SHELL VE PO FARKI

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
merhaba arkadaşlar sizlerle yaşadığım bir deneyimi paylaşmak istiyorum sizlerinde bilgilenmesini isterim 1 aydır kadar sürekli petrol ofisi vmax pahalı olan akaryakıt kullanıyordum aracımda çalışma sesi fazlalaştı performans düştü gaz pedalına verilen tepki azaldı kısacası aracımı tanıyamaz oldum depoyu iyice bitirdikten sonra dün eskiden olduğu gibi shell v power aldım inanın depom bitmek üzereydi sadece 25 liralık o anki durumdan dolayı yakıt aldım ve gerçekten arada o kadar fark var ki gaz pedalına bastığımda araba sıçrıyor eskisi gibi cana gelmiş gibi çok seri olarak hızlanması ve ayrıca bugün havaalanına giderken uzunca bir rampa vardı rampanın başına geldiğimde 5.viteste hızımı iyice düşürdüm 70 e kadar sonra 4.vitese atmadan 5.viteste gazı kökledim araba kendini toparladı ve rampanın bitiminde 140 a kadar çıktım demem o ki arkadaşlar hepimiz araçlarımızı çok seviyorum değer veriyoruz herkese tavsiyem shell v power vaktinizi aldığım için özür dilerim tüm doblocu kardeşlerimin bilgilenmesi için paylaşma ihtiyacı hissettim :)

mfaydin

Daimi Üye
Bizim burda da Fiorinosu olan bir ağabeyimiz shellden aldığı yakıtın diğerlerine göre daha iyi olduğunu ve daha fazla km yaptığını söylüyordu. Demek doğruymuş. Depo bitsin bende Shell'i deneyeceğim. Halen Opet'ten almaktayım ve genel olarak memnunum.

2009_premio

Fenomen Üye
Adı
Hanefi BOZKURT
Meslek
İngilizce Öğretmeni
Modeli
Renk
GRANİT GRİ
1 kere shell den almııştım motor sesi yükselmişti az km yapmıştı doblom. 3 senedir düzenli olarak Petrol ofisinden alıyorum motor gayet sessiz ve atik. En son mazotumu mecburiyetten opetten almıştım geçen gün, aracım igitmiyor bayılıyordu bidahada almam ordan.

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bende bir sefer po dan aldım.aynı sıkıntılar bende de oldu.çekiş ve atiklik azaldı.sonra shelden aldım denemek için iyiydi.kart kampanyasından dolayı tekrar opete döndün hiç bir sıkıntı yok. aldım alalı %99 opet kullandım garanti dolayısıyla hiç sıkıntı aşamadım.tabi bayiden bayiye değişebilir.ben karabükte shelden de opettende memnunum.geçen bir sitede inceleme vardı.katılan katkı maddeleri hiç bir işe yaramıyormuş.asıl önemli olan bayi sahipleri bence.ve denetimler tabi ki.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
dobloda muhteşem üçlü:

opet-yetkili servis-bosch diesel

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
dobloda muhteşem üçlü:

opet-yetkili servis-bosch diesel

süperde teek sıkıntı biraz tuzu.

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ucuzdur vardır illeti,pahalıdır vardır hikmeti.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
biz sürekli shell v power nitro plus kullnıyoruz diğerlerinden farklı çekişte ekonomide çok iyi paliodada doblodada daha az yaktırıyor

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
opet aga..depoya girdiği an çekiş ve motor sesi değişiyor...
bunu defalarca test ettim...shell de opet bulamayınca aldığım yakıt ama 20 lirayı geçmez:)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizimkide opetten mazot alınca motor arıza lambası yaktığı oluyor nedendse shelli sevdi kerata :D

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
bizimkide opetten mazot alınca motor arıza lambası yaktığı oluyor nedendse shelli sevdi kerata :D
aynı yerden alınca mı oluyor.farklı yerlerde de denedin mi?

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Mehmet genelde aynı yerden alıca meydana geldi bir defada başka yerden alınca oldu ama tabi her defasında değil ama ben çekiş ekonomi olarak shellden daha memnunum

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
enteresan

AHMETOGUZEFE

Daimi Üye
aynı yerden alınca mı oluyor.farklı yerlerde de denedin mi?

bulunduğum şehir olan malatya merkezde 5 tane shell var bunların bugüne kadar 4 tanesinde yakıt aldım ve evet hepsinde de aynı sonuçları aldım kesinlikle bu arada opet hakkında hiçbirşey diyemem çünkü bugüne kadar opetten hiç yakıt almadım sürekli shell den aldım sadece son 3 yakıt alışımda oda son 3 hafta flan petrol ofisinden aldım ve tekrar shell e döndüm