radyo sorunu

2012 doblo premio

Saygın Üye
Adı
Selçuk
Modeli
Renk
Beyaz
arkadaşlar bugün iş dönüşü yolda fark ettim,radyo kanal atlaması yapıyor,
başına böyle bir iş gelen varmıdır? veya çözüm nedir?

SerdarEngin

Vice President of TeamDoblo
Yetkili Kişi
Admin
Başka Araç
Adı
Serdar Engin
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Satış Md.
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2018
Renk
SİYAH
ayarındandır ada anten girişi yerinden cıkmıstır?

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Radyonda ya scan tuşuna basmışındır. Yada TA. Açıktır kardeşim kapa düzelir

geremy

Onursal Kurucu
benim radyoda doğru dürüst tarama yapmıyor yüzlerce kanal var durmuyor bile

hardcrss

Onursal Üye
teypte AF yi kapatın birde ayarlarından hassasiyeti düşüğe getirin. eğer bu ayar yüksekte ise pek iyi çekmeyen kanalları otomatik atlar.

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
teypte AF yi kapatın birde ayarlarından hassasiyeti düşüğe getirin. eğer bu ayar yüksekte ise pek iyi çekmeyen kanalları otomatik atlar.
*finger*
dikkat ediyorum da bir çok başlıkta açılan soruların cevapları kullanıcı el kitapçığında mevcut. ben şu benim soruyu yeniden gündeme getireyim de belki bir bilen çıkar.
'sıcak motorun geç çalışması'

bakiergul

Onursal Admin
Onursal Danışman Yönetici
Renk
LAL KIRMIZI
Mete şimdi kızacam birçok şey kitapçıkta birçok şey sitede. Senin sorunun cevabıda sitede kardeşim. Hatta kısa bir süre önce bir kardeşimiz sormuştu. Cevpladık

metekose

Saygın Üye
Adı
Mete Köse
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Esnaf ve Sanatkar
Modeli
Araç Yılı
2005
Mete şimdi kızacam birçok şey kitapçıkta birçok şey sitede. Senin sorunun cevabıda sitede kardeşim. Hatta kısa bir süre önce bir kardeşimiz sormuştu. Cevpladık
abi kızma lütfen.
yalnız biz toplum olarak kullanıcı el kitabını okumayan yada başvurmayan bireyleriz. bakın geçenlerde aldığımız B**** marka buzdolabının kullanıcı el kitabında ne yazıyor: ''(bazı sorun ve basitçe halledilebilecek ip uçlarını sıraladıkları bir tablo yapmışlar) burada yazılanları uygulamadan cihazımda sorun var diye servis çağırılması durumunda, cihazın garanti süresi içerisinde olsa bile servis hizmet ücreti talep edecektir.''
bazı arkadaşlar triger kaç km.de değişir? lastik hava basıncı kaç olmalıdır? gibi bir çok sorular sormuşlar. sorsunlar tabi ama doblo yaklaşık 12 yıldır Türkiye yollarında boy gösteriyor. ilk çıkan araçlar için verilen değerlerde araçlar yıllardır kullanıldıkça bir yanlışlık sezilse idi zaten yeni üretilen araçların kullanıcı el kitaplarında da güncellenirdi. ha 'kitapçıkta 33 psi yazıyor ama bu basınçla sorun yaşıyorum, siz kaç psi basıyorsunuz?' gibi sorulsa amenna.
hiç bir arkadaşımızı kırmak niyetinde değilim, ben de forumda oldukça, bilgimce başlıklara katkıda bulunmaya çalışıyorum ama lütfen aldığımız araçların ya da cihazların kullanıcı el kitaplarını bir okuyalım. canlarımızı taşıyoruz o araçlarda değil mi?
herkese saygılarımı sunarım.

Nizodayı

Yeni Üye
Doblo
Adı
Nizametdin
Kan Grubu
0 +
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2011
Arkadaşlar 2011 doblom var çalışınxa radyonun direk açılması mümkünmü stop edince de kapanması

Koray1634

Azimli Üye
Doblo
Adı
Koray
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Alüminyum doğrama ve sineklik sistemleri
Aracınız
Doblo
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2015
Renk
Beyaz
*finger*
dikkat ediyorum da bir çok başlıkta açılan soruların cevapları kullanıcı el kitapçığında mevcut. ben şu benim soruyu yeniden gündeme getireyim de belki bir bilen çıkar.
'sıcak motorun geç çalışması'
Mazot pompasından yapabilir sıcakken geç çalışma yapar