SAMSUN'BAFRA DOBLOCULAR

mali_55

Onursal Danışman Yönetici
Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
neyse iki bafralının sohbetini baya böldük biz onlara bedeş sapağına kadar getirdiler işi... araya mesaj sıkıştırıp bozmayalım muhabbeti...

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
bedeş ne la:D

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
2010 yazın bende samsundaydım dobloyla bedeş sapagına kadar yolar yapılmıtı gerisi berbatt tabi
birde yol kenarların da evi tarlası olana güzel paralar verimiş diye duydum

he ya sağlam paralar aldılar evi proje içine girenler evi sınır dışında kalanlar ağlıyodu resmen :D bizimkiilerde apartman yapıolardı galiba caminin yanına

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

sen bafra dışına çıkmıonmu abi alaçama giderken bedeşten geçiosun :D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

bedeş bafra da bir sapak adı imiş.. ya bafralı oan sensin ne biliim..:). arkadaşlar yukarda öyle yazmış..

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz
ooo...samsun coast...bakıyorum da epey kaynaştınız...

son nevzat şakar olayından sonra 9 oldu 10 sanırım raptor ustam...

bu olay ile alaksız ama, istanbullu abiler kızmasın bu kupa trabzona gelmicek anlaşıldı...

tersi olur düzü olur belli olmaz...adamlar 26 ocakta bağlayacaklar işi...artık aşağı olur yukarı olur hep birlikte görecez...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH

bedeş bafra da bir sapak adı imiş.. ya bafralı oan sensin ne biliim..:). arkadaşlar yukarda öyle yazmış..

la 15 sene önce gittim 1 hafta bıle kalmadım ne biliim ben:D en azından öğrendık ama,o sapağı karıştırmayız:D

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri

bu olay ile alaksız ama, istanbullu abiler kızmasın bu kupa trabzona gelmicek anlaşıldı...

tersi olur düzü olur belli olmaz...adamlar 26 ocakta bağlayacaklar işi...artık aşağı olur yukarı olur hep birlikte görecez...

fb lobisi çalışıyor yoğun şekilde en az hasarla atlatmak için... bizim ts nin ( aslında olmayan ) lobisinden ise ses yok...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018

la 15 sene önce gittim 1 hafta bıle kalmadım ne biliim ben:D en azından öğrendık ama,o sapağı karıştırmayız:D

wuuuhuuuuuu nie gitmion abi kimsemi yok

RAPTOR

Fenomen Üye
Modeli
Renk
Beyaz

fb lobisi çalışıyor yoğun şekilde en az hasarla atlatmak için... bizim ts nin ( aslında olmayan ) lobisinden ise ses yok...

yav adam tabi çalışacak...kos koca fener bıraksınlarda kendi haline düşsün mü?bizimkiler işin başında çalıştı...şimdi çalışacak bişey yok...yatıyorlar...

SerdarEngin

Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
var olmasına var ama senelerdir işimin başından ayrılamaddım,şimdide başka sorunlar kardeş...nasip olmuyo napcan...

Chirmicty

Onursal Üye
Başka Araç
Adı
Koray HARMAN
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2018
var olmasına var ama senelerdir işimin başından ayrılamaddım,şimdide başka sorunlar kardeş...nasip olmuyo napcan...

herşey nasip kısmet :)

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
umarım dediğin gibi işin başındaki çalışmaları yeterli olur... ama dümenden ts yi de suçlu gösterip fenerden alıncaksa kupa bursaya verlir diyenler bile var... lobi çalışmaları dediğim bu gibi şeyler..

yav adam tabi çalışacak...kos koca fener bıraksınlarda kendi haline düşsün mü?bizimkiler işin başında çalıştı...şimdi çalışacak bişey yok...yatıyorlar...

bakalım bekleyip göreceğiz.. inşallah adaletli bir sonuç çıkar ortaya...

sipahi

Azimli Üye
Bak şimdiden söyliyeyim Bafra pidesi Terme Pidesi kıyaslaması bile yanlış, kesinlikle pidenin ana vatanı Termedir... Direk bodoslama girdim konuya ama bafra ile terme arsında tatlı bir rekabet konusu bu iş.. Ama adı üstüne tatlı rekabet :):)

Sanırım artık rekabet söz konusu değil. Bafra'lılar pidelerini isim olarak tescil ettirmişler. Artık her yerde bafra pidesi adı altında yer açılamayacakmış. İsim hakkı söz konusu oluyormuş. Açık - kapalı - kıymalı - peynirli - kuşbaşılı - pastırmalı ne dersen de bafra pidesi olarak tescili yapılmış bir arkadaşımdan aldığım bilgi bu şekilde ( arkadaşım gıda mühendisidir. )

terme pidesinini yaklaşık 3 yıl önce patenti alındı terme meydanda bir binanın üzerinde patent belgesinin dev maketi duruyordu yakın zamana kadar.. yani bafra patent işinde de biraz geç kalmış o zaman... ;)

Yanımda makine olsa fotoğraflayıp siteye atacaktım çerçevelenmiş halde Bafra pidesinin tescil patent yazısını.. Özellikle aradım ve buldum bugün Bafra'daydım bir iki pideciye sordum nerededir bu belge diye sonunda buldum bafra pidesi marka tescili gibi birşeyler yazıyordu.. Konu isim tescili olunca Terme de doğrudur onlarda demek ki kendi ilçelerinin ismiyle aldılar. La birde samsun pidesi çıkar bunun peşinden ha..*comfort*

mali_55

Yetkili Kişi
Başka Araç
Adı
Mehmet Ali YALÇIN
Kan Grubu
A RH +
Meslek
memur (maliye)
Aracınız
Başka Araç
Araç Yılı
2011
Renk
gri
Bak şimdiden söyliyeyim Bafra pidesi Terme Pidesi kıyaslaması bile yanlış, kesinlikle pidenin ana vatanı Termedir... Direk bodoslama girdim konuya ama bafra ile terme arsında tatlı bir rekabet konusu bu iş.. Ama adı üstüne tatlı rekabet :):)

Sanırım artık rekabet söz konusu değil. Bafra'lılar pidelerini isim olarak tescil ettirmişler. Artık her yerde bafra pidesi adı altında yer açılamayacakmış. İsim hakkı söz konusu oluyormuş. Açık - kapalı - kıymalı - peynirli - kuşbaşılı - pastırmalı ne dersen de bafra pidesi olarak tescili yapılmış bir arkadaşımdan aldığım bilgi bu şekilde ( arkadaşım gıda mühendisidir. )

terme pidesinini yaklaşık 3 yıl önce patenti alındı terme meydanda bir binanın üzerinde patent belgesinin dev maketi duruyordu yakın zamana kadar.. yani bafra patent işinde de biraz geç kalmış o zaman... ;)

Yanımda makine olsa fotoğraflayıp siteye atacaktım çerçevelenmiş halde Bafra pidesinin tescil patent yazısını.. Özellikle aradım ve buldum bugün Bafra'daydım bir iki pideciye sordum nerededir bu belge diye sonunda buldum bafra pidesi marka tescili gibi birşeyler yazıyordu.. Konu isim tescili olunca Terme de doğrudur onlarda demek ki kendi ilçelerinin ismiyle aldılar. La birde samsun pidesi çıkar bunun peşinden ha..*comfort*

memleketimin her lezzetinin kendine has güzelliği var.. ama tabii insan alıştığı damak tadını arıyor... pideyi termede sevdik, en güzeli odur gibi geliyor bize.. bafralı için de aynı durum söz konusudur tabii ki.. teamdoblocuları terme pidesi yemeye bekleriz...