doblomda hiç öyle birşey olmadı duymadım da.

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
rasim kardeşim muhtemelen akün zayıflamış senin.

1,5 Yasında Araba daha ya Aküde Sorun Yokturrr

akünün bitmesi 1 günden kısa sürede gerçekleşebilir rasim. bi göster belki zayıflamıştır. bi şarjla kurtarabilirisin.