Doblo Ses sistemi

Berkesismnn

2019 Doblo Premio Plus
Doblo
Adı
Berke Bekir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Bordo
Arkadaşlar selamın aleyküm, 2019 premio plus doblom var ve çok abartı olmayacak şekilde ses sistemi yaptırmak istiyiyorum en önemliside ORJİNAL TEYBİ bozmadan ona uyumlu ses sistemi kurmayı düşünüyorum bu konularda yeniyim yardım ederseniz sevinirim iyi günler.

Mertooo

Saygın Üye
Adı
Mert
Arkadaşlar selamın aleyküm, 2019 premio plus doblom var ve çok abartı olmayacak şekilde ses sistemi yaptırmak istiyiyorum en önemliside ORJİNAL TEYBİ bozmadan ona uyumlu ses sistemi kurmayı düşünüyorum bu konularda yeniyim yardım ederseniz sevinirim iyi günler.
Orjinal teyple çok başarili ses alamazsin ama orta ayarda birsey istiyorsan ön kapılara 16 cm midrange 13 cm önler ama kasnakla 16 cm oluyor birtane 4 kanal amfi 1 tanede küçük bass yeterli olur birde orjinal teyp icin ceviriciler var amfi uymuyor yoksa

Berkesismnn

2019 Doblo Premio Plus
Doblo
Adı
Berke Bekir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Bordo
Teşekkür ederim

Doblolara fısıldayan adam

Doblo 3 pluspack 2012
Doblo
Adı
Aykut
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şoför
Aracınız
Doblo
Modeli
Maxi Cargo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Orjinal teyple çok başarili ses alamazsin ama orta ayarda birsey istiyorsan ön kapılara 16 cm midrange 13 cm önler ama kasnakla 16 cm oluyor birtane 4 kanal amfi 1 tanede küçük bass yeterli olur birde orjinal teyp icin ceviriciler var amfi uymuyor yoksa
Vaay

Berkesismnn

2019 Doblo Premio Plus
Doblo
Adı
Berke Bekir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Bordo
Senin bir önerin veya fikrin varmı abim ?
Yardımcı olurmusun

alikan35

Aktif Üye
Doblo
Adı
ALİ KILIÇ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Kardeşim, 1 tane koltuk altı aktif slim bass alıyorsun tek bir ürünle orjinal teybi bozmadan mahalleye yayın yapmayacak ancak araç içinde gerçekten yeterli tatmini sağlayacak ses kalitesine ulaşıyorsun. Ben de arabayı alınca ses olayını araştırdım bagaja hem yer kaplayan hemde çok daha pahalıya mal olan kocaman subwofer + amfi yerine aktif slim bass aldım ön koltuk altına koydum canavar gibi tatmin ediyor 2 aydır kullanıyorum bass'ı sonuna kadar getiremiyorsun bile. Sedan arabalarda ki gibi mahalleye yayın yapan rahatsız edici seviyede ses sistemi arayışın yoksa sadece sürüş esnasında kendin için güzel müzik dinlemek istiyorsan çok tatminkar oluyor tavsiyemdir.

Dosyalar

• slim bass.jpg
    slim bass.jpg
    127,1 KB · Okunma: 30

Berkesismnn

2019 Doblo Premio Plus
Doblo
Adı
Berke Bekir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio Plus
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2019
Renk
Bordo
Abicim sana zahmet markasını nerden aldığını fln bu detayları yazarmısın rica etsem ?

alikan35

Aktif Üye
Doblo
Adı
ALİ KILIÇ
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Kardeş piyasada biraz araştırdım bende aktif bass'lar herşeyi tek üründe yaptığı için genelde çok pahalı alpine yada diğer markalar var 4-7 bin civarı ben Navigold NG-19 olanını aldım araştırdım kullanıcı yorumlarını videolarını izledim hep tatminkar dendi bende kullanıyorum banada çok tatminkar geliyor. Trendyol'da en ucuzu 1.660 tl şuan. Yalnız dikkat etmen gereken şey NG-19 modeli olması gerekiyor o son çıkardığı model çünkü. Link bırakmak yasak mı değil mi bilmiyorum ama ürün linki burda.

https://www. trendyol.com/navigold/subwoofer-slim-koltuk-alti-bass-8-300w-ng-19-p-302250864?boutiqueId=61&merchantId=128249

Berkesismnn

2019 Doblo Premio Plus
Doblo
Adı
Berke Bekir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf
Aracınız
Doblo
Modeli