ŞİMDİ DOBLO BULMAM LAZIM ..!

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
sipahi tarafından yazılan metin:
cAn 3436 tarafından yazılan metin:
Arkadaşlar bir de bu araç var bana yakın sayılır. size göre bunun ederi nedir.? Aracın arka çift kapı, klima yok size göre bu en yüksek ne eder nereye kadar fiyat verebiliriz araç sahibi arkadaşa..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-cok-temiz-115-000-de-2004-doblo-70490812/detay

Mümkün olduğunca doğru tesbitler yapabilirsek kararımda etkili olacak. Foruma bir doblo sahibi olarak devam ederiz belki...Aracın klimasız olması arkasının çift kapı olması ne kazandırır ne kaybettirir.
Araç güzele benziyor birde iç fotoğrafları olsaydı güzel olurdu ona göre yorum yapabilirdik...

Bir başka sitede olan ilanında iç mekan resimleride var bakın.
http://www.araba.com/4504075/Fiat-Doblo-13-Multijet
Fakat kapı iç döşemelerini yaptırdığı kaplama rengi ve torpido üzerine yaptırdığı maun kaplama beni biraz soğuttu araçtan siz ne dersiniz...
böyle bazı araçlar sonrada açma olabiliyor.....keşke arka koltukların fotoğraflarıda olsaydı....öyle daha iyi anlıyabilirdik....

onurergin

Aktif Üye
Bu arada fth nick li arkadaşımızın doblosu da temize benziyor. fiyatta anlaşırsanız ve araç da temizse bence daha makbul. 2 yaş genç ve 23 bin km düşük.Nacizane fikrim.

onurergin

Aktif Üye
2004 model olan sonradan açma değil sanırım Can. Camlar sürgülü ve net göremedim ama sanırım cargo yazmıyor yan tarafta.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
onurergin tarafından yazılan metin:
2004 model olan sonradan açma değil sanırım Can. Camlar sürgülü ve net göremedim ama sanırım cargo yazmıyor yan tarafta.
arka camlara dikkatli şimdi baktımda fabrika çıkışlı araçlarla aynı... açma olması biraz zor....

onurergin

Aktif Üye
arka camlara dikkatli şimdi baktımda fabrika çıkışlı araçlarla aynı... açma olması biraz zor....

ben sahibinden com daki ilanda mega fotolara baktım aracın yanında doblo yazıyor sonradan açma değil kesinlikle.

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri

ben sahibinden com daki ilanda mega fotolara baktım aracın yanında doblo yazıyor sonradan açma değil kesinlikle.
iyi o zaman *tup*

sipahi

Azimli Üye
Arkadaşlar araç sonradan açma değil. Orijinal camlı koltuklu sorun o değil iç kapı döşeme rengi ve torpido üzerindeki maun kaplama beni soğutuyor araçtan. Bu arada büyük şehirde olmadığımızdan araba bulmamız zor oluyor. Mesela istanbul'da gözümü tutan birkaç araç var ama buradan kalkıp istanbul'a gitsek araç resimlerde görüldüğü gibi çıkmazsa boşa gitmiş olacağız. Bizim insanımız çok uyanık aracın yıllar öncesine ait resimlerini koyuyorlar net'e bu da doğal olarak sanki yeniymiş gibi yanıltıyor insanı aracın yanına gidince enkaz görüyorsun. Yani ben buradan kalıp istanbul'a boşa gitmek istemem önceden anlayan birinin inceleyip okey vermesi daha iyi olur. Öyle bir tanıdık ta yok maalesef..Ankara için Murat'tan yardım istedim ondan da tık yok *helpless*

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Arkadaşlar araç sonradan açma değil. Orijinal camlı koltuklu sorun o değil iç kapı döşeme rengi ve torpido üzerindeki maun kaplama beni soğutuyor araçtan. Bu arada büyük şehirde olmadığımızdan araba bulmamız zor oluyor. Mesela istanbul'da gözümü tutan birkaç araç var ama buradan kalkıp istanbul'a gitsek araç resimlerde görüldüğü gibi çıkmazsa boşa gitmiş olacağız. Bizim insanımız çok uyanık aracın yıllar öncesine ait resimlerini koyuyorlar net'e bu da doğal olarak sanki yeniymiş gibi yanıltıyor insanı aracın yanına gidince enkaz görüyorsun. Yani ben buradan kalıp istanbul'a boşa gitmek istemem önceden anlayan birinin inceleyip okey vermesi daha iyi olur. Öyle bir tanıdık ta yok maalesef..Ankara için Murat'tan yardım istedim ondan da tık yok *helpless*
Murat abi vardiyalı çalıştığı için msjınızı görmemiştir....o yüzden yanıtlayamamıştır.......*tup*

sipahi

Azimli Üye
Evet büyükşehir takımları doblo bulun bana .. 1.3 multijet 16500 liraya kadar. ama temiz ve sorunsuz olacak

