SERVİSİN İLGİSİZLİĞİ

murat34

Yeni Üye
Tepki
13
Adı
murat
Modeli
Renk
mıstık gri
merhaba forum üyeleri bir konu var ilgilenirmisiniz aracın anahtarın düğmesine basıyorum arac ne kitleniyor nede acılıyor anahtarın üstündeki lamba yanıyo basınca ama herhangi bi işlem olmuyor aracta sadece anahtarı kontaga yakın basınca acıp kapatıyo GÜRSES OTO SERVİSE 2defa gittim ilker ustanın yaptıgı acıyo kapatıyo tam acma kapama olmadıgında gel denıyor 5 ay önce yedek anahtarı caldırdım kaskodan yarı parasını aldım865tl bundan hariçde 865 tl bendende istediler toplam bıze 1760 tl ye geldi komple set değisti eskiden bu sorun yoktu sorunu söylememe ragmen ilgisiz davranmaları benı bu aractanda soguttu bu servistende

Son düzenleme:

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Tepki
13.368
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@murat34

geçmiş olsun.daha da olmazsa fiat müşteri hizmetlerini arayıp derdinizi anlatın.bir çözüm bulunur.sıkıntıyı çözmek zorundalar.

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Tepki
3.146
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
Gürses tek,i İlker usta iyi bir ustadır ilgilenir sorununuz ile

kaskolarda anahtar teminatı nekadarsa okadarını karşılar yani set 1000 tl olup temiznat 500 tl ise ksko 500 tl öder sizde 500 tl ödersiniz bu poliçedede yazar

anahtarı tekrardan kodlamayı denesinler

murat34

Yeni Üye
Tepki
13
Adı
murat
Modeli
Renk
mıstık gri
bakalım beyni göndericekler tamire birsey cıkacakmı haftaya belli olıcak hakkımızda hayırlısı ınsallah

Son düzenleme:

cAn 3436

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Onursal Danışman Yönetici
Başka Araç
Tepki
3.193
Adı
Can TANRIVERDİLER
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Uçak Teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Active
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2007
Renk
Crono Gri
Gürses iyi bir servistir team doblodan geldiğinizi söyleseydiniz

murat34

Yeni Üye
Tepki
13
Adı
murat
Modeli
Renk
mıstık gri
arkadaslar bir sorum var metro duragında sinyal karıstırıcı varmıdır

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
Bazı yerlerde jamer lar var yakından açıyor yada başka yerde açılıyor sadece orda sıkıntı oluyorsa muhakkak yakınlarda jamer vardır birde aklınızda bulunsun anahtarınızla avm girişinde yada başka yerlerdeki metal dedektörler anahtarınızı bozar metal eşyalarınızı bıraktıgınız bölüme anahtarıda bırakıp gecin

murat34

Yeni Üye
Tepki
13
Adı
murat
Modeli
Renk
mıstık gri
bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ali abi kayınvalidenin evinin yanında metro var her yerde acan kumanda orda acmıyor anca ön cama kadar kumandayı yaklastırıyorum anca bu sekılde acıyo arabayı

Onuryilmaz

Fenomen Üye
Tepki
13.561
Adı
Onur
Kan Grubu
0 +
Meslek
Elektrik&elektronik
Modeli
Araç Yılı
2012
Renk
Beyaz
Bizim araclarin sinyal gondermeleri biraz zayif araya bisey girdigindede okumamazlik yapabiliyo aktif caddelerde yada otopark gibi yerlerdede biraz gec okuyo banada olur bazen

Alirüzgar

Onursal Üye
Tepki
693
Adı
Soncan
Modeli
Renk
Beyaz
@murat34
Metro durakları ana kontrol merkezi ile telsizlerle iletişime geçiyorlar yaydıkları dalga boyutu sizin kumandanızla çakışıyorsa daha güçlü olan digerini baskılaya bilir aıkıntı ondandır bu konuda yapabilecek birşey yok malesef