radyatör kağağı açık gidildi.

alpaslankokoz

Yeni Üye
ben denizli den yazıyourm 2003 1,9 doblo aldım 3 ay oluyor bir gün arabayı yıkarken radyatör kapağı açık unutmuşum o şakilde yola çıktım araba yolda stop edince fark ettim bu yüzden araba da her hangi bir sorun olurmu tanıdığım bir sanayici de yok göstereyim servise de malum gitmek istemiyorum özellikle denizli de ikamet eden arkadaşlar varsa tanıdıkları güvendikleri bir tamirci tavsiye edebilirlermi şimdiden teşekkürler

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
bişey olacağını sanmıyorum hararet yaptırmadıysan. bizde doblodan önce seat toledo vardı aynı şekilde bizde kapağı kapatmayı unutmuştuk araba suyu kaynattıkça dışarı atmış hararet yapmıştı haret yapınca durduk su koyduk bişe olmamıştı. Ama bu konuda daha iii bilgisi olanlara danış...

ayintap

Aktif Üye
öncelikle hoşgeldin aramıza
soruna gelince birşey olacağını zannetmiyorum yani araçta bir anormallik yoksa

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
slm arkadaşım bu olay kapak acık kaldıktan sonramı başladı yani su eksiltiyor.anlatırmısın

alpaslankokoz

Yeni Üye
evet kapak açık kaldıktan sonra başladı yeni kapak aldım araba ile uzun yola çıktım bir sefer yine yaptı araba stop etti 5 dakika kadar bekledikten sonra yine çalıştı

ayintap

Aktif Üye
su eksiltiyorsa sıkın var demekki bu şekilde binmeni tavsiye etmek az işten çok iş çıkar sonra başına
radyatörde sızıtı varmı peki baktınmı

AlperAkbiyik

Saygın Üye
Adı
Alper
Modeli
Renk
Bal Köpüğü
su eksiltmiyorki kapağı açık unutmuş ve kaynayan su açık kapaktan dökülerek su azalmış yani bi sızıntı yok... ben böle anladım doğrumudur kardeş..

premio2012_55

Fenomen Üye
Adı
recep
Meslek
oto elektirik
Modeli
Renk
granit gri
ustam %80 silindir kapak contası yanmış ve su eksiltiyor.acilen ustaya gösterin ve acele edin