Sıra Dışı Fiat Bravo’ya Web Oscarı!

geremy

Onursal Kurucu
Kayıt
10 Kasım 2009
Konu
252
Mesaj
4.905
Sıra Dışı Fiat Bravo’ya Web Oscarı!

Fiat’ın kompakt hatchback sınıfında yer alan temsilcisi Bravo için hazırladığı www.siradisilarabravo.com adresli web sitesi, Altın Örümcek Ödülü’ne layık görüldü.

Pazarlama iletişiminde web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin daha iyi tanıtılması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi amacıyla düzenlenen Altın Örümcek yarışmasında ödüle layık görülen www.siradisilarabravo.com, otomotiv alanında yılın en iyi web sitesi unvanını elde etti! Lokalizayon uygulama kategorisinde ise www.fiat500.com.tr web sitesi ise yılın en iyi 3. sitesi seçildi.
2009 yılında 7.si düzenlenen ve pazarlama iletişiminde etkili web kullanımını ödüllendirmek amacını taşıyan Altın Örümcek Yarışması’nda, 40 farklı kategoride kazanan projeler açıklandı. Fiat’ın kompakt sınıfta yer alan Bravo modeli için hazırladığı www.siradisilarabravo.com adresli web sitesi, otomotiv kategosinde yılın en iyisi ödülüne layık görüldü. Finale kalan 10 proje arasından sıyrılarak ödülle taçlandırılan Fiat Bravo’nun web sitesi, hem zengin içeriği hem de yenilikçi mönüsü ve tasarımıyla dikkat çekiyor.

Yarışma kapsamında www.siradisilarabravo.com ile otomotiv alanında Altın Örümcek ödülünü kazanan Fiat, www.fiat500.com.tr web sitesiyle de lokalizasyon kategorisinde yılın en iyi 3. web sitesi seçildi.

haber7
 

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Onursal Danışman Yönetici
Doblo
Kayıt
13 Mayıs 2010
Konu
177
Mesaj
6.426
Adınız
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Şehir
İstanbul
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Doblo
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
bilgiler için teşekkürler :)
 
Yukarı Alt