SİS FARI 3M KORUMA MOTOR YIKAMA KORUMA

tevser

Azimli Üye
Birmotta sis farı taktırdım ( 150 TL). Tamponda yeri vardı kendi yoktu simdi çok güzeloldu. Lastik lassa 175/70/r14 attracta 84 T. hız kodu T=190 km iyi fakat 84 yük kodu= lastik başına 500 Kg önce lastiklere göre çok düştü. 88T olsaydı daha iyi olurdu. Çoğunlukla binek olarak kullanmama rağmen şimdi yüke dikkat etmem gerkiyor.
Motor koruma özellikli yıkanınca güzel oldu.
sis farları yakıştı
motor (aküyüde yeni değiştim)
motor..
motor devam...
Burda dikkat bu gün 25 aralık 2010 resmi çekerken farkettim BİR VİDA var..bunu servise soracam.
175/70R14 84T ATRACTA 110 TL / adet
175/70R14 84T ATRACTA zıplama ve ses azaldı yuvarlanmasıda iyi.
Motorola T215 Bluetooth Araç Kiti (30 Gün Bekleme Süresi ) hepsiburada.com da 145 Tl ye satılıyor.
Şimdilik kullanamıyorum çünkü cep telefonumun bluetooth özelliği yok.

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
sis farları çok qüzel olmuş sis farı nasıl yanıyor ön sisfarlarınada düğme taktılarmı?? :) :)

cnkshn

Saygın Üye
öncelikle hoş geldiniz.

vida dediğiniz şey multijet yazısının sağında ve solunda bulunan boşlukların içindeki vidalardanmı bahsediyorsunuz. eğer onlarsa onlar vida değil. onlar oraya sabitler ve multijet yazısı olan siyah kapak o vida dediğiniz şeylerin üstüne geçiyo. herhangi bi tornavidaya gerek olmadan çekerek ordan çıkıyo.

motor yıkama servisde yapılmış sanırım. yalnız yıkayan arkadaş pek alt taraflara inmemiş gibi görünüyo. motor yağı konulan yerdeki sarı kapak kirli gözüküyo. üst tarafa parlatacı kullanarak alta pek inmemişler galiba.

motor koruma olarak ne yapıldı ?

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
sis farları sanki biraz pahalıya patlamış :)

tevser

Azimli Üye
Arka sis farı için kullandığımız düğmeye basınca ön sis farıda yanıyor. Farklı bir düğme takılmadı. Evet dedğiniz kibi 2 oluktan soldakinde bir yıldız vida saplanmış. resmi büyültürseniz gözüküyor.

tevser

Azimli Üye
Hoşbulduk teamdobloya .Evet cvnkshk dediğniz gibi sarı kapak kirli durumda. orda bir yıldız vida var. Servise gidemedim gidince sizlere burdan haber edecem.

ibrahimsinik

Aktif Üye
Modeli
Renk
beyaz
gercekten orda vıdanın olmaması lazım orjınalınde yok cunku mutlaka sorun bence, sis farı bende düşünüyorum ancak 150tl pahallı geldi bana artık bir ıkı ay sonra nasipse