SİLECEKLER ÇALIŞMIYOR...

chemist1984

Azimli Üye
Tepki
1
ARKADAŞLAR MERHABA SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM...ARACIM 1.3 MULTİJET SAFELİNE MALUMUNUZ KIŞ AYINA GİRDİK VE YAĞMURLAR BAŞLADI BUGÜNDE YAĞMURLU HAVADA YOLDA SEYİR HALİNDEYKEN SİLECEKLERDEN ŞOFÖR TARAFINDAKİ DURDU. DAHA SONRA DİĞERİDE BİR SÜRE SONRA SABİT BİR ŞEKİLDE YUKARDA DURDU. AŞAĞI İNDİĞİMDE ŞOFÖR TARAFINI ELİMLE AŞAĞI İNDİRDİM FAKAT DİĞER TARAF İNMEDİ ACABA SİLECEK MOTORU BOZULMUŞMUDUR YA DA BAŞKA BİŞEY Mİ? SERVİSE GİDERSEM TAHMİNİ NE KADAR ALIRLAR EĞER MOTOR BOZULDUYSA...CEVAPLANDIRIRSANIZ SEVİNİRİM...İYİ AKŞAMLAR

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Ahmet kardeşim evvela teamdoblo ailesine hoşgeldin. Senden ricam tanışma bölümünde kendini tanıtıver. Bizde senin soruna dilimizin döndöğü kadar cevap verelim

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
önce kendinizi tanışma bölümünde tanıtsaydınız, sorunuzu zaten bilen arkadaşlar cevap verir. ama önce tanışalım :)

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
ARKADAŞLAR MERHABA SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM...ARACIM 1.3 MULTİJET SAFELİNE MALUMUNUZ KIŞ AYINA GİRDİK VE YAĞMURLAR BAŞLADI BUGÜNDE YAĞMURLU HAVADA YOLDA SEYİR HALİNDEYKEN SİLECEKLERDEN ŞOFÖR TARAFINDAKİ DURDU. DAHA SONRA DİĞERİDE BİR SÜRE SONRA SABİT BİR ŞEKİLDE YUKARDA DURDU. AŞAĞI İNDİĞİMDE ŞOFÖR TARAFINI ELİMLE AŞAĞI İNDİRDİM FAKAT DİĞER TARAF İNMEDİ ACABA SİLECEK MOTORU BOZULMUŞMUDUR YA DA BAŞKA BİŞEY Mİ? SERVİSE GİDERSEM TAHMİNİ NE KADAR ALIRLAR EĞER MOTOR BOZULDUYSA...CEVAPLANDIRIRSANIZ SEVİNİRİM...İYİ AKŞAMLAR

Kendinizi tanıttınız sorunuzu hemen yanıtlayım ancak benimde sorularım olacak. Silgi kolları durduktan sonra güğüs içinden silecek motorunun sesi geliyormu eğer geliyorsa silecek kollarının segmanları cıkmış kollar boşa düşmüştür ama anlattığınız sıralamadan yola çıkacak olursak önce şöför tarafı durup yolcu tarafı çalışışıp sonra o da durduysa önce kirikonun mafsalı yerinden çıktı sonra boşa çıkan kol sıkışıp ya motoru bozdu veya sigortayı attırdı eğer silgiler çalışmıyor ama göğüsten ses geliyorsada firezeleri sıyırdı. Fiyatlar acaip değişken o yüzden fiyat veremiyorum kardeşim

chemist1984

Azimli Üye
Tepki
1

Kendinizi tanıttınız sorunuzu hemen yanıtlayım ancak benimde sorularım olacak. Silgi kolları durduktan sonra güğüs içinden silecek motorunun sesi geliyormu eğer geliyorsa silecek kollarının segmanları cıkmış kollar boşa düşmüştür ama anlattığınız sıralamadan yola çıkacak olursak önce şöför tarafı durup yolcu tarafı çalışışıp sonra o da durduysa önce kirikonun mafsalı yerinden çıktı sonra boşa çıkan kol sıkışıp ya motoru bozdu veya sigortayı attırdı eğer silgiler çalışmıyor ama göğüsten ses geliyorsada firezeleri sıyırdı. Fiyatlar acaip değişken o yüzden fiyat veremiyorum kardeşim

koldan sileceği çalıştırmak istedim sigortaların olduğu yerde tık tık diye ses geliyodu (koldan silecekleri çalıştırmak istediğimde)...

2009_premio

Fenomen Üye
Tepki
536
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
büyük ihtimal baki abinin dediği gibi motor sıkışmış ve sıkıştığı için sigorta kutusundan ses geliyor.

chemist1984

Azimli Üye
Tepki
1
cevaplayan arkadaşlara tşk ederim cuma günü servise götürücem artık artık serviste bahtımıza ne çıkarsa :)

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Sigorta kutusunda ki tık tık sesi silecek rolesinin sesi kardeşim

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
cevaplayan arkadaşlara tşk ederim cuma günü servise götürücem artık artık serviste bahtımıza ne çıkarsa :)

geçmiş olsun.

bakiergul

Onursal Admin
Tepki
262
Renk
LAL KIRMIZI
Sıkıntı yok kardeşim kimse annesinin karnından araba cı çıkmaz. Bazı şeyler zamanla öğrenilir

Araba cı derken Eskiler arabanın inciğini cinciğini bilen lere arabacı derlerdi. Yanlış anlaşılmasın

chemist1984

Azimli Üye
Tepki
1
Sıkıntı yok kardeşim kimse annesinin karnından araba cı çıkmaz. Bazı şeyler zamanla öğrenilir

Araba cı derken Eskiler arabanın inciğini cinciğini bilen lere arabacı derlerdi. Yanlış anlaşılmasın

öyle abi haklısın...

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
geçmiş olsun.

chemist1984

Azimli Üye
Tepki
1
arkadaşlar cuma günü servise gittim silecek motorunu değiştirdiler el emeği ile birlikte 179 tl verdim. bi de üzerine gittim muz silecek aldım süper oldu :))

Fethi KORKUT

Onursal Bursa Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
4.454
Adı
Fethi
Kan Grubu
0 -
Meslek
Serbest
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
gözünüzaydın. hayırlı olsun.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Tepki
1.205
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Koyu gri
arkadaşlar cuma günü servise gittim silecek motorunu değiştirdiler el emeği ile birlikte 179 tl verdim. bi de üzerine gittim muz silecek aldım süper oldu :))

hayırlı olsun

cAn 3436

Yetkili Kişi
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
hayırlı olsun...