Şaft üstü döşeme

kurt

Daimi Üye
Arkadaşlar ,mesaj kirliliği olmasın diye site içi arama yaptım ama bulamadım.Acaba şaft üstü paspas sorununu nasıl çözdünüz.Aracın üstünde dört parça paspas verdiler.Arka orta kısım açık kaldı özellikle bu kısım kış günlerinde çok kirleniyor aynı zamanda da yıpranıyor. sürekli silmek zorunda kalıyorum .Sizlerin uygulamasını öğrenmek istiyorum, cevaplarınıza şimdiden teşekkür ederim.(2011 Elegance )

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
mrb abi aynı sorun bendede var.orj paspaslar 4 parça dedigin gibi ama ünüversal paspaslar var.doblo için arka taraf birleşik şsftın üstünü rahat kapatıyor.eski aracıma almaıştım yeni aracımada ist gitti alıcam ama fiyatı d3 45 tl d2 35 tl

abi sen yalova merkezdemisin ben yılda ikikez.çınarcıga gidiyorum teğzem var.orda güzel yer ama

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Arkadaslar ben kaucuk ici hali sokulebilen havuzlu paspas takimi aldim....arka iki paspasin arasina konan parcasi var uclari arka paspaslarin altina giriyor guzel birsey.....

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
bakiergul tarafından yazılan metin:
Arkadaslar ben kaucuk ici hali sokulebilen havuzlu paspas takimi aldim....arka iki paspasin arasina konan parcasi var uclari arka paspaslarin altina giriyor guzel birsey.....

baki abi benim dedigim de arka bütün önler orj gibi kaucuk kalın deyilmi abi arkalar neysede önler özellikle şöför için zor olur.? ama havuzlu olması güzel özellikle yağmurlu havalar.da

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Benim dedigim de ayni sey kardeim 5 parca iki on iki arka bir arkalarin arasi...

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Benim dedigim de ayni sey kardeim 5 parca iki on iki arka bir arkalarin arasi...
benim dediğim de 3 parça ön iki arka tek parça :)

bakiergul

Onursal Admin
Renk
LAL KIRMIZI
Arka tek parca olmaz kardesim oyle bir model yok iki parca teki saft ustuuzantili ulan modelide var...ama bence kullanissiz....

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
Arka tek parca olmaz kardesim oyle bir model yok iki parca teki saft ustuuzantili ulan modelide var...ama bence kullanissiz....

abi bende avrdı eski doblom da tek parça arka 2 yıl kulandım sıkıntı olmadı bu sefer ist gittigim de alaçam buluşmada bakarsın artık;)

kurt

Daimi Üye
safaline2011_55 tarafından yazılan metin:
mrb abi aynı sorun bendede var.orj paspaslar 4 parça dedigin gibi ama ünüversal paspaslar var.doblo için arka taraf birleşik şsftın üstünü rahat kapatıyor.eski aracıma almaıştım yeni aracımada ist gitti alıcam ama fiyatı d3 45 tl d2 35 tl

abi sen yalova merkezdemisin ben yılda ikikez.çınarcıga gidiyorum teğzem var.orda güzel yer ama

Evet Yalova Merkezde oturuyorum .Çınarcık ilçesi de güzeldir. Gelirsen haberim olsun, beklerim.
Sanırım arkaya ayrıca tek parça paspas alıp şaft üstüne göre döşemeciye kestireceğim ve diğer iki yan paspasa diktireceğim ,aklıma böyle bir çözüm geldi.

rasim

Azimli Üye
s.a. arkadaşlar!ben kendi aracıma ve diger araclara tabanlık pvc muşambadan yapıyorum ve cokda güzel oluyor.ön ve arka tabana havuz şeklinde yaptırdıgınız takdirde döşeme yapan ustanıza söyleyiniz belirli yerlerine cırt diksinler yoksa pvc muşamba tabanda kayma yapar.aracın orjinal lastik paspaslarınıda pvc'nin üzerinde kullana bilirsiniz.saygılar.

rasim

Azimli Üye
rasim tarafından yazılan metin:
s.a. arkadaşlar!ben kendi aracıma ve diger araclara tabanlık pvc muşambadan yapıyorum ve cokda güzel oluyor.ön ve arka tabana havuz şeklinde yaptırdıgınız takdirde döşeme yapan ustanıza söyleyiniz belirli yerlerine cırt diksinler yoksa pvc muşamba tabanda kayma yapar.aracın orjinal lastik paspaslarınıda pvc'nin üzerinde kullana bilirsiniz.saygılar.
şaft üstünede aynı şekilde yatırabilirsiniz..

kurt

Daimi Üye
İyi fikir aslında yarın döşemeci arkadaşa bunu ileteyim bakalım ne diyecek eminim onlar da başka doblolara dikmişlerdir.

geremy

Onursal Kurucu
arka ayak basılan yerlerde 2 küçük paspas var bayinin verdiği.
şaft üstü halısı açıkda
kağıt-gazete-nylon-muşamba-karton akla gelen her şeyi buraya koydum.benim oğlan buraya basarak seyahat ediyor.
şimdi ufak bir kapı paspası aldım ince olduğu için kenarlara bükülüyor.

rasim

Azimli Üye
geremy
abim sen benim dedigimden yaptır cok memnun kalacaksın.ben bu pvc muşamba malzemesini yolcu minübüsünden cok sıfır araclara kullanıyorum.......beynir ekmek gibi harcıyorum...:)

doblo vip premio

Onursal Yönetici
Adı
OĞUZ
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2015
Renk
BRONZ KAHVE
bizim dobloda üç kat paspas var en altta orjinal halı paspaslar üstünde kauçuk paspaslar onun üzerindede bimden almıştım 2 liraya halı paspaslar gazete niyetine şaftın üstündede kendi orjinali halı bütün paspas üstünde kauçuk onun üstütndede halı paspas var yer halısının temizliği çok önemli bence çok dikkat ederim

rasim

Azimli Üye
doblo vip premio
valla arac temizlikte seni cok yoruyor olmalı! halı paspasların temizligi gercekten cok zor üstelik bu yagmurlu ve camurlu alanlarda.

geremy

Onursal Kurucu
doblo vip premio tarafından yazılan metin:
bizim dobloda üç kat paspas var en altta orjinal halı paspaslar üstünde kauçuk paspaslar onun üzerindede bimden almıştım 2 liraya halı paspaslar gazete niyetine şaftın üstündede kendi orjinali halı bütün paspas üstünde kauçuk onun üstütndede halı paspas var yer halısının temizliği çok önemli bence çok dikkat ederim

*rolleyes*

geremy

Onursal Kurucu
konuları lütfen yerlerine açalım.
konu tarafımdan taşınmıştır.

hsn3414

Daimi Üye
oğuz farkını koymuşşsun gene:D ben arabayı teslim aldım eve geldim halı paspasları kaldırdım attım eve gittim kauçuk aldım doblo özel kesim arabayı aldığımızdan beri kullanıyoruz hiç bi sıkıntı deformasyon olmadı paspasın tam oturması lazım bence ayak dinlendirme yeri fln pedallarda sakatlık çıkarabilio arkaya gelince benim arkada 2 parça şaft kısımına uzantılı ama birebir oturuyo hiç açık yer kalmıyo

mus55

SAMSUN YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Doblo
Adı
MUSTAFA
Kan Grubu
0 +
Meslek
Mobilya
Aracınız