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
o araba sonradan açma değil

sipahi abi istanbuldaki 2005 premio ne oldu o güzeldi

sipahi

Azimli Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-cok-temiz-115-000-de-2004-doblo-70490812/detay

evet arkadaşlar bu araçta karar aldım burada sordum bu işten anlayanlara. Klima yok, arka çift açılır kapı buna alım satımcılar ( galerici ) en fazla 14 verir ... binici fiyatı ise en fazla 15 olur diyorlar. 2004 model klimasız ve arka çift kapı araba için 15.ooo en yüksek fiyat olur diyorlar. o da sıfır hatasız ve on numara denilen türden olursa öyle fiyat oluyormuş.. Yani benim anladığım ufak tefek masraflarının olduğunu düşünsek galericilerin vereceği fiyatın üzerinde 14.500 - 15.000 arası bir rakam oluyor. servis ekspertizi ve ekspertiz sonucunda olabilecek masrafları hesaba katın diyorlar. size göre bu aracın son fiyatı ne olmalı yazacaklarınız aracı almamda etkili olacaktır. kafamda tam şekillendiği anda gidiyorum almaya inşallah doblo sahibi olarak yazarız foruma hadi bakalım cevapları bekliyorum.

sipahi

Azimli Üye
o araba sonradan açma değil

sipahi abi istanbuldaki 2005 premio ne oldu o güzeldi

Kardeşim ilgin için teşekkürler. Araç sahibi benim alabileceğim rakamlara pek gelmedi ( Ben en fazla 16.ooo - 16.500 arası düşünmüştüm ). Mesafe bana çok uzak buradan kalıp boşuna gitmek de istemiyorum bana yakın olsa günü birlik gidip gelme imkanı var.Buradan yola çıkıp geri dönmem bana 400 - 500 liraya patlar araba resimde görüldüğü gibi çıkmazsa boşuna gitmiş olurum. Arabaya önceden baktıracak tanıdıkta yok buradan yardım istedim ama kimsenin sesi çıkmadı onlarda haklı herkesin işi gücü var. o yüzden biraz geri planda kaldı.

onurergin

Aktif Üye
Kardeşim ben uzman değilim ama bu aracın elden de olsa 16500 etmiyeceğini düşünüyorum. Senin fikir aldığın kişilerin söylediği rakamlar muhtemelen bu aracın piyasasıdır zaten ama satıcı bu rakamlara inecek mi sence ?

sipahi

Azimli Üye
Bende o yüzden fikir almaya çalışıyorum. Yani bu araç için ne kadar verilebilir. 16.500 çok gerçektende telefonla görüştüm bana son 15.500 olur dedi. siz bu konuda ne diyorsunuz. Birde merak ettiğim servise götürüp ekspertiz yaptırırım. Ekspertiz için aracın şuralarına bak falan mı deniliyor yoksa onlar otomatikman aracı tam olarak mı inceliyorlar.motor durumu - turbo durumu gibi önemli ayrıntılar bu ekspertiz sırasında belli olur mu.?

sipahi

Azimli Üye
http://www.araba.com/4504075/Fiat-Doblo-13-Multijet

bakın kafama taktığım aracın bir başka sitede olan ilanı. Gerek fiyat gerekse diğer yönlerden görüş bildirecek yok mu arkadaşlar. Bir üst mesajımda yazdıklarımda havada kaldı. Eğer sizlerdende olumlu cevaplar alırsam kararımda etkili olacak ve muhtemelen bu hafta sonuna arabaya gideceğim. ( cuma günü düşünüyorum.)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
vallahi en fazla 15 bin verilir ama içinize sini ise bence ve emsallerinden temiz ise fazlada verilir a ama bi servise göster

fth

Azimli Üye
araç çift sürgü de değil bunu da göz önünde bulundur ..