sıfır araba istetme hırsızları

Durum
Konu kapatılmıştır.

enerecep

Azimli Üye
slm arkadaşlar 4 ay önce aldığım 2011 sıfır kilometre doblomun sıfır istetmesini çaldılar...arabayı aldığım gün istetmemi bagaja koymuştum 2 ay orda kaldı ama bi yük taşımam gerektiği için istetmeyi yerine koydum akşam üşendim istetmeyi yarın koyarım bagaja diye eve çıktım...inanırmısınız aynı gün hırsızlar çalmış...aklıma gelen başıma geldi...kaskodan istetmeyi alıyım dedim ama yüzde 40 kazasızlık indiriminiz iptal olur seneye kaskonuzu 300 tl fazladan yaptırırsınız dediler...bende kaskodan almadım istetmeyi...sıfır istetme fiyatları hakkında bilgisi olan benimle paylaşırsa sevinirim...

saNTANA

Azimli Üye
bu istetme haznesinin bagaj içinden açılan bi vidası yok mu nasıl çalına biliyor yav

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
saNTANA tarafından yazılan metin:
bu istetme haznesinin bagaj içinden açılan bi vidası yok mu nasıl çalına biliyor yav
demirleri kesip lastiği alıp götürüyolar *pissed**pissed*

selimhan26

Daimi Üye
Adı
mehmet uyar
Modeli
Renk
crono grisi
bizimkinide dört yıl önce çaldılar. ondan beri bagajda duruyor. size tavsiyem bagjada durması. ben ankarada batıkentte oturuyorum. burada birkaç kişiden daha duydum stepnenin çaılndığını. stepnenin d2 lerde çalınması çok kolay. d3lerde de düzeltmemişler demek ki. stepnenin fiyatı 300 civarıdır.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
:D adam istetmeyi almış...ben ona razıydım!

bi sabah bi kalktım benim doğan 4 jantın üstünde,lastikler yerlebir!adam gelmiş 4 lastiğe birden yandan bıçağı takmış gitmiş,lastikler iptal!

o gün bir kasko,4 yeni lastik ve oturduğum binanın altındaki iki dükkanı aldım.şimdi arabaları garaja çekip,üstüne kepengi kapatıyorum!dışarda fırtına çıkmış,sarhoş varmış,hırsız varmış,beni hiç ırgalamaz!bana o gün ki para ile 25 bin liraya patladı ama o gün bu gündür gece fosur fosur uyuyorum!

geçen bi arada gece ayyaşın biri mahallede yol boyunca çekili bütün arabaların aynalarını kırmış,kopartmış gitmiş!ortalık manyak dolu!

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
enerecep tarafından yazılan metin:
slm arkadaşlar 4 ay önce aldığım 2011 sıfır kilometre doblomun sıfır istetmesini çaldılar...arabayı aldığım gün istetmemi bagaja koymuştum 2 ay orda kaldı ama bi yük taşımam gerektiği için istetmeyi yerine koydum akşam üşendim istetmeyi yarın koyarım bagaja diye eve çıktım...inanırmısınız aynı gün hırsızlar çalmış...aklıma gelen başıma geldi...kaskodan istetmeyi alıyım dedim ama yüzde 40 kazasızlık indiriminiz iptal olur seneye kaskonuzu 300 tl fazladan yaptırırsınız dediler...bende kaskodan almadım istetmeyi...sıfır istetme fiyatları hakkında bilgisi olan benimle paylaşırsa sevinirim...

hocam stephne jantı 70 TL,Lastikde 135 TL toplam 205 TL (15 jant,185/65/15 brigstone duravis lastik)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
enerecep tarafından yazılan metin:
geçmiş olsun kardeşim.........

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
ARKADAŞIN ARACI D3 OLMAMASI LAZIM ÇÜNKÜ D3 LERDE SİSTEM FARKLI KENDİNİZ BİLE ZOR ÇIKARIYORSUNUZ İÇERİDEN İNDİRMENİZ LAZIM

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
sevgili kardeşim üyemiz recebin aracı D3. hırsıza kilit olmaz...eğer onu çalmayı kafaya koyduysa her türlü çalar......
ayrıca lütfen eski tarihli konuları hortlatmaylım lütfen....

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
konu tarafımdan kitlenmiştir...

Durum
Konu kapatılmıştır.